Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Pietų Korėja. Hipnotizuojančios gamtos ir istorijos paletė

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Pietų Korėja

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Pietų Korėja. Hipnotizuojančios gamtos ir istorijos paletė

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – SEULAS

  Skrydis iš Vilniaus į Seulą su persėdimu.

 • 2 diena

  SEULAS

  Nusileisime tarptautiniame Seulo oro uoste. Vyksime į viešbutį pailsėti po kelionės. Nakvynė viešbutyje. 

 • 3 diena

  SEULAS – JEONJU – GWANGJU (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Vyksime į pietvakarinę šalies dalį, Apie pusantros valandos važiuosime į Gongju, buvusią Baekje Karalystės sostinę. Ši karalystė, gyvavusi 678-erius metus, yra viena iš trijų Korėjos karalysčių, palikusių daug svarbaus ir savito istorinio bei archeologinio paveldo. Aplankome Karaliaus Muryeong kapavietę, kuri buvo netikėtai atrasta tik 1971 m., ir Gongsanseong tvirtovę.

  Tuomet vykstame į JeonjuJeonju Hanok kaimą, kuriame išvysite apie 700 tradicinės architektūros korėjietiškų namų.  Tuomet keliaujame į Gwangju (100km / 1val 20min), Honam regiono centrą, siejamą su demokratinio judėjimo Korėjoje pradžia. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Gwangju.

 • 4 diena

  GWANGJU– SUNCHEON – YEOSU (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje keliausime į Gwangju miesto muziejų ir įspūdingo grožio Boseung žaliosios arbatos plantaciją, kurioje patys pamatysite ir sužinosite daugiau apie žaliosios arbatos auginimo paslaptis. Tuomet vyksime į Suncheon miestą. Aplankome Suncheon Ekologinį parką, garsėjantį retų paukščių rūšių gausa ir nendrynais. Keliaujame į pajūrio miestą Yeosu, kuriame jūsų laukia eksursija. Jos metu susipažinsite su Pietų Korėjos nacionalinio herojaus admirolo Yi Sun-Sin vaidmeniu istorijoje. Nakvynė viešbutyje Yeosu.

 • 5 diena

  YEOSU – BUSANAS – JEJU SALA (pusryčiai)

  Pusryčiaujame viešbutyje. Šiandien lankome Jinsuseong tvirtovę Chokseoknu rūmus, istoriškai siejamus su Japonijos invazija XVI amžiuje. Tuomet vykstame į Gimhae oro uostą ir popietiniu reisu skrendame į Jeju salą, kur jus pasitiks vietinis gidas. Jeju sala, vadinama Korėjos Havajais, yra vulkaninės kilmės sala, garsėjanti savo gamtos grožiu, balto smėlio paplūdimiais, juodomis uolomis, kriokliais ir mandarinais. Švelnus klimatas, vėjas, vanduo, draugiški ir kartu smalsūs žmonės, yra šios salos turtas. Atvykus į viešbutį - įsikūrimas ir laisvas laikas. Gyvensime viešbutyje, kuris yra šalia miesto centro, tad iš jo patogiai pasieksite restoranus, barus ir parduotuves. Nakvynė Jeju.

  + 8

 • 6 diena

  JEJU SALA (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vykstame aplankyti nepaprasto grožio Cheonjeyeon krioklį, kurio pavadinimas reiškia “dievo tvenkinys”. Keliaujame į Gyulimseong mandarinų ūkį, kuriame pamatysite kaip auginamas pats populiariausias Jeju salos produktas – mandarinai, o esant pageidavimui, plauksime pasigėrėti nuostabiais pakrantės vaizdais plaukdami laivu*.

  Po pietų apžiūrėsime patį gražiausią Sodą pasaulyje, pasivaikščiosime Olle takais. Olle, Jeju salos tarme, senovėje buvo vadinamas atstumas nuo gatvės iki namų durų, tačiau dabar šis pavadinimas naudojamas įvardinti tiems takams, kurie skirti pasivaikščiojimams. Jų Jeju saloje yra 13, o bendras šių takų ilgis – net 200 km. Vakare aplankysime Yongmeori paplūdimį arba Sangbanggulsa urvą (pagal galimybes). Vakare grįžimas ir nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  JEJU SALA – BUSANAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksime į bene paslaptingiausią vietą Jeju saloje, Seopjikoji, kurioje atsiveria puikus vaizdas į juodas uolas ir vandenyną... Šioje vietoje galima pasivaikščioti Olle, vienu iš vaizdingų takų, kuriais garsėja Jeju sala.

  Aplankysime Seongsan Ilchulbong (Saulėtekio kalną) – tai prieš 5000 metų susiformavęs vulkano krateris, siekiantis 180 metrų aukštį. Ši vieta 2011 metais buvo įtraukta į 7 gamtos stebuklų sąrašą ir yra saugoma UNESCO. Taip pat aplankysime Seongeup tradicinį kaimelį, atstaytą pagal senovės tradicijas. Likus laiko, aplankysime Nacionalinį Natūralios Istorijos muziejų, kur sužinosite daugiau apie aplinką ir kaip saugoti žemės natūralųjį grožį. Vakare skrydis į antrą didžiausią Pietų Korėjos miestą – Busaną. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  BUSANAS – GYEONGJU – DAEGO (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliaujame į tūkstantmetį gyvavusios Silla karalystės sostinę Gyeongju (UNESCO), vieną iš trijų populiariausių turistinių vietovių Korėjoje, vadinamą muziejumi po atviru dangumi. Čia aplankysime į vieną seniausių budistinių vienuolynų Pietų Korėjoje – Bulguksa (UNESCO), kuri yra išskirtinis Silla karalystės laikotarpio architektūros paminklas, taip pat Seokguram urvą (UNESCO) – granito kalne 8 amžiuje įrengtą budistinę šventyklą, kurioje vaizduojamas Bodhisatva ir jo mokiniai. Vakare vykstame į Daegu, nakvynė New Daegu viešbutyje.

