Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapali (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mianmaras (Birma)

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Neatrastas Mianmaras su poilsiu Ngapali (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Programa

 • Mianmaras (buvusi Birma) – Pietryčių Azijos valstybė, esanti tarp Indijos, Kinijos, Tailando ir Laoso, atvėrusi savo sienas po ilgų politinės ir ekonominės izoliacijos dešimtmečių tapo nepaprastu atradimu šiuolaikiniam keliautojui. Nuo britų kolonijinių laikų mažai tepasikeitusioje šalyje gyvenimas tarsi sustingęs XIX amžiuje. Gilios iki šių dienų puoselėjamos kultūrinės tradicijos, unikali religinė architektūra, nuoširdūs, dvasingi vietiniai žmonės, nuostabi gamta, šiltas klimatas..

  Visa tai verta pamatyti dabar, kol dar neatūžė masinio turizmo banga!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

  ASTRA PETKŪNAITĖ

   

  Mianmaras jau daugelį metų buvo mano svajonė. Šalis, kurioje autentika dar nesudrumsta turistų, fotoaparatų blyksčių ir nepasotinamo pinigų troškimo. Vos prieš kelerius metus pasauliui duris atvėręs Mianmaras mane pakerėjo, žmonių istorijos privertė susimąstyti apie pasaulį, kuriame gyvename. Šią kelionę rekomenduoju tiems, kurie pasiilgo nepaliestos egzotikos, nuoširdžių žmonių ir tikro gyvenimo. Pamatykite Mianmarą anksčiau, nei čia suplūs visas pasaulis.

  Kelionių vadove Astra pradėjo dirbti 2013 m., kuomet visiškai netikėtai metė žurnalistės darbą ir išvažiavo gyventi į Tailandą. Kaip pati sako, metai, kuriuos praleido Pietryčių Azijoje, buvo naudingiausia gyvenimo pamoka, apvertusi gyvenimą ir pasaulio supratimą aukštyn kojom. Dirbdama kelionių vadove Tailande, Kambodžoje ir Mianmare Astra taip pamilo Aziją, jog po penkerių metų gyvenimo svetur grįžo į Lietuvą, kur šiuo metu Vilniaus universitete studijuoja Šiuolaikinės Azijos studijų magistre. Laisvu laiku Astra rašo kelionių straipsnius didžiausiems Lietuvos naujienų portalams ir žurnalams bei lydi keliautojus į Butaną, Nepalą, Pietų Korėją, Kambodžą ir Mianmarą

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:00 Stambulas – Bankokas 20:55 – 10:05 (+1)

  Bankokas – Stambulas 23:50 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

 • 1 diena

  VILNIUS – STAMBULAS – BANKOKAS

  Skrisite iš Vilniaus į Bankoką su 1 persėdimu Stambule. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS – JANGONAS

  Persėdimas Bankoke ir skrydis iki Jangono. Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, stebinantis išskirtiniais architektūriniais pastatais ir, žinoma, kultūra. Po ilgo skrydžio Jus pasitiks kelionės vadovė ir būsite pervežti į viešbutį.

 • 3 diena

  JANGONAS – MANDALAJUS – SAGAINAS – AMARAPURA (pusryčiai)

  Anksti ryte skrisite į Mandalajų. Mandalajus – Mianmaro, didžiausios valstybės žemyninėje Pietryčių Azijoje – antras pagal dydį miestas. Savo viešnagę pradėsite nuo Sagaino kalvos – atokios vienuolių budistų prieglobsčio vietos. Tai puiki vieta pasisemti ramybės. Didžiulė Kaunghmudaw šventykla, kurios aukštis siekia net 45 m, paliks nepamirštamą įspūdį. Kiaušinio formos baltas šventyklos kupolas akina iš tolo ir savo svečiams primena apie tyro gyvenimo siekiamybę.

