Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Auksinis trikampis su poilsiu Goa/Kerala

Egzotinė-pažintinė-poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Auksinis trikampis su poilsiu Goa/Kerala

Kelionės akcentai:

  • Apsižvalgysite Naujajame ir Senajame Delyje
  • Apžiūrėsite Amber fortą ir Vėjų Rūmus Džaipure
  • Grožėsitės Indijos simboliu - žymiuoju Tadž Mahalo mauzoliejumi
  • Aplankysite didingas Mathura ir Vrindavan šventyklas
  • Mėgausitės ramiu poilsiu tropikų paplūdimyje Goa arba Kerala kurorte

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Atvykus į Delį susitiksime su kompanijos atstovu ir vyksime į viešbutį. Legenda pasakoja: nė vienas žmogus ar valdytojas, išdrįsęs vietoj Delio įkurti kitą miestą, negalės ilgai išlaikyti savo valdžios.

  Vis dėlto, net pranašystės nesulaikė daugybės Delio užkariautojų, kurie per daugelį amžių vis užimdavo ir pervadindavo miestą. Architektūros šedevrai ir septynių imperijų sostinės paminklai puikiai atskleidžia unikalią įvairių kultūrų evoliuciją ir sintezę. 

 • 2 diena

  DELIS – DŽAIPURAS (pusryčiai, vakarienė)

  Ekskursija prasidės Naujajame Delyje arba Delio Lutyenso rajone (didžiąją Naujojo Delio dalį suprojektavo Edvinas Lutyensas, pagrindinis XX a. britų architektas ir garsiausias britų neoklasicizmo architektūros atstovas).

  Šį Delio rajoną garsina platūs ir švarūs, medžiais apaugę bulvarai, daugybė nacionalinių institucijų, 19 užsienio šalių ambasadų ir lankytinų vietų.

  Pravažiuosime pro Mahatmos Gandžio kremacijos vietą Radžgatą (Rāj Ghāt) ir  centriniu miesto prospektu, kuriame išsidėstę valstybiniai pastatai. Pamatysime Parlamento rūmus (Sansad Bhavan) ir Prezidento rūmus (Rāshtrapati Bhavan). Tuomet pasuksime Indijos vartų (India Gate) link. Tai memorialas Britų Indijos armijos kariams, žuvusiems per karinius veiksmus Pirmojo pasaulinio karo metu.

  Toliau aplankysime svarbiausią sikhų gurudvarą Bangla Sahib (Gurudvārā Bangla Sahib) – baltą šventyklą aukso kupolais ir didžiuliu tvenkiniu vidury komplekso, dar žinomo kaip  sarovār – „ežeras“.

  Jo vanduo laikomas šventu. Taip pat aplankysime Kutbo minaretą (Qutb Mīnār) – pergalės bokštą, pastatytą XII a. valdovo vietininko Kutb–ud–din Aibako. Kutbo minaretas, išraizgytas prabangiais ornamentais, yra aukščiausias pasaulyje plytinis minaretas, saugomas UNESCO.

