Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Vietnamas - Kambodža: Mekongo upės paslaptys

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Vietnamas - Kambodža: Mekongo upės paslaptys

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės buvusioje sostinėje Ho Ši Mine
  • Kambodžoje aplankysite Siam Reap - tai tarsi vartai į tūkstantmečio senumo chmerų imperiją
  • Nuvyksite iki Angkor Wat šventyklų komplekso, kuris priskiriamas prie vienų iš didžiausių religinių kompleksų pasaulyje
  • Atostogausite Phan Thiet kurorte, garsėjančiu siaurais balto smėlio paplūdimiais

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – HOŠIMINAS

  Skrydis iš Vilniaus į Hošiminą su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  HOŠIMINAS

  Atvykimas į Hošiminą, dar vadinamu "Tolimųjų Rytų perlu". Oro uoste Jus pasitiks vietinis rusakalbis/anglakalbis gidas, kartu su juo keliausite į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Hošimino mieste.

 • 3 diena

  HOŠIMINAS – CAI BE – VINH LONG – CAN THO (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių paliksite Hošiminą ir keliausite į Mekongo upės regioną. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia - atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą –Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Mekongo Delta dar vadinama Vietnamo aruodu, nes čia užauginti vaisiai ir ryžiai maitina beveik visą šalį. 

  Motorine valtimi nukeliausite į judrų ir spalvingą Cai Be turgų ant vandens, kur vietiniai gyventojai prekiauja vaisiais, daržovėmis, audiniais, papuošalais ir kitomis prekėmis. Gausybė valčių plaukioja pirmyn ir atgal viliodamos pirkėjus. Čia pasinersite į tikrą Mekongo Deltos šurmulį. Toliau jūsų lauks pasiplaukiojimas kinų burlaiviu "džonka", aplankant amatininkų dirbtuves, salas, vaisių plantacijas. Pietūs vienoje iš salų. Pervežimas į Can Tho. Tai didžiausias Mekongo miestas – šurmulingas, turintis gyvybingą pakrantę, tai miestas, kuriame dera pilki akligatviai bei platūs bulvarai. Can Tho tiesiog gaudžia nuo įvairių atrakcijų. Nakvynė viešbutyje Can Tho mieste.

 • 4 diena

  CAN THO – CHAU DOC (pusryčiai)

  Papusryčiavę keliausite į Chau doc. Pakeliui aplankysite Bang Lang paukščių šventovę, kurioje gyvena tūkstančiai gandrų ir daugelis kitų paukščių, arba krokodilų fermą (pagal sezoniškumą).Atvykus į Chau doc įsikūrusį viešbutį ir šiek tiek pailsėjus, nuvyksite prie Sam kalno. Mėgausitės kvapą gniaužiančiais vaizdais ir nuostabiu saulėlydžiu. Taip pat apsilankysite Lady Xu šventykloje. Nakvynė viešbutyje Chau doc mieste.

 • 5 diena

  CHAU DOC – PHNOM PENH (pusryčiai)

  Pusryčiai. Plaukiama Mekongo upe į Kambodžos sostinę Phnom Phen. Pasienio ir migracijos tarnybų procedūros. Apsistojus viešbutyje lauks trumpa ekskursija. Jos metu aplankysite Kambodžos Toul Sleng genocido muziejų. Iš ankščiau buvusios vidurinės mokyklos 1975 metais, atėjus į valdžią raudonųjų khmerų komunistų valdžios rėžimui, pastatas buvo performuotas į „Saugumo kalėjimą 21“. Kalėjimas buvo naudojamas kaip bazė, kurioje buvo kankinami ir žudomi kaliniai. Dauguma kalinių buvo kankinami ir apgaudinėjami tam, kad išduotų savo artimųjų ir šeimos narių pavardes bei adresus, o kalėjimo vyriausybė juos taip pat suimdavo bei nužudydavo.  Nakvynė viešbutyje Phnom Penh mieste.

 • 6 diena

  PHNOM PENH – SIEM REAP (pusryčiai)

  Po pusryčių toliau lauks apžvalginė ekskursija po Kambodžos sostinę Phnom Phen: Sidabrinė pagoda, savo pavadinimą įgijusi dėl grindų, kurios padengtos sidabrinėmis plytelėmis, Karališkieji rūmai, kuriuose ir šiandien reziduoja Kambodžos karalius. Visai šalia Karališkųjų rūmų įkurtas Nacionalinis muziejus, kuris supažindina keliautojus su unikaliu Khmerų kultūros paveldu.Wat Phnom, budistų pagoda, ji buvo pastatyta 1373 m, jos aukštis siekia 27 metrus. Tai yra aukščiausias religinis statinys mieste. Po pietų lauks pervežimas į Siem reap. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  SIEM REAP (pusryčiai)

  Papusryčiavę apsilankysite senojoje khmerų imperijos sostinėje Angkor Thom (Ankor Tomas). Didžiulis šventyklų ir rūmų kompleksas įrašytas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

  Įžengus pro pietinius Angkor Thom vartus kvapą užgniaužia įspūdingi Bayon šventyklos bokštai, vaizduojantys milžiniškas akmenines galvas. Išlikusios Dramblių terasos liekanos leidžia pažvelgti į miestą iš vietos, kurioje visas čia vykusias šventes stebėdavo khmerų karaliai. Antroje dienos pusėje ekskursija į Angkor Wat (Ankor Vatas) - tai Kambodžos džiunglių paslėptas ir karų apgriautas milžiniškas šventyklų kompleksas, statytas XII a. ir skirtas induizmo dievybei Višnu. 

