Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Aplink Pietų Afrikos respubliką

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Pietų Afrikos Respublika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Aplink Pietų Afrikos respubliką

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite vieną gražiausių pasaulyje – Kriugerio nacionalinį parką
  • Išvysite nesuskaičiuojamą galybę skirtingų Afrikos laukinių gyvūnų
  • Savo akimis pamatysite UNESCO paveldą – drakonų kalnus
  • Aplankysite miestą, kuriame užaugo pirmasis Pietų Afrikos prezidentas Nelsonas Mandela
  • Apsilankysite antrame pagal dydį Pietų Afrikos mieste – Keiptaune

Programa

 • 1 DIENA

  SKRYDIS VILNIUS – JOHANESBURGAS

  Johanesburgo oro uoste jus pasitiks mūsų partneriai. Peveržimas ir įsikūrimas viešbutyje. Laikas skirtas jūsų poilsiui. Jeigu atvykote pirmoje dienos pusėje, rekomenduojame užsisakyti papildomą ekskursiją po Soveto rajoną* (teirautis agentūroje). Šis rajonas buvo pastatytas apartheido rėžimo metu ir skirtas apgyvendinti juodaodžius. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 DIENA

  JOHANESBURGAS – MPUMALANGA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Išvykstame iš Johanesburgo anksti ryte ir vykstame į Mpumalanga. Kelionė užtruks virš penkių valandų. Važiuojame pro skirtingo stiliaus kraštovaizdžius. Tik keletas regionų pasaulyje geba prilygti šiam panoraminiam vaizdui. Vizualiai – tai įspūdingai gražios gamtos regionas: kalnų virtines keis žaliuojantys slėniai, dangus liesis su žeme. Tai viena vietų žemėje, kur tikrai gali veržtis gamtos ir ekstremalių nuotykių mėgėjai. Pakeliui aplankome krioklius, „dievo langą“ – apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis kraštovaizdis. Taip pat aplankysime ir Piligrim‘s rest miestelį. Tai nedidelis turistinis miestelis, esantis Pietų Afrikos Mpumalanga provincijoje, saugomoje kaip istorinio kaimo paveldo vietovė. Jis tarsi muziejus po atviru dangumi, menantis aukso karštinės laikus. Piligrims rest – puikiausias išlikęs anų laikų pavyzdys, todėl visa vietovė yra paskelbta nacionaliniu paminklu. Apsistosime lodžijoje netoli Graskop miesto.

 • 3-4 DIENA

  KRUGERIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Dienos skirtos pažinčiai su Krugerio nacionaliniu parku ir Afrikos gyvūnais. Parkas savo dydžiu (22072km2), prilygsta trečdaliui Lietuvos teritorijos. Čia užburia milžiniški akacijų, šilkmedinių fikusų bei raudonlapių krūmokšnių plotai, tarp kurių įsiterpia nuostabūs savanos vaizdai, šniokščiancios upės bei kartkartėmis išnyrančios stačios uolos. Kriugerio parke galima pamatyti 25 000 gyvūnų rūšių, tarp jų – laisvėje gyvenančius gepardus, žirafas, begemotus, krokodilus bei visą burį mažesnių gyvūnų ir paukščių. Jei pasiseks – ir “didįjį penketuką”: liūtą, leopardą, dramblį, buivolą ir raganosį. Dienas praleisime parke ieškodami gyvūnų ir juos stebėdami. Kriugerio parkas yra viena garsiausių saugomų teritorijų pasaulyje. Jis žinomas savo dydžiu, gamtosaugos istorija, laukinės gyvūnijos įvairove bei pakankamai lengvai pasiekiamas. Ryte ir vakare su grupe važinėsime po Krugerio parką stebėdami Afrikos gyvūnus. Nakvynė patogiose palapinėse Krugerio nacionaliame parke. 