  Išvyksime į Džaipurą (265 km/6 val.), kuris dar vadinamas „Rožiniu miestu“. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  DŽAIPURAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių, drambliais arba džipais kelsimės aukštyn į Džaipuro pasididžiavimą – Amero fortą (Āmer Fort). Pasivaikščiojimas po rūmų kompleksą, kurio nuostabios salės atskleidžia rytietišką prabangą. Vėliau ekskursiją tęsime lankydamiesi XVIII a. „Beždžionių šventykloje“ Galtadži (Galtaji Monkey Temple), esančioje Arãvalio kalnų papėdėje. Šis kompleksas, pastatytas iš rausvo smiltainio, dėl savo neįprastos formos ir turtingų freskų labiau primena rūmus ar seną havelio tipo namą, nei šventyklą. Jis žinomas kaip „Beždžionių šventykla“ dėl daugybės jo prieigose gyvenančių makakų pulkų. Grįžę į miestą stabtelėsime nusifotografuoti prie „Vėjų rūmų“ (Havā Mahal) ir „Vandens rūmų“ (Jal Mahal). Kiek vėliau lankysimės „Miesto rūmuose“ (City Palace), kurių viena dalis veikia kaip muziejus, o kitoje iki šiol gyvena karališkoji šeima. Užsuksime į Džantar Mantar karališkąją observatoriją (Jantar Mantar), pastatytą dar viduramžiais. Tai – viena iš penkių observatorijų, įkurtų Radžputų klano valdovo maharadžos Savai Džai Singo. Tai – puiki galimybė susipažinti su senoviniais astronomijos instrumentais tiesiog po atviru dangumi. Ekskursijos pabaigoje laukia apsilankymas Birlos šventykloje (Birla Temple). 1875 m. įkurta „Aditya Birla Group“ – viena didžiausių Indijos tarptautinių korporacijų. Minėta šventykla skirta Dievui Višnui (Nārāyaṇa) – viso pasaulio tvarkos palaikytojui ir jo sutuoktinei Lakšmei – turtų deivei, todėl kartais ši šventovė dar vadinama Lakšmės–Narajano šventykla. Grįšime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  DŽAIPURAS – ABANERIS – SUROTAS (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vyksime į Bangarho fortą (Bhangarh Fort). Ši įspūdinga tvirtovė, stūksanti Arãvalio kalnų papėdėje, Radžastane, buvo pastatyta XVII a. Be karališkųjų rūmų, Bangarho tvirtovės teritorijai iki 1720 m. priklausė daugiau kaip 9000 namų. Vėliau gyventojų skaičius ėmė mažėti ir jie pamažu apleido tvirtovės prieigas. Čia saugomos šventyklų ir apleistų turgaviečių liekanos, liudijančios forto didybę jo klestėjimo metu. Ištuštėjęs fortas pritraukia daugybę keliautojų ir turistų ne tik dėl vaizdingo jį supančio kalnų kraštovaizdžio ir architektūrinio paveldo, bet ir dėl paslaptingos atmosferos. Šis fortas laikomas labiausiai dvasių apsėsta vieta Indijoje, ir net Indijos archeologinė tarnyba draudžia lankytojams ir vietiniams žmonėms būti forte po saulėlydžio. Vietos gyventojai teigia sutemus girdėję moterų raudas, apyrankių žvangėjimą kambariuose ir vaiduoklių balsus. Po pasivaikščiojimo forte vyksime į Surotą. Pakeliui sustosime Abanerio kaimelyje, kuriame yra vienas iš seniausių Indijoje laiptuotų šulinių – „Mėnulio šulinys“ (Chand Baoli). Ši neįtikėtino grožio ir harmonijos konstrukcija turi net 13 aukštų. Atvykę į Surotą, apsilankysime istoriniame viešbutyje. Pastatą, kuris šiandien paverstas moderniu viešbučiu su visais patogumais, prieš 600 metų pastatė valdovas Baldevas Singas. Viešnagės metu turėsime galimybę iš arti susipažinti su Radžastano kaimo gyvenimu. Po tradicinio pasveikinimo mėgausimės maisto ruošimo demonstracija, tradiciniais šokiais ir, pagal galimybes, stebėsime kušti imtynes*. Tai Indijoje gimęs imtynių stilius, atsiradęs dar Mugalų dinastijos valdymo metu ir sujungęs vietinį indiškąjį bei persiškąjį imtynių stilius. Kušti imtynės paprastai rengiamos kaimuose, kur aikštė užliejama vandeniu ir apibarstoma ochra, suteikiančia purvui raudoną atspalvį. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  SUROTAS – FATEHPUR SIKRIS – AGRA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių lankysimės vietiniame kaime, kur stebėsime spalvingų bengališkų apyrankių gaminimo procesą. Vėliau laukia kelionė kupranugarių traukiamais vežimais arba naminiu vilkiku. Pasivaikščiojimo po vietinį kaimą metu savo akimis išvysime tikrąjį paprastų indų gyvenimą ir išsamiau susipažinsime su Radžastano tradicijomis ir kultūra. Pakeliui į Agrą (240 km/6 val.) lankysimės apleistajame mieste – Fatehpur Sikryje (Fathepur Sikri). Jį iš rožinio smiltainio XVI a. pabaigoje pastatė didysis Mugalų imperatorius Akbaras. Fatehpur Sikris buvo garsiosios Mugalų imperijos, padovanojusios Indijai begalę iki šiol stebinančių architektūros paminklų, sostinė. Aplankę žymiausius Fatehpur Sikrio monumentus išvyksime į Agrą. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  AGRA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių lankysimės kerinčiame Tadž Mahale (Taj Mahal). Тadž Mahalas – musulmoniškojo meno ir Indijos architektūros deimantas – nuo seno traukia turistus iš tolimiausių pasaulio šalių. Šis monumentas buvo statomas net 22 metus. Darbams buvo sukviesta daugiau nei 20 tūkstančių meistrų iš visų imperijos kampelių. Ekskursiją tęsime Agros forte (Agra Fort). Tai – gynybinių statinių kompleksas įkurtas Mugalų valdymo metu ir tarnavęs kaip valdovų rezidencija. Vėliau mūsų lauks vizitas „Mažajame Tadž Mahale“ – Itimad–ud–Daulos mauzoliejuje (I'timād-ud-Daulah), kuris buvo pastatytas imperatorės Nur Džahanos įsakymu jos tėvui atminti. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  AGRA – VRINDAVANAS – DELIS (pusryčiai)

