Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Naujieji metai Vietname (su grupe iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Naujieji metai Vietname (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Naujametinė vakarienė įvairiaspalvėje Vietnamo sostinėje – Hanojuje
  • Vietnamo istoriją pažinsime Hošimine
  • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
  • Mėgausimės vaizdais plaukdami tradicine barža Halongo įlankoje
  • Mekongo deltoje iš arti susipažinsime su neįprastu vietinių žmonių gyvenimu
  • Mūsų lauks puikus poilsis įvairiaspalviame Danang mieste

Programa

 • Kelionės metu aplankysime sostinę Hanojų, plaukiosime tradiciniu vietnamietišku laivu po Halongo įlanką, lydėsime saulėlydžius užburiančiuose Vietnamo miestuose, ragausime tradicinių vietnamietiškų patiekalų, aplankysime Mekongo deltą, o laisvas dienas praleisime įvairiasplaviame Danang kurorte. Tad pirmyn į kelionę – Chao, Vietname!

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 18:50 – 22:35 Stambulas – Hanojus 02:25 – 16:05 (+1)

  Hošiminas – Stambulas 21:30 – 04:35 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS 

  Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  HANOJUS

  Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  HANOJUS – NINH BINH PROVINCIJA – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu (kelionė truks apie 2val.). Mažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso galingos Tam Koko uolos (Tam Coc Caves), kurias skrodžia romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsimės šalia įspūdingo grožio uolų. Papietavę aplankysime ne mažiau įspūdingą Bič Dongo olą (Bich Dong cave), taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Papusryčiavę vyksime į kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Halong Bay), kurią pažinsime plaukiodami kruiziniu laivu. Tik išvydus šiaurinėje Vietnamo dalyje plytinčią Halongo įlanką, nelieka abejonių, jog tai išties magiška poilsio vieta. Ne veltui šioje atostogų Vietname oazėje nufilmuota daugybė visame pasaulyje garsių filmų: kiekviena iš daugiau nei tūkstančio šešių šimtų įlankoje esančių salelių – tai tarsi paslaptingos istorijos pradžios taškas, kuriuos sujungus atsiveria vis naujas siužetas. Pasiplaukiojimas Halongo įlankoje – neatsiejama kelionės į Vietnamą dalis. Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

 • 5 diena

  HALONGO ĮLANKA – HANOJUS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Šią dieną pradėsime laive gurkšnodami aromatingą vietnamietišką kavą ir stebėdami rūke paskendusias uolas. Visai netrukus švartuosimės krante ir tęsime savo kelionę. Vyksime į Hanojų. Atvykus trumpam pailsėsime viešbutuyje, o vakare lauks bendra Naujametinė vakarienė restorane.

 • 6 diena

  HANOJUS – DONG HOI (pusryčiai, pietūs)

  Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho aikštėje. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Nevalia praeiti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Vėliau pėsčiomis keliausime prie Hoan Kiemo ežero (Hoan Kiem), šalia kurio stebėsime tradicinį vandens lėlių pasirodymą. Po pasirodymo keliausime į traukinių stotį. Lauks naktinis traukinys į Dong Hoi.

 • 7 diena

  DONG HOI – PHONG NHA (pusryčiai, pietūs)

  Anksti ryte atvyksime į Dong Hoi. Papsuryčiavę vietinėje kavinėje, tęsime kelionę po nacionalinį parką – Paradise Cave. Šis parkas yra Vietnamo pasididžiavimas, tai seniausi kalnai Azijoje, kuriuose slypi virš 300 uolų, įtrauktas į UNESCO. Pagrindinė uola, vadinama Phong Nha, tęsiasi daugiau nei 7 km. Į šią uolą plauksime tradiciniu laiveliu, matysime įvairių atspalvių stalagmitų-stalaktitų, puraus smėliuko paplūdimių. Po to keliausime į viešbutį poilsiu. 

