Pietų Korėja. Hipnotizuojančios gamtos ir istorijos paletė

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Pietų Korėja

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Pietų Korėja. Hipnotizuojančios gamtos ir istorijos paletė

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – SEULAS

  Skrydis iš Vilniaus į Seulą su persėdimu.

 • 2 diena

  SEULAS

  Nusileisime tarptautiniame Seulo oro uoste. Čia mus pasitiks partnerių atstovai ir pradėsime pažintį su šalimi. Vyksime į apžvalginį miesto turą, o likusi dienos dalis bus skirta poilsiui po kelionės. Nakvynė viešbutyje Sunbee hotel istorinėje šiaurinėje Seulo dalyje.

 • 3 diena

  SEULAS – BUYEO – JEONJU – GWANGJU (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Vyksime į pietvakarinę šalies dalį, Gongju (130 km/1.5val kelio), buvusią Baekje Karalystės sostinę. Ši karalystė, gyvavusi 678-erius metus, yra viena iš trijų Korėjos karalysčių, palikusių daug svarbaus ir savito istorinio bei archeologinio paveldo. Aplankome Karaliaus Muryeong kapavietę, kuri buvo netikėtai atrasta tik 1971 m., ir Gongsanseong tvirtovę.

  Tuomet vyksime į Buyeo esantį Baekje kultūrinį kompleksą, kuriame išvysime Baekje laikotarpio rūmus, šventyklas, pagodas. Plaukdami laivu* apžiūrėsime Goransa šventyklą ir Nakhwaam uolą, pagarsėjusią tragiškai pasibaigusia istorija apie 3000 Baekje rūmų moterų, kurios karalystę užėmus priešo kariuomenei, verčiau pasirinko mirtį, nei galimybę patekti į užkariautojų rankas.

  Vykstame į Jeonju (80 km/1 val kelio), Jeonju Hanok kaimą, kuriame išvysite apie 700 tradicinės architektūros korėjietiškų namų.  Tuomet keliaujame į Gwangju (100km / 1val 20min), Honam regiono centrą, siejamą su demokratinio judėjimo Korėjoje pradžia. Laisvas laikas. Apsistosime Holiday Inn Gwangju viešbutyje. Nakvynė Gwangju.

 • 4 diena

  GWANGJU– SUNCHEON – YEOSU (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje keliausime į Gwangju miesto muziejų ir įspūdingo grožio Boseung žaliosios arbatos plantaciją, kurioje patys pamatysite ir sužinosite daugiau apie žaliosios arbatos auginimo paslaptis.Tuomet vyksime į Suncheon (100km/ 1val kelio), vieną garsiausių Pietų Korėjoje Songgwangsa šventyklą, kurios pavadinimas reiškia besiskleidžiančią pušį. Ji laikoma vienu iš trijų brangakmenių Korėjos budistinėje tradicijoje. Aplankome Suncheon Ekologinį parką, garsėjantį retų paukščių rūšių gausa ir nendrynais. Keliaujame į pajūrio miestą Yeosu, kuriame apžiūrėsime vietinį žuvų turgų ir pramoninį Yeosu rajoną. Nakvynė išskirtinio dizaino Hiden Bay viešbutyje Yeosu.

 • 5 diena

  YEOSU – BUSANAS – JEJU SALA (pusryčiai)

  Pusryčiaujame viešbutyje. Šiandien lankome Jinsuseong tvirtovę – Chokseoknu rūmus, istoriškai siejamus su Japonijos invazija XVI amžiuje. Tuomet vykstame į Gimhae oro uostą ir popietiniu reisu skrendame į Jeju salą. Jeju sala, vadinama Korėjos Havajais, yra vulkaninės kilmės sala, garsėjanti savo gamtos grožiu, balto smėlio paplūdimiais, juodomis uolomis, kriokliais ir mandarinais.

   

  Švelnus klimatas, vėjas, vanduo, draugiški ir kartu smalsūs žmonės, yra šios salos turtas. Atvykus į viešbutį - įsikūrimas ir laisvas laikas. Gyvensime Ever viešbutyje, kuris yra šalia miesto centro, tad iš jo patogiai pasieksite restoranus, barus ir parduotuves. Nakvynė Jeju.