 • 5 DIENA

  KRUGERIO NACIONALINIS PARKAS – SVAZILANDAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Kelsimės anksti ir važiuosime į Svazildando karalystę, esančią 200 kms nuo Kurgerio Nacionalinio parko. Tai zulų genties, turinčios savitą kultūrą ir tradicijas, teritorija. 2000-aisiais metais šis kalnų regionas buvo įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą ir pavadintas Ukhahlamba-Drakensbergo parku. Tai ištisus 200 kilometrų besidriekianti kalnuota stebuklų šalis, kurios kalnų grandinėje yra kvapą gniaužiančios Amfiteatro lygumos, Milžino pilies ir Katedros viršūnės, kasmet į šias vietas pritraukiančios daugybę turistų. Kalnai žavi įspūdingomis stačiomis sienomis, aštriabriaunėmis viršūnėmis, upių išgraužtais tarpekliais ir svaiginančiais kriokliais. Čia savita parko augmenija ir gyvūnija. Nykštukinė Svazilando karalystė, garsėja margaspalviais turgumis ir draugiškais gyventojais, kurių nemažai iki šiol dėvi tautinius drabužius ir gyvena pagal savo protėvių tradicijas. Apsilankysime Malolotjos rezervate, kuriame vaikščiodami galėsime grožėtis Pietų Afrikos gamta. Vakare atsipalaiduosime prie laužo ir vakarienės. Nakvynė nedideliuose kalnų nameliuose.

 • 6-7 DIENA

  SVAZILANDAS – ZULULANDAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Kelsimes anksti ryte ir apie keturias valandas trauksime Pietų Afrikos pietų link. Netoli Mbabane aplankysime nedideles amatininkų krautuvėles, kuriose be galo daug autentiškų dirbinių ir kurie negali likti neapžiūrėti!  Vykstame link Mkuzi rezervato ir ten praleidžiame šiek tiek laiko, stebėdami kaip gyvūnai renkasi prie nedidelio vandens šaltinio atsigaivinti. Toliau vykstame į privatų rezervatą, kur mūsų gidai aprodys laukinę gamtą ir paukščius prie Msinene upės.  Vykstame į Hluhluve nacionalinį parką, kuris dar kitaip vadinamas raganosių rojumi. Jeigu pasiseks galėsite pamatyti itin retą juodųjų raganosių rūšį. Vakare vykstame į Zulu kaimelį. Nakvynė patogiuose palapinėse.

 • 8-9 DIENA

  ZULULANDAS – DRAKONŲ KALNAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Važiuosime iš arti paisžiūrėti Drakonų kalnų. Lauks ilga kelionė (apie 7 valandas). Paskutinius 50 kilometrų važiuosime siauras kalnų takeliais. Tik nenusiminkite, kad dieną teks nemažai laiko praleisti kelyje – pro langus jus stebins Afrikos gamtos grožis. Drakonų kalnai – nuostabaus dydžio kalnai, kurie tęsiasi net 200 kilometrų ir yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldų sąrašą. Turbūt drąsiai galime teigti, jog šie kalnai vieni gražiausių pasaulyje. Taipogi, čia galima gėrėtis ir antropologiniu palikimu: 40 000 metų senumo piešiniais ant uolų. Nuo nedidelio Mkuzi miestelio vykstame toliau į pietus link drakonų kalnų, kur mūsų lauks nakvynė nameliuose. Ryte ir vakare su gidu vaikščiosime po Drakonų kalnų apylinkes tyrinėdami vietinę florą ir fauną, vaikščiosime nuostabiais kalnų takeliais, grožėdamiesi panoraminiais vaizdais.

 • 10-11 DIENA

  DRAKONŲ KALNAI – LAUKINĖ PAKRANTĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pakeliui link laukinės pakrantės aplankysime Qunu miestą, kuriame gimė ir užaugo pirmasis Pietų Afrikos prezidentas, Nobelio premijos laureatas Nelsonas Mandela. Laukinė pakrantė primena rojų – nepaliestos žmogaus rankos pakrantės, plačios erdvės ir švarūs miškai. Apsistojame nedideliuose nameliuose Kei Mouth miestelyje, o sekančią dieną jūsų lauks laisvas laikas. Savarankiškai pasivaikščiokite po miestą, susipažinkite su vietiniais ir jų kultūra.

