Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Vestuvės Jamaikoje

Poilsinė-egzotinė-vestuvinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Jamaika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vestuvės Jamaikoje

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 3Parašykite atsiliepimą »

 • Živilė
 • 2017-12-04 11:08:10
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Įspūdžiai iš kelionės patys gražiausi! Abu esame labai patenkinti ir visi mūsų lūkesčiai yra pateisinti! Kelionę derinom su Migle. Ji puikiai atliko savo darbą - tiksli, lanksti ir atsakinga. Buvo malonu ir lengva bendrauti, skrydžiai puikiai parinkti, Linkėjimai jai! Aplankyti Jamaiką buvo mūsų abiejų svajonė, kuri Jūsų pagalba tapo nepriekaištinga realybe! Buvome apsistoję dviejuose viešbučiuose Sandals inn 3* ir Sandals Royal Caribbean 5*. Pirmasis viešbutis yra gan paprastas, bet visi reikalingi privalumai kambaryje buvo, kartu su erdviu balkonu! Asmeniškai mums pilnai užteko, tačiau išrankesniems klientams galbūt truktų prabangos. Minusas tas, jog šis viešbutis turi tik mažą neprivatų paplūdimį, kuriame visada būna vietiniai linkę kalbinti ir stebėti, taigi ramiai nepasibūsi. Tačiau Sandals viešbučių tinklas suteikia nuostabią galimybę "Stay in 1, play in 3"! Taigi apsistojus viename viešbutyje galima važiuoti į kitus du ir naudotis visais retoranais, barais ir paplūdimiais. Praktiškai visi turistai po pusryčių iš mūsų pirmojo viešbučio Sandals inn sėsdavo į nemokamą autobusą, kuris važiuoja kas valandą visų trijų viešbučių maršrutu. Taigi jei pririotetas yra mažesnės išlaidos galima drąsiai apsistoti pigiausiame Sandals inn viešbutyje ir tuo pačiu mėgautis kitais dviem! Mes patys pasinaudojom šia galimybe ir aplankėme Sandals Montego Bay! Viešbutis didelis prabangus, paplūdimys ilgas ir privatus, daug veiksmo, veiklos ir maistas nuostabus! Kalbant apie maistą ir aptarnavimą visuose viešbučiuose jis buvo tobulas! Maisto pasirinkimas begalinis ir pats maistas kokybiškas ir prabangus! Net nespėjome pavakarieniauti visuose restoranuose! Barų veikla taip pat superinė, kokteiliai labai gaivinantys ir skanūs! Grįžtant prie aptarnavimo jis - aukščiausios klasės ir labai malonus! Jamaikiečiai yra tokie charizmatiški, šilti, linksmi! Visada jautėmės lyg didelėje draugų kompanijoje! Mano vyro plaukai afro stiliaus tai visi vietiniai vadino ji broliu, buvom vip svečiai heh. Antrasis viešbutis Sandals Royal Caribbean nenuginčijamai yra pats prabangiausias ir žadą atimantis!!! Ten būnant net nereikia keliauti į kitus viešbučius. Kurortas didelis ir pilnas gražių, kvapą gniaužiančių vietų! Supynės bei hamakai vandenyje, atrodo, jog sapnuoji! Ten turėjome savo vestuvių ceremoniją, kuri taip pat buvo puikiai suplanuota ir įspūdžiai liko neišdildomi! Ačiū Jums už nepamirštamą kelionę ♡

Kelionės laikas: 2017 m. lapkričio mėn.

 • Simona ir Ignas
 • 2016-05-16 15:37:44
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Buvo taip nerealu, kad nei nežinome nuo ko pradėti :) Visų pirma tai dideliausias AČIŪ Kelionių Akademijai už nuoširdžius patarimus ir pagalbą 24 h per parą, net ir ekstrinėmis situacijomis - pvz pamiršus pasą :). Labai dėkojame Miglei, kuri visus metus padėjo ruoštis didžiajai šventei ir atostogoms. Sandals paliko neišdildomą įspūdį aptarnavimo kokybe! Esame sužavėti! Mūsų vedybų konsultantė Marina irgi nuostabus žmogus! Moteris savo darbą puikiai išmano, atsak ne tik aiškiai į visus klausimus, bet ir pasiūlo optimalius pasirinkimo variantus. Viešbutyje buvo taip fainiai, kad net nesinorėjo jokių ekskursijų :) Tiesa buvome išplaukę paplaukioti katamaranu ir išbandėme paviršinį nardymą. Jūros gelmes prisimename ir dabar sapnuose :). Jau laukiame kitos galimybės išvažiuoti pailsėti į Jamaicą! Į Sandals :) Dar kartą labai labai ačiū Kalionių Akademijai!

Kelionės laikas: 2015 m. kovo mėn.

 • Robertas Rakštelis
 • 2013-09-18 10:27:12
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Sveiki, jau gryžome. Norime padėkoti Jums – kelionė ir atostogos, be keleto nemalonumu, praėjo sklandžiai. Gryžome pailsėję, pilni gražių prisiminimų ir teigiamų emocijų. Įspūdžiai tikrai patys geriausi. Įdomi šalis, nuostabi gamta. Skrydžiai praėjo sklandžiai. Laukimas Frankfurte (skrendant į Jamaiką) neprailgo. Laiko tarpai tarp skydžių buvo geri – nereikėjo niekur bėgti ir skubėti. Gal lėktuve norėtusi daugiau vietos, nes 10 val. atsėdėti buvo sunkoka. Viešbutis puikus. Personalas labai paslaugus ir draugiškas. Visi sveikinasi, pasiklausia kaip sekasi. Su kai kuriais padavėjais net susidraugavome. Viešbutyje kelis kartus per savaite rengiami „vakarėliai“ – pramogos ir maistas pliaže arba viešbučio terasoje prie baseino. Oras lepino. Lietus lijo pora pavakarių, bet jis tikrai nesutrukdė poilsio. Į ekskursijas nevykome. Norėjome „tingaus“ poilsio papludimyje. Bet pačiame viešbutyje galima pasirinkti ekskursijų kiekvienam pagal pomėgius – nuo nardymo jūroje iki jodinėjimo žirgais ar safario. Vestuvių ceremonija irgi sklandi ir gerai suplanuota. Viešbutyje, nuvykus, sekančią dieną turėjome susitikimą su planuotoja, kuri išklausė ir patarė. Patarimai..... WiFi (internetas) viešbutyje mokamas. Apie 40$ savaitei. Patartina turėti vakarinių drabužių. Kai kurie restoranai reikalauja pasipuošti. Viešbutį rekomenduojame. Vieną vakarą vyko viešbučio/paslaugų pristatymas. Kaip pasakė viešbučio vadovas, Jamaikoje nėra jokių problemų. O jei jų turite – kreipkitės. Dar karta tariame AČIŪ už nuostabią kelionę!

Kelionės laikas: 2013 m. gegužės mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Vestuvės Jamaikoje


Taip Ne