  Po pusryčių išvyksime (205 km/4 val.) į Vrindavaną, dar žinomą kaip 5000 šventyklų miestą, kuris gausiai lankomas dievui Višnui pasišventusių piligrimų. Aplankysime Krišnos Balaramos šventyklą (Śrī Kṛṣṇa Balarām Mandir), kurią 1975 metais pastatė Tarptautinė Krišnos sąmonės organizacija (ISKCON). Atvykus į Delį lauks ekskursija milžiniškame Akšardamo šventyklos komplekse (Akshardham Temple). Akšardamo kompleksas buvo pastatytas 2005 m. ir iškart pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausia hinduistų šventykla pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  DELIS – GOA/KERALA (pusryčiai)

  Po pusryčių laukia pervežimas į oro uostą. Skrydis į populiarų Indijos kurortą Goa arba pietinę šalies dalį garsėjančią ajurveda – Keralą.

 • 9-12 dienos

  GOA/KERALA (pusryčiai)

  Poilsis prie Arabijos jūros. Nakvynė pasirinktame viešbutyje.

  Goa – kurortinė ištisus metus žaliuojanti valstija, plytinti vakariniame Indijos krante. Malonus tropikų klimatas, smėlėti, palmių nusėti Arabijos jūros paplūdimiai, draugiški vietiniai gyventojai, puiki indiška, portugališka ir prancūziška virtuvė, tūkstantmetė architektūra ir šiuolaikinės pramogos. Goa labai savita ir ryškiai skiriasi nuo kitų Indijos vietovių. Tai labiausiai išplėtota kurortinė zona. Sąlyginai ji skirstoma į Pietų ir Šiaurės dalis. Pietų Goa rekomenduojama tiems, kurie mėgsta ramų poilsį, o norintiems šurmulio ir linksmybių patariama ilsėtis šiaurinėje  Goa.

  Kerala – pietvakariniame Indijos pakraštyje plytinti valstija. Tai daug žadantis turistinis regionas, traukiantis ilgais, dažnai laukiniais paplūdimiais, neaprėpiamomis arbatos bei prieskonių plantacijomis ir ramybe užburiančiais SPA centrais, kurie garsėja tradicinės Indijos medicinos (ajurvedos) praktikomis. Dėl pakrantės kanalų (pro kuriuos iš Gatų kalnų į vandenyną veržiasi net 44 upės) Kerala dar vadinama indiškąja Venecija. Šiais neišmatuojamais vandens keliais, kuriuos vėsina platūs palmių lapų šešėliai, galima nuplaukti iki bet kurio kaimelio, kur gyvenama nameliuose-laivuose.