  Visas kompleksas išsiskiria  skulptūrų gausa ir rafinuota architektūra. Vakare rekomenduojame susipažinti su Siam Reap naktiniu turgumi ir naktine maisto alėja. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  SIEM REAP (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausite aplankyti Kompong Phluk kaimelio. Kompong Phluk - tai kaimas, įsikūręs Kambodžos šiaurėje, kuris visas pastatytas ant polių. Pakeliui taip pat sustojama kitame kaimelyje, kur pasivažinėsite vežimu traukiamu buliaus. Rekomenduojame už papildomą mokestį (apie 20 USD) per saulėlydį pasikelti oro balionu. (Norint pasikelti oro balionu, reikia tą pačią dieną ansksti ryte (klausti gido). Nakvynė Siem reap.

 • 9 diena

  HOŠIMINAS – PHAN THIET (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į oro uostą skrydžiui į Hošiminą. Atvykus lauks pervežimas į Phan Thiet kurortą (apie 6-7 val.) Nakvynė viešbutyje.

 • 10 – 12  diena

  PHAN THIET (pusryčiai)

  Laisvas laikas kurorte. Phan Thiet – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Jis išsiskiria siaurais balto smėlio paplūdimiais, kurie vilnija net 25 km. Aplink nusėta pušynais, įvairiais vakariečiams neįprastais augalais. Šis kurortas žinomas ir dėl savo kulinarinių subtilybių, ypač padažų žuviai – vieno dažniausiai naudojamų ingredientų Vietname. Miestelyje daug užeigų ir jaukių restoranėlių, įsikūrę keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti su keturračiais motociklais. (už papildomą mokestį). Mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome kaitavimą ar burlentes, kas čia yra ypač populiaru. Taip pat siūlome pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus.

 • 13 diena

  PHAN THIET - HO ŠI MIN – VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą. Šią dieną lauks neilga ekskursija po Ho Ši  Mino miestą. Čia susiliesite su vietinių gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu – „at­si­pū­tę“. Ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį.  Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Skrydis Ho Chi Min – Vilnius.

Keliautojų atsiliepimai2

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 spalis
Šeš, Spal 3Ketv, Spal 15 10+
Šeš, Spal 10Ketv, Spal 22 10+
Šeš, Spal 17Treč, Spal 28 10+
Šeš, Spal 24Treč, Lapkr 4 10+
Šeš, Spal 31Ketv, Lapkr 12 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 7Ketv, Lapkr 19 10+
Šeš, Lapkr 14Ketv, Lapkr 26 10+
Šeš, Lapkr 21Ketv, Gruo 3 10+
Šeš, Lapkr 28Ketv, Gruo 10 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5Ketv, Gruo 17 10+
Šeš, Gruo 12Ketv, Gruo 24 10+
Šeš, Gruo 19Ketv, Gruo 31 10+
Šeš, Gruo 26Ketv, Saus 7 10+
2021 sausis
Šeš, Saus 2Ketv, Saus 14 10+
Šeš, Saus 9Ketv, Saus 21 10+
Šeš, Saus 16Ketv, Saus 28 10+
Šeš, Saus 23Ketv, Vas 4 10+
Šeš, Saus 30Ketv, Vas 11 10+
2021 vasaris
Šeš, Vas 6Ketv, Vas 18 10+
Šeš, Vas 13Ketv, Vas 25 10+
Šeš, Vas 20Ketv, Kov 4 10+
Šeš, Vas 27Ketv, Kov 11 10+
2021 kovas
Šeš, Kov 6Ketv, Kov 18 10+
Šeš, Kov 13Ketv, Kov 25 10+
Šeš, Kov 20Ketv, Bal 1 10+
Šeš, Kov 27Ketv, Bal 8 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1520 EUR
 

+ skrydis nuo 650 EUR
su skrydžiu nuo 2170 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ LENTELĖ:

Kelionės kaina asmeniui kai keliauja 2 asmenys 1720 € + skrydis
Kelionės kaina asmeniui kai keliauja 4 asmenys 1520 € + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Vietiniai skrydžiai; 
  • Pasitikimai oro uostuose ir visi pervežimai pagal programą; 
  • Rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos turo metu; 
  • 3 nakvynės Vietname 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu, 5 nakvynės Vietname 4* kategorijos viešbutyje poilsio metu, 4 nakvynės Kambodžoje 3-4* kategorijos viešbučiuose turo metu. Visi viešbučiai kruopsčiai atrinkti;
  • Maitinimas (kaip nurodyta maršrute); 
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus; 
  • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste). 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai;
  • Vietnamo vizos įklijavimas (~45 USD);  
  • Kambodžos viza (~40 USD);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; 
  • Asmeninės išlaidos; 
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu; 
  • Arbatpinigiai. 

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.