Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysime unikalų reiškinį – plaukiojantį Damnen Saduako turgų
  • Gyvensime egzotiškuose nameliuose ant upės Kvė
  • Susipažinsime su niekuomet nemiegančia pramogų sostine Pataja
  • Grožėsimės didinguoju Angkoro periodo šventyklų kompleksu
  • Lankysime tradicinį kaimą ant vandens Tonle Sapo ežere 

Programa

 • Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

  KRISTINA

  Tailandas yra mano antri namai, kuriuos be galo myliu. Atsidūriau čia neplanuotai, likimo vėjai atpūtė, kuo labai džiaugiuosi. Kasmet vis labiau prisijaukinu šią egzotišką šalį, kuri mane sužavėjo savo kontrastais, skaniais valgiais ir žmonių nuoširdumu. Kiekvienas, atvykęs čia, atras kažką savo – Tailandas tikrai turi ką pasiūlyti: naktinis Bankoko gatvių šurmulys, užburianis salų gamtos grožis, vietinių žmonių šypsenos, gilių tradicijų puoselėjami masažai…na, o geriausia atvažiuoti ir viską patirti patiems!

  Tailande Kristina gyvena nuo 2011 m. Ji puikiai pažįsta šią egzotišką šalį, jos savitą kultūrą bei vietinius gyventojus tiek iš asmeninės patirties keliaujant, tiek iš nuosavo verslo Bankoke perspektyvos. Ekologijos studijas baigusi Kristina ne tik visapusiškai atskleis Tailando ypatumus ir įdomybes, supažindins su turtinga šalies istorija, bet ir bus tikras įkvėpimas tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie atsakingą keliavimą.

  MARKAS

   

  Tailandas, kuris dar vadinamas šypsenų šalimi, nepaliks nei vieno abejingo! Čia rasite skaniausią maistą, tajiškus masažus, gaivinančią jūrą, šviežius vaisius, nuoširdžius žmones ir dar daug ką, ko žodžiais nepapasakosi. Tą galima pajusti tik gulint po palme ir gurkšnojant ką tik nuskintą kokosą, prieš akis besileidžiant koralų raudonumo saulei... Tailandas mane paviliojo prieš penkerius metus, todėl nuo šiol visas žiemas praleidžiu čia. Apie šią nuostabią šalį galiu pasakyti tik tiek – saulės, ryžių, „pad thai“ makaronų ir šypsenų užteks visiems! 

  Pabaigęs dailės studijas Vilniuje Markas pradėjo dairytis naujų horizontų. Tačiau po mokslų Danijoje, gyvenimo Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje, likimas sugrąžino į gimtąjį Vilnių, kur jis įkūrė nuosavą verslą. Nors viskas sekėsi puikiai, Markas norėjo daugiau ir vis dažniau pagalvodavo apie tolimus kraštus. Taip jis atsidūrė Tailande, kur įkūrė irklenčių ir ekskursijų verslą, kurį sėkmingai užaugino ir vėliau pardavė vietiniams. Kaip pats sako, dėl to, kad galėtų daugiau laiko skirti kelionėms, žmonėms ir džiaugimuisi gyvenimo akimirkomis.  

  Planuojami skrydžių laikai:

  2020 m. spalis - 2021 m. kovas

  Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:00 Stambulas – Bankokas 18:35 – 07:50 (+1)

  Bankokas – Stambulas 23:30 – 06:25 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

 • 1 diena

  VILNIUS – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Nusileidus Bankoko oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir būsime pervežti į viešbutį. Bankokas – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Pirmąjį vakarą siūlome apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsime Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas. Po apsilankymo šventykloje kartu su vietiniu gidu patrauksime į Karališkuosius rūmus (Grand Palace), kurie iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya) ir vėliau leisimės į pasiplaukiojimą kanalais. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais pasiūlysime pavakarieniauti aukščiausiame Tailando viešbutyje „Baiyoke Sky“*, kur ne tik mėgausimės jūros gėrybių bei tajiškais patiekalais, bet ir vaizdu į naktinį Bankoką iš 300 metrų aukščio. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS – DAMNEN SADUAKAS – KANČANABŪRIS – KVĖ UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksime link Kančanabūrio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Pirmiausia užsuksime į Damnen Saduaką (Damnoen Saduak) – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. 

  Apsilankę turguje keliausime link dar vienos garsios Tailando vietos – Kvė upės (Khwae Yai). Virš jos nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties geležinkeliu“. Papietavę vietiniame restorane turėsime progą pasivaikščioti „Mirties geležinkelio“ bėgiais, o tada mūsų lauks kelionė iki dar vienos geležinkelio atkarpos, nuo kurios atsivers nepakartojama panorama į upės slėnį. Čia taip pat aplankysime Krasės urvą (Krasae Cave) bei vietinį turgų.