 • 13 diena

  GOA/KERALA – DELIS (pusryčiai)

  Pusryčiai, išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val., pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  DELIS – VILNIUS/RYGA

  Anksti ryte skrydis iš Delio į Vilnių / Rygą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 spalis
Šeš, Spal 24Ketv, Lapkr 5 10+
Šeš, Spal 31Penkt, Lapkr 13 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 7Penkt, Lapkr 20 10+
Šeš, Lapkr 14Penkt, Lapkr 27 10+
Šeš, Lapkr 21Penkt, Gruo 4 10+
Šeš, Lapkr 28Penkt, Gruo 11 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5Penkt, Gruo 18 10+
Šeš, Gruo 12Penkt, Gruo 25 10+
Šeš, Gruo 19Penkt, Saus 1 10+
Šeš, Gruo 26Penkt, Saus 8 10+
2021 sausis
Šeš, Saus 2Penkt, Saus 15 10+
Šeš, Saus 9Penkt, Saus 22 10+
Šeš, Saus 16Penkt, Saus 29 10+
Šeš, Saus 23Penkt, Vas 5 10+
Šeš, Saus 30Penkt, Vas 12 10+
2021 vasaris
Šeš, Vas 6Penkt, Vas 19 10+
Šeš, Vas 13Penkt, Vas 26 10+
Šeš, Vas 20Penkt, Kov 5 10+
Šeš, Vas 27Penkt, Kov 12 10+
2021 kovas
Šeš, Kov 6Penkt, Kov 19 10+
Šeš, Kov 13Penkt, Kov 26 10+
Šeš, Kov 20Penkt, Bal 2 10+
Šeš, Kov 27Penkt, Bal 9 10+
2021 balandis
Šeš, Bal 3Penkt, Bal 16 10+
Šeš, Bal 10Penkt, Bal 23 10+
Šeš, Bal 17Penkt, Bal 30 10+
Šeš, Bal 24Penkt, Geg 7 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 923 EUR
 

+ skrydis nuo 560 EUR
su skrydžiu nuo 1483 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Pasitikimas oro uoste ir visi vietiniai pervežimai; 
  • Pažintinės ekskursijos su rusakalbiu gidu ekskursijų metu (išskyrus poilsio metu);
  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose turo metu su nurodytu maitinimu;
  • Jojimas drambliais / važiavimas džipu į Amber fortą;
  • Kelionė kupranugarių vežimėliuose ar vietiniame namų vilkike;
  • tradicinių tautinių šokių ir kulinarinė demonstracija Surotoje;
  • 5 nakvynės Goa kurorte su pasirinktu maitinimu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga–Delis–Vilnius/Ryga su 1 persėdimu (padedame įsigyti bilietus), kaina nuo 560 EUR; 
  • Aviabilietai Delis - Goa/Kerala - Delis (nuo 190 EUR);
  • Indijos viza (115 EUR);
  • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams;
  • Draudimas (apie 26 EUR);
  • Mokesčiai į lankytinus objektus (apie 100 EUR/asm.);
  • Priemoka už 4* viešbučius turo metu – 85 EUR/asm.;
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Lankomų objektų eiliškumas gali keistis, kelionių organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti kelionės programą;
  • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti.
  • Maitinimas: BB – pusryčiai, HB – pusryčiai ir vakarienė, FB - pusryčiai, pietūs ir vakarienės (be gėrimų pietų ir vakarienių metu), AI – viskas įskaičiuota. Kitoks maitinimo tipas paskaičiuojamas pagal Jūsų užklausą.
  • Poilsio kainos gali šiek tiek svyruoti dėl sezoniškumo;
  • Dėl kainos kelionei, kai įeina laikotarpis nuo 12.05 iki 01.15 - teiraukitės agentūroje.