 • 12 DIENA

  LAUKINĖ PAKRANTĖ – ADO DRAMBLIŲ NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)

  Šiandien mūsų laukia ilgas kelias iki nacionalinio Ado dramblių parko (apie 7 valandas). Su šiuo nacionaliniu parku, kuris buvo įkurtas 1931 m., siekiant išsaugoti paskutiniuosius 11 dramblių nuo išnykimo šioje teritorijoje, susipažinsime naktinio safario metu. Tai pirma proga išvysti naktinį gyvūnų gyvenimą! Ado dramblų nacionalinio parko įkūrimo rezultatas jau matomas ir dabar – šiuo metu čia gyvena apie 600 dramblių. Šiame parke  taip pat puikios galimybės išvysti nykstančius juoduosius raganosius, Afrikinius buivolus, liūtus, leopardus ir dar daugiau nei 400 skirtingų rūšių žinduolių, o taip pat ir begalę skirtingų paukščių šioje teritorijoje. Nakvynė nedideliuose nameliuose.

 • 13-14 DIENA

  ADO NACIONALINIS PARKAS – KNYSNA – TSITSIKAMMA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

  Dvi dienas būsime apsistoję nedideliame, bet jaukiame Knysnios (Knysna) kurorte, nedeliuose nameliuose. Pirmąją dieną turėsime dienos išvyką prie Audros upės (Storms river mouth), kur vaikščiosime įvairiais akmenuotais takeliais palei pakrantę. Aplankysime ir Tsitsikamos nacionalinį parką, kuris apima 80 km jūros ir sausumos ploto. Tai pirmasis nacionalinis jūrų parkas Afrikoje, įsispraudęs tarp kalnų ir jūros. Jis apima siaurą pakrantės juostą, supamą stačių uolų ir toli į jūrą nusidriekiančius paplūdimius. Parkas driekiasi vandenyno pakrante, kurią sudaro labai išskirtinė gamta dėl nuolatinių potvynių ir atoslūgių. Dėl savo ypatingos augmenijos parkas yra įrašytas į privalomų aplankyti sąrašą. Tai didžiausia saugoma jūrinių rajonų teritorija, kurioje dirba mokslininkai bandantys išsaugoti nykstančias žūvų rūšis. Ča turėsite galimybę (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį) šuoliui su guma*. Šioje vietoje šuolis su guma yra ypatingas tuo, jog jis yra aukščiausias visame pasaulyje! Taip pat rekomenduojame nepraleisti progos restoranuose paragauti vietinių jūros gėrybių. Vakare nakvynės nedideliuose nameliuose.

 • 15-18 DIENA

  KNYSNA – HERMANUSAS(pusryčiai, pietūs)

  Hermanusas – miestelis įsikūręs pietinėje Pietų Afrikos respublikos pakrantėje apsuptas įspūdingų kalnų. Miestelis atgija liepos – gruodžio mėnesiais, kai prasideda banginių stebėjimo sezonas. Šiuo laikotarpiu banginius, atvykusius čia nuo Antarktikos krantų, vandenyne galima išvysti netgi nuo klifų esančių miesto centre. Sezono metu už papildomą mokestį siūlome užsisakyti banginių stebėjimo ekskursiją*. Taip pat čia galėsite pasigrožėti tuo metu žydinčiomis tik Afrikoje augančiomis gėlėmis. Nakvynė svečių namuose.