  Vėliau vyksite į įžymiąją Mahamuni pagodą, kurioje yra saugomas vienas švenčiausių Budos atvaizdų. Atvykstate į Amarapurą, „nemirtingąjį miestą“, buvusią šalies sostinę. Aplankysite Maha Gandayon vienuolyną, o iš karto po to pasivaikščiosite ant Taungthamano ežerą kertančio beveik dviejų šimtų metų senumo U Bein tilto. Tai ir ilgiausias, nutįsęs 1,2 km iš tikmedžio pastatytas tiltas, kuris jungia Amarapuros ir Taungthamano kaimelius. Čia palydėsite saulėlydį ir įsimylėsite Mianmarą visam gyvenimui. Vakare poilsis ir nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  MANDALAJUS – MINGUNAS (pusryčiai)

  Po pusryčių laivu perplauksite Ayeyaewaddy upę ir aplankysite karaliaus Minguno tvirtovę, Myatheindano pagodą. Reprezentuodama visatą savo svečiams ji sukelia ypatingą jausmą. Joje galima palikti visas savo bėdas, nuovargį ir atgauti išblėsusias jėgas. Išvysite 90 tonų sveriantį Minguno varpą, kuris laikomas antru pagal dydį pasaulyje. 

  Antroje dienos pusėje grįšite į Mandalajų ir apžiūrėsite patį miestą. Pažintį pradėsite nuo didingųjų Mandalajaus rūmų, kurie buvo pastatyti XIX a. pabaigoje valdovo Mindono karaliavimo pradžioje. Būsite nustebę aplankydami ant Mandalajaus kalno stūksančią visame pasaulyje žinomą Kuthodaw pagodą, kuri dar kitaip įvardijama kaip didžiausia pasaulio knyga.

  Aplankysite Atumashi ir Shwenandau vienuolynus. Pirmasis pastatytas to paties karaliaus Mindono pageidavimu, o Shwenandau vienuolynas garsėja savo išskirtinai dailiais medžio raižiniais. Šalies kontrastus paliudys Zegyo turgus. Tai pats seniausias Mandalajaus turgus miesto senamiestyje, kuris užima daugiau nei 4 ha ploto! Čia akys raibs nuo egzotiškų gėrybių pasiūlos iki nepakartojamo grožio rankdarbių. Dienos pabaigoje aplankysite Mandalajaus kalvą, kurios vardu ir pavadintas miestas. Nakvynė viešbutyje.

  + 7

 • 5 diena

  MANDALAJUS – POPA KALNAS – BAGANAS (pusryčiai)

  Iš Mandalajaus autobusu vyksite į Baganą (~4 val.) - miestą centriniame Mianmare. Baganas - svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų ir stupų (pastatų, simbolizuojančių nušvitusį protą, Budos būseną) gausa. Bagano miestas yra įkurtas pusdykumėje, todėl čia išlikusios 2 000 šventyklų puikiai matomos iš visų pusių. Kelionė bus naudinga – pamatysite vietinių gyvenimą ir sustosite prie šventojo Popa kalno. Įspūdingas, į dangų besistiebiantis 1 500 km (virš jūros lygio), tačiau jau užgesęs ugnikalnis dar vadinamas „Dvasių namais“. Čia apsigyvenusios Nats dvasios. Smalsiausius ir ištvermingiausius, įveikusius 777 laiptelius, kalno viršūnėje pasitinka daugybė įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų bei nepakartojami gamtos peizažai. Toliau tęsite kelionę iki Bagano. Pakeliui sustosite atsipusti ir paragausite vietinės gamybos palmių vyno. Tai alkoholinis gėrimas, ypatingai populiarus Azijos šalyse, gaminamas iš palmių sulos.