  Vėliau keliausime iki prieplaukos, nuo kurios tradiciniu laiveliu plauksime link džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Čia mūsų lauks pasivaikščiojimas krante įsikūrusiame Monų genties kaimelyje. Monai  tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Grįžę iš kaimelio galėsime dienos nuovargį nusiplauti upėje ir išbandyti egzotiškas maudynes. Vėliau mūsų lauks vakarienė bei galimybė pasimėgauti tradiciniu Monų šou*, surengtu specialiai viešbučio svečiams. Nakvynė nameliuose ant upės Kvė.

 • 5 diena

  KVĖ UPĖ – ERAVANO NACIONALINIS PARKAS  PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę vyksime į tajų vaistinių žolelių ir vietinės kosmetikos pristatymą. Čia galėsime paragauti kvapnių natūralių arbatų, išbandyti gydomuosius balzamus ar tajiškos kosmetikos gaminius bei jų įsigyti.

  Šiek tiek pailsėję leisimės apžiūrėti įspūdingų Eravano nacionaliniame parke esančių krioklių (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Šį gamtos stebuklą galėsime stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (kelionė truks ~5 valandas)  miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsime laiko. Nakvynė Patajoje.

 • 6 diena

  PATAJA (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje važiuosime apžiūrėti itin autentiškos tailandietiškos šventyklos – Tiesos šventyklos („The Sanctury of Truth“). Tiesos šventykla – tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. 

  Vėliau turėsime galimybę kartu su visa grupe išbandyti tradicinį tajišką masažą*. Galėsime pasidžiaugti laisvu laiku Patajoje – viename populiariausių ir garsiausių kurortų Tailande. Čia rasime begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama. Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro „ladyboy“ kabareto („Alcazar Cabaret“)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

 • 7 diena

  PATAJA – POIPETAS  SIEM REAPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į Kambodžos (kelionė truks ~ 4 valandas) pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, kirsime sieną, pravažiuosime Poipeto (Paoy Paet) miestelį ir vyksime į Siem Reapą (kelionė truks ~ 2,5 valandos).

  Esant laikui šią popietę aplankysime Tonle Sapo ežerą, kitaip vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Jeigu nespėsime to padaryti šią dieną, tuomet aplankysime jį paskutinę viešnagės dieną. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongo upe jungia nedidelė upė. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsime progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Nakvynė Siem Reape.

 • 8 diena

  SIEM REAPAS (pusryčiai, vakarienė)

  Diena bus skirta Angkoro senovės miestui – didžiuliam šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje. 

  Ekskursiją pradėsime nuo miesto-tvirtovės Angkoro Tomo (Angkor Thom) pietinio įėjimo, kurį saugo vartai-dievai. Čia pamatysime Bajono šventyklą (Bayon)  gerai žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventovę, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkoro Tomo komplekso paminklus: Šivai dedikuotą Bapuono šventyklą (Baphuon), įspūdingais ornamentais puoštas Dramblių ir Raupsų karaliaus terasas. Vėliau aplankysime garsiąją Džiunglių šventyklą (Ta Phrom). Šią seną, nemažai paslapčių saugančią XII a. šventyklą su klaidžiais akmeniniais labirintais, raizgo tankios džiunglės ir kerojančios lianos.

  Papietavę* apsilankysime žymiojoje Angkoro Vato šventykloje (Angkor Wat), pastatytoje khmerų karalių dar XII a. Šventykla, stebinanti savo didybe ir idealiai suprojektuotais pastatais, yra pats gražiausias klasikinės khmerų architektūros pavyzdys pasaulyje. Po įspūdingos ekskursijos grįšime į viešbutį atsipūsti ir vėliau mūsų lauks vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su tradiciniais khmerų šokiais. Nakvynė Siem Reape.

 • 9 diena

  SIEM REAPAS  KULENO KALNAS  SIEM REAPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių apsilankysime Kuleno nacionaliniame parke (Phnom Koulen). Pamatysime uoloje iškaltą Rymančio Budos statulą ir kambodžietiškąją Gangos upės versiją – Tūkstančio lingų upę. Visi norintys nusiplauti kelionės dulkes, galės pasimėgauti vandens malonumais įspūdingo dydžio krioklyje.

  Nusileidę nuo kalno tęsime kelionę. Aplankysime dar vieną šventyklą. Banteai Srėjus (Banteay Srei) – tai X a. statyta šventovė, išsiskirianti savo rausvų plytų spalva ir įmantria architektūra. Pakeliui į viešbutį sustosime palmių cukrų gaminančiame kaimelyje, kur susipažinsime su gamybos procesu, paragausime saldainius primenančio palmių cukraus ir turėsite galimybę jo įsigyti. Nakvynė Siem Reape.