  + 8

 • 16-17 DIENA

  HERMANUSAS – KEIPTAUNAS (pusryčiai)

  Keiptaunas – vienas iš vaizdingiausių pasaulio miestų, kurį puoša didingasis Stalo kalnas (Table moutain). Pakeliui į Keiptauną aplankysime Stellenbosh regioną, kuris garsus vyno saugykloms ir jo degustavimu. Keiptaune tikrai nebus nuobodu – aplankysime miesto uostą, kuris garsėja savo užimtumu ir dydžiu – tai vienas iš didžiausių jūros uostų pasaulyje. Taip pat išvysime Hout įlanką ir kyšulio tašką (cape point) su nuostabiu panoraminiu vaizdu.  Mėgausimės žymiais paplūdymais ir krantinėmis. Aplankysime Viktorijos ir Alfredo krantinę (Victoria and Alfren Waterfall), nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į Atlanto vandenyną ir Stalo kalną. Už papildomą mokestį bus galima aplankyti ir žymų Robeno salos muziejų*. Nuo XVII a. ši sala buvo naudojama kaip kalėjimas politiniams nusikaltėliams. Šioje saloje kalėjo ir garsusis Pietų Afrikos prezidentas, Nobelio premijos lauretas, Nelsonas Mandela. Ne tik Mandelai teko čia pakalėti. Dar du Pietų Afrikos respublikos prezidentai, Kgealemas Motlantis ir dabartinis prezidentas Jakobas Zuma (Jacon Zuma), kalėjo šioje saloje. Užlipsime į Stalo kalną, nuo kurio atsivers įspūdinga Keiptauno panorama. Laisvu laiku rekomenduojame apsilankyti vietiniuose restoranuose ir kavinėse. Nakvynė svečių namuose.

 • 19 DIENA

  KEIPTAUNAS – VILNIUS

  Skrydis namo

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Penkt, Birž 26Antr, Liep 14 10+
2020 liepa
Penkt, Liep 10Antr, Liep 28 10+
Penkt, Liep 24Antr, Rūgp 11 10+
2020 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 7Antr, Rūgp 25 10+
Penkt, Rūgp 14Antr, Rugs 1 10+
Penkt, Rūgp 28Antr, Rugs 15 10+
2020 rugsėjis
Penkt, Rugs 11Antr, Rugs 29 10+
Penkt, Rugs 18Antr, Spal 6 10+
2020 spalis
Penkt, Spal 16Pirm, Lapkr 2 10+
2020 lapkritis
Penkt, Lapkr 6Antr, Lapkr 24 10+
Penkt, Lapkr 13Antr, Gruo 1 10+
Penkt, Lapkr 20Antr, Gruo 8 10+
2020 gruodis
Penkt, Gruo 4Antr, Gruo 22 10+
Penkt, Gruo 18Antr, Saus 5 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2427 EUR
 

+ skrydis nuo 720 EUR
su skrydžiu nuo 3147 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas: 14 nakvynių nedideliuose nameliuose, svečių namuose, lodžijose ir stacionariuose patogiuose palainėse ir 2 nakvynės kotedžuose su bendrais patogumais (laukinėje pakrantėje)
  • Maitinimas 16 pusryčių, 12 pietų, 11 vakarienių
  • Anglakalbis gidas kelionės metu
  • Oro uosto pervežimai
  • Pervežimai pagal programą speacialia safario autobusu (treku)
  • Lankomų objektų, numatytų programoje, įėjimo mokesčiai
  • 2 safariai Krugerio Nacionaliniame parke, 2 safariai Malolotjos rezervate, pasivaikščiojimai su gidu Drakonų kalnuose, 2 safariai Ado nacionaliniame parke

   

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 720 eur)
  • Vizos (PAR – 125 eur )
  • Medicininių išlaidų draudimas (Privalomas!)
  • Papildomai siūlomos veiklos programoje, pažymėtos *
  • Arbatpinigiai
  • Asmeninės išlaidos

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu
  • Kelionės tipas: su anglakalbe grupe (grupelės iki 12 žmonių)
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
  • Kelionės metu maistą gamins kelionės vadovas su komanda. Keliautojai bus paprašyti prisijungti prie maisto ruošimo.
  • Safario metu greižtai draudžiama lipti iš mašinos negavus gido leidimo
  • Atkrepkite dėmesį – kelionės metu numatomi keli ilgi (iki 7 val) pervežimai!