Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Malta. Poilsinės kelionės į Maltą.

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malta

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Malta. Poilsinės kelionės į Maltą.

Programa

 • Malta - dažnai vadinama viduržemio perlu - yra tik 90 km nuo Sicilijos ir 290 km nuo Afrikos žemyno. Nors sala labai nedidelė - 27 km ilgio ir 14 km pločio - čia rasite daug architektūrinių ir istorinių objektų. Malta - tai lobių sala arba tiesiog muziejus po atviru dangumi. Ordino laikus mena Valetos, šalies sostinės, impozantiška bažnyčių ir rūmų architektūra. Vienas išskirtinių salos bruožų - tai vietos gyventojų nuoširdus svetingumas ir draugiškumas. Savo sveiku humoro jausmu, prigimtiniu linksmumu jie užkrečia visus salos svečius. Todėl, net ir būdami toli nuo namų, čia Jūs jausitės jaukiai ir maloniai. Laikas, regis, čia sulėtina savo žingsnį, gyvenimas teka ramia, lėta vaga. Apgaubti ramybės, plačiai šypsodamiesi, maltiečiai džiaugiasi gyvenimu, o besidžiaugdami kartu su jais, nors ir trumpam, Jūs tikrai pamiršite savo kasdieninius rūpesčius!

  Skrydžiai į Maltą

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki spalio mėn.
  Kurortai: Siliema, St Julians, Golden Bay, Bugibba, Qawra, Mellieha.

  Aza tours kelionės nuo  366 EUR 

  Kurortai Maltoje

   

  Sliema- iki oro uosto 10 km. Trukmė 10 min. Kurortas įsikūrusęs truputį į Šiaurę nuo Maltos sostinės Valetos. Čia teikia užburiančias atostogų galimybes viename iš geriausių salos kurortų. Saulės ir vandens mėgėjai tiesiog nusėja Sliemos akmenuotą krantą vasaros sezonu. Šiame kurorta galima mėgautis šiltu ir skaidriu Viduržemio jūros vandeniu ir retai kada po debesimis pasislepiančia saule. Kurorte galite rinktis iš 19 esančių viešbučių, aplankyti daugybę restoranų, kavinių, barų. Oro uostą pasiekti užtruks maždaug 30 min. Daugiau»

    Sant Julianas iki oro uosto 10 km. Trukmė 10 min. Tampa vienu populiariausių salos kurortu dėl siūlomos veiklos ir atrakcijų gausos. Seniau buvęs žvejų kaimeliu, dabar užaugo iki konkurencingo kurorto, nenuviliančio įvairių poreikių turinčių turistų, bet ypač garsėjantis savo audringu naktiniu gyvenimu ir nesibaigiančiomis linksmybėmis. Daugiau»
   

  Golden Bay iki oro uosto 20 km. Trukmė 20 min. Yra vienas iš kelių Maltos smėlio paplūdimių. Tie, kas nemėgsta akmenų ir uolų, turėtų apsvarstyti šį variantą, esantį Šiaurės vakarinėje salos dalyje. Jūra šioje vietoje gilėja lėtai, todėl einant į vandenį lankytojai gali gerėtis skaidriu vandeniu ir po juo esančiais vaizdais. Visai šalia įsikūrę keli paplūdimio klubai, du restoranai ir didelis viešbutis. Daugiau»

   

  Bugiba iki oro uosto 20 km. Trukmė 20 min. Niekada nenuvils keliautojų. Įsikūręs salos šiauriniame krante, kurortas suteikia galimybę lankytojams gerėtis nuostabiais vaizdais į Viduržemio jūrą nuo uolėtų krantų.
  Bugibos promenada tęsiasi nuo Salinos įlankos iki Sant Polo įlankos, kviesdama į romantiškus pasivaikščiojimus šalia jūros. Atvykę čia galėsite mėgautis saule plačiuose uolėtuose paplūdimiuose ar atsigaivinti maloniame, skaidriame jūros vandenyje. Daugiau»

   

  Qawra – iki oro uosto 20 km. Trukmė 20 min. Kurortas, esantis šiaurrytiniame Maltos salos krante. Išskirtinė teritorija kviečia čia praleisti nepamirštamas atostogų akimirkas. Saulės nubučiuoti paplūdimiai ir skaidrus žydras vanduo leidžia pajusti Viduržemio jūros ramybę ir gamtos harmoniją. Norintys civilizacijos alsavimo gali aplankyti kurorte esančias parduotuves, barus ir restoranus, taip pat ir lengva padidinti istorines žinias apie Maltos kultūrą lankant architektūros paminklus: istorinį Sant John karių bokštą, Sant Francis bažnyčią. Daugiau»

   

  Melieha iki oro uosto 23 km. Trukmė 23 min. Kurortas įsikūręs šiaurės vakarinėje Maltos salos dalyje, kurioje yra vienų geriausių geriausių Maltos smėlio paplūdimių, įskaitant ir didžiausią bei populiariausią – Ghadira smėlio paplūdimį. Ramus Melieha miestelis pastatytas ant stačios kalvos, nuo kurios atsiveria vaizdingas panoraminis vaizdas į žemiau esančią Viduržemio jūrą.  Daugiau»

   

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.