 • 10 diena

  SIEM REAPAS  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsime su Kambodža ir grįšime į Tailandą. Kirtę sieną važiuosime dar apie 3-4 valandas, o po to keltu kelsimės link tropikais pulsuojančios Čango (Koh Chang) salos. Viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Čange.

 • 11 – 13 dienos

  POILSIS PRIE JŪROS ČANGO SALOJE (pusryčiai)

  Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasiekti galima tik einant per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

 • 14 diena

  ČANGO SALA – BANKOKAS VILNIUS (pusryčiai)

  Papusryčiavę viešbutyje dar turėsime laiko paskutinį kartą pasimėgauti tajišku masažu, maudynėmis jūroje ir vietiniu maistu. Papietavę* trauksime į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsimės į žemyninę Tailando dalį  ir važiuosime į oro uostą (kelionė truks ~ 5 valandas), iš kurio vakare mūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai86

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2021 sausis
Šeš, Saus 9Šeš, Saus 23 16
Šeš, Saus 23Šeš, Vas 6 14
2021 vasaris
Šeš, Vas 6Šeš, Vas 20 16
Šeš, Vas 20Šeš, Kov 6 16
2021 kovas
Šeš, Kov 6Šeš, Kov 20 16
Šeš, Kov 20Šeš, Bal 3 16
2021 spalis
Šeš, Spal 23Penkt, Lapkr 5 16
2021 lapkritis
Šeš, Lapkr 6Šeš, Lapkr 20 14
Šeš, Lapkr 20Šeš, Gruo 4 16
2022 sausis
Sek, Saus 9Sek, Saus 23 16
Sek, Saus 23Sek, Vas 6 16
2022 vasaris
Sek, Vas 6Sek, Vas 20 16
Sek, Vas 20Sek, Kov 6 16
2022 kovas
Sek, Kov 6Sek, Kov 20 16
Sek, Kov 20Sek, Bal 3 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1560 EUR
 

+ skrydis nuo 690 EUR
su skrydžiu nuo 2250 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Apgyvendinimas 3* viešbučiuose Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

The Berkeley hotel
Premier room tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts 
Standard tipo kambarys

Ibis Pattaya Hotel
Standard tipo kambarys

Viešbutis Siem Reapo mieste
Standard tipo kambarys

Klong Prao Resort Koh Chang
Superior tipo kambarys

The Berkeley hotel
Premier room tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts

Standard tipo kambarys

Mercure Pattaya Ocean Resort
Superior tipo kambarys

Viešbutis Siem Reapo mieste
Standard tipo kambarys

Awa Resort Koh Chang
Deluxe tipo kambarys

Kaina nuo 1560 Eur/asm+skrydis 

Kaina nuo 1660 Eur/asm+skrydis 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant upės Kvė, 2 nakvynės Patajoje, 3 nakvynės Siem Reape, 4 nakvynės Čango saloje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 2 pietūs; 2 vakarienės);
  • Vietinio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Oro uosto pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bankokas  Vilnius su vienu persėdimu (nuo 690 EUR);
  • Kambodžos viza (~ 55 USD). Daroma vietoje, reikalinga paso kopija;
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18.25 EUR BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
  • Priemoka už vienvietį kambarį (3* viešbučiuose  395 EUR, 3-4* viešbučiuose  485 EUR);
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (30 EUR), kuriuos surinks kelionės vadovas;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Kelionės metu numatyta/as kelionės vadovė/as Kristina arba Markas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama. 
  • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko;
  • Pervežimų trukmė:
   Eravano nacionalinis parkas  Pataja ~5 val.;
   Pataja  Poipetas (Kambodžos pasienis) ~4 val., Poipetas  Siem Reapas ~2,5 val., iš viso kelionė truks ~7 val.;
   Siem Reapas Poipetas ~2,5 val., Poipetas viešbutis Čango saloje ~5 val. 
   Čangas  Bankoko oro uostas ~5-6 val.;
  • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio;  Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų;
  • Yra galimybė šią kelionę rinktis be Kambodžos. 

Šią kelionę galima papildyti:

  • Pasirinkite viešbutį Čango saloje, kuriame norėtumėte ilsėtis.
  • Pakeiskite poilsį 5 dienų ekskursijomis ir poilsiu gamtoje Luang Prabange (Laosas) ~+600 EUR/asm. (vykstant 2 asm.).
  • Pakeiskite poilsį 6 dienų išvyka į Mianmarą ~900 EUR/asm. (vykstant 2 asm.).