 • 6 diena

  JEJU SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių vykstame aplankyti nepaprasto grožio Cheonjeyeon krioklį, kurio pavadinimas reiškia “dievo tvenkinys”, apžiūrėsime Jusangjeolli uolas, susiformavusias tekančiai lavai krintant tiesiai į jūrą ir stingstant jos bangose. Tuomet keliaujame į Gyulimseong mandarinų ūkį, kuriame pamatysite kaip auginamas pats populiariausias Jeju salos produktas - mandarinai, o esant pageidavimui, plauksime pasigėrėti nuostabiais pakrantės vaizdais*. Po pietų apžiūrėsime patį gražiausią Sodą pasaulyje, pasivaikščiosime Olle takais. Olle, Jeju salos tarme, senovėje buvo vadinamas atstumas nuo gatvės iki namų durų, tačiau dabar šis pavadinimas naudojamas įvardinti tiems takams, kurie skirti pasivaikščiojimams. Jų Jeju saloje yra 13, o bendras šių takų ilgis – net 200 km. Vakare aplankysime Yongmeori paplūdimį arba Sangbanggulsa urvą (pasirinktinai). Vakare grįžimas ir nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  JEJU SALA – BUSANAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į bene paslaptingiausią vietą Jeju saloje, Seopjikoji, kurioje atsiveria puikus vaizdas į juodas uolas ir vandenyną... Šioje vietoje galima pasivaikščioti Olle, vienu iš vaizdingų takų, kuriais garsėja Jeju sala. Aplankysime Seongsan Ilchulbong (Saulėtekio kalną) – tai prieš 5000 metų susiformavęs vulkano krateris, siekiantis 180 metrų aukštį. Ši vieta 2011 metais buvo įtraukta į 7 gamtos stebuklų sąrašą ir yra saugoma UNESCO. Apžiūrėsime didžiausią pasaulyje lavos suformuotą Manjang urvą (saugomas UNESCO), kurio bendras ilgis yra daugiau nei trylika kilometrų, o aukštis gali siekti 23 metrus. Šis urvas tikrai nepaliks abejingų, nes čia pamatysite ne vieną iš lavos susiformavusį gamtos kūrinį. Turint laiko, aplankysime Nacionalinį Natūralios Istorijos muziejų, kur sužinosite daugiau apie aplinką ir kaip saugoti žemės natūralųjį grožį . Vakare skrydis į antrą didžiausią Pietų Korėjos miestą – Busaną. Nakvynė Lamer viešbutyje.

 • 8 diena

  BUSANAS – GYEONGJU – DAEGO (pusryčiai)

  Po pusryčių keliaujame į tūkstantmetį gyvavusios Silla karalystės sostinę Gyeongju (UNESCO), vieną iš trijų populiariausių turistinių vietovių Korėjoje, vadinamą muziejumi po atviru dangumi. Čia aplankysime į vieną seniausių budistinių vienuolynų Pietų Korėjoje – Bulguksa (UNESCO), kuri yra išskirtinis Silla karalystės laikotarpio architektūros paminklas, taip pat Seokguram urvą (UNESCO) – granito kalne 8 amžiuje įrengtą budistinę šventyklą, kurioje vaizduojamas Bodhisatva ir jo mokiniai. Išvysime Tumuli parką, kuriame rasime 23 žalas skirtingo dydžio kalveles – tai Silla karalystės valdovų ir jų šeimų narių kapavietės, pamatysime dirbtinai sukurtą Anapji tvenkinį, seniausią Azijoje observatoriją, kurioje pagal žvaigždžių judėjimą sudarinėtos orų prognozės. Vakare vykstame į Daegu, nakvynė New Daegu viešbutyje.