 • 8 diena

  DONG HOI – HUE (pusryčiai, pietūs, vakarienė) 

  Po pusryčių lankysime karališką didybę menantį ir ypatingai turtingą architektūrinį paveldą turintį Hujė (Hue) miestą.Beveik pusantro šimto metų Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasime patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Pakeliui aplankysime Vinh Moc tunelius, kuriuos vietiniai gyventojai naudojo karo metu. Atvykus į Hue, lauks laisvas laikas.

 • 9 diena

  HUE – DANANGAS (pusryčiai, pietūs)

  Šią dieną skirsite pažinčiai su ypatingai turtingą architektūrinį paveldą savyje slepiančiu Hujė miestu. Pirmiausia pamatysite seniausią šventyklą šalyje – Tienmu (Thien Mu). Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hujė miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų. Savo dydžiu mus šiandien nustebins ir karaliaus Minmango kapavietė (Minh Mang Tomb), kurią sudaro didingas kompleksas, sujungtas tik vienu tiltu. Miškinga, vandens supama vietovė – puiki vieta atsipalaiduoti, pasisemti ramybės ir pasigrožėti šventyklomis bei paviljonais, kuriuos supa karių skulptūros.
  Apžiūrėsite ir Imperatoriškąją Nguenų dinastijos laikų tvirtovę (Hue Royal Palace), įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysite Tuduko kapavietę (Tomb of Tu Duc), išsiskiriančią savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Visas kapų kompleksas – mediniai paviljonai, kapavietės ir šventyklos, skirtos Imperatoriaus žmonoms ir nuolankiausioms kurtizanėms (turėjo net 104!) – šiandien tylus, apsamanojęs ir, rodos, kiek pamirštas, tačiau paliekantis neišdildomą įspūdį.

 • 10 – 12 dienos

  Poilsis DANANGO kurorte (pusryčiai)

  Laisvas laikas skirta spoilsiui prie jūros. Danangas (Da Nang) – ketvirtasis pagal dydį Vietnamo miestas, žymintis pusiaukelę tarp šiaurėje esančios Vietnamo sostinės, Hanojaus, ir pietuose įsikūrusio Hošimino. Šiame mieste galima rasti visko – kalnus, pajūrį, įspūdingus tiltus, prancūzų architektūros palikimą bei platų pramogų pasirinkimą. Visgi didžiausi turistų traukos objektai čia yra ilgieji Danango apylinkių paplūdimiai, kuriuose patogu žvejoti, nardyti ar plaukioti jachtomis. O jei susigundytumėte ištrūkti iš miesto, visai netoliese stūkso Marmuriniai kalnai, slepiantys vienišas šventyklas ir paslaptingus urvus.

 • 13 diena

  DANANG – HOŠIMINAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežima sį oro uostą skrydžiui į Hošiminą. Atvykus lauks turas po Hošiminą, kurio centre apžiūrėsime įspūdingiausius miesto objektus: Susivienijimo rūmus (iš išorės), Dievo Motinos katedrą–baziliką (Notre Dame Cathedral), pranzūcų kolonijinius laikus menantį paštą (City Post Office), bei apsilankysime šurmuliuojančiame Ben Tanio turguje (Ben Thanh Market).

 • 14 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Iš ankstyvaus ryto vyksime Mi To (My Tho) miestelį, kuris gali pasigirti itin įspūdingais Mekongo deltos vaizdais. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Sužinosime kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis".Vakare lauks kruzias Hošimino upe.

 • 15 diena

  HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošimino oro uostą skrydžiui į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose;
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 9 pietūs, 5 vakarienės, įskaitant ir Naujametine vakarienėe);
  • Vietinio rusakalbio gido paslaugos;
  • Vietinio skrydžio bilietas Danangas – Hošiminas;
  • Traukinio bilietas į Dong Hoi
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus;
  • Iškvietimas Vietnamo vizai gauti.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 780 EUR);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams (rekomenduotina suma dienai ~6 USD/asm);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
  • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
  • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.