 • 9 diena

  DAEGU – ANDONG – SOKCHO (pusryčiai, pietūs)

  Ryte keliausime į Haeinsa šventyklą, įsikūrusią Gayasan Nacionaliniame parke. Ši šventykla garsėja “Tripitaka Koreana”(UNESCO) budistiniais raštais, XIII amžiuje išraižytais ant 81,341 medinių lentelių. Tai didžiausias pasaulyje budistinių raštų kanonas kiniškais rašmenimis, išsiskiriantis ir tuo, kad jame nerasta klaidų. Vyksime į vaizdingoje vietoje įsikūrusį tradicinį Andong Hahoe kaimą (UNESCO), kuriame kiekvienas namas vis dar gyvenamas. Šis kaimas įkurtas vadovaujantis pungsu, arba „korėjietiško feng shui“ taisyklėmis, o pastatai yra išsaugoję senąsias Joseon dinastijos laikų architektūrines formas, kurios beveik išnyko su Korėjos modernizacija. Prie šio kaimo populiarumo prisidėjo ir Britanijos karalienės Elžbietos II apsilankymas. Tuomet vykstame į Sokcho, apsigyvensime Hanhwa Resort viešbutyje.

 • 10 diena

  SEORAKSAN NACIONALINIS PARKAS – SEULAS (pusryčiai, pietūs)

  Keliausime į Seoraksan Nacionalinį Parką (UNESCO), garsėjantį ne tik įspūdinga gamta, turtinga flora ir fauna, bet ir tuo, kad žiemą – tai šalčiausia vieta visoje Pietų Korėjoje. Parkas sužavės įspūdingomis granitinėmis kalnų viršūnėmis, žaliais slėniais, tankiais miškais, skaidriais upeliais ir kriokliais, senovinėmis smilkalais dvelkiančiomis šventyklomis.

  Tai populiariausias Pietų Korėjos parkas, sutraukiantis minias korėjiečių ir užsienio turistų. Aplankysime istoriškai reikšmingą Sinheungsa šventyklą, įsikūrusią Seorak kalno papėdėje. Už papildomą mokestį (apie 15 USD) galite keltuvu pakilti į Gwongeumseong tvirtovę, esančią 700 m aukštyje. Šioje vietoje atsiveria puikus vaizdas į kalnus ir jūrą. Išvykimas į Seulą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sunbee.  

 • 11 diena

  SEULAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių vyksime į Gyeongbokgung rūmus, Korėją daugiau nei 500 metų valdžiusios Joseon dinastijos svarbiausią rezidenciją.

  Vėliau susipažinsime su korėjietiško ženšenio paslaptimis ir aplankysime Nacionalinį Korėjos muziejų. Po pietų keliausime į Korijietišką miestelį, kur galėsite pajusti vėlyvojo Joseon dinastijos kultūrą. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  SEULAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 gruodis
Ketv, Gruo 20Pirm, Gruo 31 10+
Ketv, Gruo 27Pirm, Saus 7 10+
2019 sausis
Treč, Saus 2Sek, Saus 13 10+
Treč, Saus 9Sek, Saus 20 10+
Treč, Saus 16Sek, Saus 27 10+
2019 vasaris
Treč, Vas 6Sek, Vas 17 10+
Treč, Vas 13Sek, Vas 24 10+
Treč, Vas 20Sek, Kov 3 10+
Treč, Vas 27Sek, Kov 10 10+
2019 kovas
Treč, Kov 6Sek, Kov 17 10+
Treč, Kov 13Sek, Kov 24 10+
Treč, Kov 20Sek, Kov 31 10+
Treč, Kov 27Sek, Bal 7 10+
2019 balandis
Treč, Bal 3Sek, Bal 14 10+
Treč, Bal 10Sek, Bal 21 10+
Treč, Bal 17Sek, Bal 28 10+
Treč, Bal 24Sek, Geg 5 10+
2019 gegužė
Treč, Geg 1Sek, Geg 12 10+
Treč, Geg 8Sek, Geg 19 10+
Treč, Geg 15Sek, Geg 26 10+
Treč, Geg 22Sek, Birž 2 10+
Treč, Geg 29Sek, Birž 9 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2583 EUR 2483 EUR
 

+ skrydis nuo 950 EUR
su skrydžiu nuo 3433 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas su pusryčiais 3* - 4* viešbučiuose;
  • Maitinimas: 10 pusryčių ir 6 pietūs;
  • Oro uosto pervežimai;
  • Anglakabis gidas;
  • Ekskursijos ir įėjimo mokesčiai paminėti programoje ir nepažymėti *

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai
  • Vietinis skrydžiai (nuo 220 EUR)
  • Medicininių išlaidų draudimas ~ 15 EUR (BTA draudimas)
  • Plaukimas laivu į Goransa šventyklą ir Nakhwaam uolą (apie 12 USD/asm)
  • Plaukiojimas laivu Seogvipo (apie 18 USD/asm)
  • Pasikėlimas keltuvu į Gwongeumseong tvirtovę (apie 15 USD)
  • Maitinimas nepaminėtas programoje
  • Arbatpinigiai (apie 10 USD asmeniui dienai)
  • Asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.