 • 9 diena

  DAEGU – ANDONG – SOKCHO (pusryčiai)

  Ryte keliausime į Haeinsa šventyklą, įsikūrusią Gayasan Nacionaliniame parke. Ši šventykla garsėja “Tripitaka Koreana”(UNESCO) budistiniais raštais, XIII amžiuje išraižytais ant 81,341 medinių lentelių. Tai didžiausias pasaulyje budistinių raštų kanonas kiniškais rašmenimis, išsiskiriantis ir tuo, kad jame nerasta klaidų. Vyksime į vaizdingoje vietoje įsikūrusį tradicinį Andong Hahoe kaimą (UNESCO), kuriame kiekvienas namas vis dar gyvenamas. Šis kaimas įkurtas vadovaujantis pungsu, arba „korėjietiško feng shui“ taisyklėmis, o pastatai yra išsaugoję senąsias Joseon dinastijos laikų architektūrines formas, kurios beveik išnyko su Korėjos modernizacija. Prie šio kaimo populiarumo prisidėjo ir Britanijos karalienės Elžbietos II apsilankymas. Tuomet vykstame į Sokcho, apsigyvensime Hanhwa Resort viešbutyje.

 • 10 diena

  SEORAKSAN NACIONALINIS PARKAS – SEULAS (pusryčiai)

  Keliausime į Seoraksan Nacionalinį Parką (UNESCO), garsėjantį ne tik įspūdinga gamta, turtinga flora ir fauna, bet ir tuo, kad žiemą – tai šalčiausia vieta visoje Pietų Korėjoje. Parkas sužavės įspūdingomis granitinėmis kalnų viršūnėmis, žaliais slėniais, tankiais miškais, skaidriais upeliais ir kriokliais, senovinėmis smilkalais dvelkiančiomis šventyklomis.

  Tai populiariausias Pietų Korėjos parkas, sutraukiantis minias korėjiečių ir užsienio turistų. Aplankysime istoriškai reikšmingą Sinheungsa šventyklą, įsikūrusią Seorak kalno papėdėje arba keltuvu pakilsime į Gwongeumseong tvirtovę, esančią 700 m aukštyje. Šioje vietoje atsiveria puikus vaizdas į kalnus ir jūrą. Išvykimas į Seulą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Sunbee.  

 • 11 diena

  SEULAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į Gyeongbokgung rūmus, Korėją daugiau nei 500 metų valdžiusios Joseon dinastijos svarbiausią rezidenciją, kurioje taip pat išvysime visada turistų ir smalsuolių dėmesio sulaukiančią rūmų sargybos pasikeitimo ceremoniją.

  Vėliau susipažinsime su korėjietiško ženšenio paslaptimis ir aplankysime Nacionalinį Korėjos muziejų. Po pietų keliausime į Korijietišką miestelį, kur galėsite pajusti vėlyvojo Joseon dinastijos kultūrą. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  SEULAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 sausis
Treč, Saus 24Šeš, Vas 3 10+
Treč, Saus 31Šeš, Vas 10 10+
2018 vasaris
Treč, Vas 7Šeš, Vas 17 10+
Treč, Vas 14Šeš, Vas 24 10+
Treč, Vas 21Šeš, Kov 3 10+
Treč, Vas 28Šeš, Kov 10 10+
2018 kovas
Treč, Kov 7Šeš, Kov 17 10+
Treč, Kov 14Šeš, Kov 24 10+
Treč, Kov 21Šeš, Kov 31 10+
Treč, Kov 28Šeš, Bal 7 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2583 EUR
 

+ skrydis nuo 650 EUR
su skrydžiu nuo 3233 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • apgyvendinimas su pusryčiais 3* - 4* viešbučiuose
  • 6 pietūs
  • oro uosto pervežimai
  • anglakabis gidas
  • Ekskursijos ir įėjimo mokesčiai paminėti programoje ir nepažymėti *

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai
  • Vietinis skrydžiai (nuo 220 EUR)
  • Medicininių išlaidų draudimas ~ 15 EUR (BTA draudimas)
  • Plaukimas laivu į Goransa šventyklą ir nakhwaam uolą (apie 12 USD/asm)
  • Plaukiojimas laivu Gyulimseong (apie 18 USD/asm)
  • Maitinimas nepaminėtas programoje
  • Asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.