  Po pietų atvyksite į Baganą ir pradėsite pažintį su juo. Nuo Shwesandaw šventyklos, kurią juosia penkios įspūdingos terasos ir puošia cilindro formos brangakmeniais išpuošta stupa, palydėsite saulę. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  BAGANAS (pusryčiai)

  Po pusryčių apžiūrėsite Shwezigon šventyklą, kuri, manoma, pastatyta ant Gautama Budos kaulų ir dantų. Aplankysite Manuhair kitas ne taip gerai žinomas turistams šventyklas, o salėlydžio vaizdais gerėsitės nuo Nanmyint Bagano apžvalginio bokšto. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  BAGANAS – HEHO (pusryčiai)

  Anksti ryte keliausite link oro uosto, iš kurio skrisite į Heho. Atskridę į Heho oro uostą, apie 45 min. važiuosite iki Nyaungshwe, kur laukia ekskursija Inle ežeru. Jūsų laukia nuostabūs vaizdai, kerinti gamta ir neįtikėtinos gyvenimo sąlygos. Vietiniai čia gyvena tiesiog ant vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių. Aplankysite Phaungdaw Oo pagodą – pagrindinę vietos gyventojų šventovę. Ekskursijos metu pamatysite, kaip vietiniai augina daržovės ežere. Nakvynė bambukiniuose nameliuose ant vandens.

 • 8 diena

  INDEIN (pusryčiai)

  Valtimi plauksite į Indeiną. Apsilankysite Nanpan turguje, o vėliau keliausite į nedidelį Pa O genties kaimelį, XIII a. vienuolyną ir senovinių šventyklų griuvėsius. Vakare grįšite į viešbutį ant Inle ežero.

 • 9 diena

  HEHO – NGAPALI (pusryčiai)

  Ryte vyksite į Heho oro uostą, iš kurio skrisite į Ngapalį kurortą, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje prie Bengalijos įlankos. Tai nuostabi, masinio turizmo nepaliesta vieta, čia švarus vanduo ir balto msėlio paplūdimys leis pamiršti visus rūpesčius ir atsipalaiduoti.

 • 10 diena – 12 dienos

  NGAPALI (pusryčiai)

  Civilizacijos nepaliestas Ngapali balto smėlio paplūdimys idealiai tiks mėgstantiems ramų, romantišką poilsį prie jūros. Netoliese paplūdimio yra žvejų kaimeliai, golfo laukai. Nakvynės viešbutyje.

 • 13 diena

  NGAPALI - JANGONAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Jangoną. Vėliau aplankysite įspūdingąją budistų Shwedagon šventyklą. Tai tikras pasaulio stebuklas! Šventykla yra 100 m aukščio ir padengta 11 tonų aukso. Negana to, ją puošia 4 350 brangakmenių. Nuo jos pamatyti saulėlydį – neužmirštamos akimirkos, kuomet besileidžianti saulė pagodą padabina įvairiaspalviais blyksniais.
  Vakare nakvynė viešbutyje Jangone.

 • 14 diena

  JANGONAS – BANKOKAS (pusryčiai)

  Šią dieną atsisveikinsite su svetingu Mianmaru ir skrisite į Bankoką, o iš ten – į Vilnių per Stambulą.

 • 15 diena

  BANKOKAS – STAMBULAS - VILNIUS

  Grįžimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai12

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 2Šeš, Lapkr 16 5
2020 vasaris
Šeš, Vas 15Šeš, Vas 29 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1590 EUR
 

+ skrydis nuo 850 EUR
su skrydžiu nuo 2440 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietiniai skrydžiai;
  • vietinio anglakalbio gido paslaugos;
  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • pasitikimai oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  • apgyvendinimas 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose;
  • maitinimas – 11 pusryčių;
  • plaukimas laivu Inlės ežere.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautiniai skrydžiai Vilnius-Bankokas-Vilnius su Turkish Airlines; skrydžiai Bankokas-Jangonas, Jangonas-Bankokas (nuo 850 eur)
  • Mianmaro viza (50 eur);
  • Tailando viza;
  • įėjimo/įvažiavimo mokesčiai į lankytinus objektus (~65 usd);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Astra. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta susirinkus 10 žmonių. Nesusirinkus 10 keliautojų kelionė organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu  gidu 
  • Vienviečio kambario priemoka – 500 eur;
  • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta susirinkus 10 žmonių;
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Esant mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė organizuojama su angliakalbiais/rusiakalbiais gidais
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.