Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Neatrastos Mauricijaus grožybės ir poilsis

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mauricijus

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Neatrastos Mauricijaus grožybės ir poilsis

Programa

 • Mauricijus – tai tikras rojaus gabalėlis vienoje saloje. Pats jo pavadinimas vaizduotėje sukelia asociacijas su atogrąžų prabanga ir stulbinančiu ekstravagantiškumu. Nors sala daugiau yra žinoma savo kobalto mėlyna jūra, balto smėlio paplūdimiais bei prabangiais viešbučiais, galų gale jūs pajusite, kad norite čia nuveikti kažką daugiau, negu tik degintis ir maudytis.

  Saloje gausu istorinių paminklų, stebina kultūrinė įvairovė, geografiniai skirtumai ir beveik neribotas įvairios veiklos pasirinkimas, kuri atitrauks jus nuo kasdienio malimosi paplūdimyje arba prie baseino. O turbūt vienas didžiausių šios salos turtų yra jos šiltų ir draugiškų gyventojų atpalaiduojantis žavesys. O dar pridėkite Kinijos, Indijos, Prancūzijos ir Afrikos virtuvių malonumus, užvedančius sega muzikos ritmus bei užkrečiančią vietinių vakarėlių dvasią, ir netrukus suprasite, kad Mauricijus iš tikrųjų yra daugelio žmonių fantazija, kaip turi atrodyti rojus žemėje.

 • 1-2 dienos

  VILNIUS - MAURICIJUS

  Skrydis iš Vilniaus į Mauricijų su 1 persėdimu. Pervežimas į Jūsų pasirinktą viešbutį.

 • 3 diena

  MAURICIJAUS SALA

  Poilsis prie jūros maudantis, deginantis, nardant, mokantis plaukioti banglente ar burlente.

 • 4 diena

  MAURICIJAUS SALA

  Dienos turas Šiaurėje. Keliaukite į Port Luisą (angl. Port Louis) – Mauricijaus sostinę. Port Luiso krantinėje rasite Caudan apsipirkimo centrą, pagrindinę miesto turgavietę, įvairių amatų parduotuves ir Adelaide fortą (arba La Citadelle) pastatytą britų 1835 metais. Po sostinės, keliaukite aplankyti Aventure du sucre – seną cukraus fabriką, kuris buvo transformuotas į modernų muziejų. Muziejaus gale lankytojų laukia cukraus ir romo ragavimas/degustacija. Atraskite paslaptingą įėjimą, kuris susijęs su salos atsiradimu ir “vergų atsiminimais”  bei “dvišalių sutarčių atsiminimais. ” (arba gal būtų geriau be kablelių “...susijęs su salos atsiradimu ir vergų bei dvišalių šalių sutarčių atsiminimais”). Sustokite Pamplemousses  ir užsukite į botanikos sodą „Sir Seewoosagur Ramgoolam”. Šis botanikos sodas buvo pervardintas 1988 metais, labai mylėto ministro pirmininko garbei. Jo dėka šalis pasiekė nepriklausomybę, 20 metų prieš pervardinant botanikos sodą jo vardu. SSR botanikos sodas yra vienas lankomiausių šiaurės Mauricijaus lankomų atrakcijų. Šis botanikos sodas yra žinomas dėl jo didžiulių amazonės vandens lelijų, kurių milžiniški lapai išsiplečia iki trijų metrų ir dėl nuostabių skėtinių korifų (angl. talipot palm) – augalo, kuris žydi vieną kart per 30 – 100 metų. Botanikos sode taip pat galima rasti puikių raudonmedžių ir retų palmių iš Madagaskaro. Atgal į viešbutį  grįšite apie 17:00 val.

 • 5 diena

  MAURICIJAUS SALA

  Laisva diena poilsiui prie jūros.

 • 6 diena

  MAURICIJAUS SALA

  Dienos turas Vakaruose. Pažinkite vakarinę salos dalį ir įgaukite daug malonių įspūdžių aplankydami Rivjeros Noire nacionalinį parką (angl. Black River Gorges National Park) ir Chamarelio (angl. Chamarel) krioklį. Taip pat atraskite nepakartojamus Chamarel spalvotojų žemių stebuklus. Smalsusis Chamarel kampelis, esantis Chamarel rajone, yra pirmasis visame Mauricijuje – kur sunku suprasti ar tai, ką matote – tikra. Rasite galeriją, kurioje gausu mistikos ir iliuzijų, kurios tikrai privers jus susidomėti ir pagalvoti. Aplankykite parodų centrą ir įsiliekitę į interaktyvias ekspozicijas, patirkite linksmą optinių iliuzijų pasaulį, kuris privers jus dvejoti Jūsų pačiomis akimis! La Rhumerie de Chamarel yra viena iš retų spirito varyklų, kuri veikia iki šiol ir naudoja pačių užaugintas cukranendres vietinio romo gaminimui. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė.

 • 7 diena

  MAURICIJAUS SALA

  Laisva diena poilsiui prie jūros.

 • 8 diena

  MAURICIJAUS SALA

  Diena mistiškuose Pietuose. Pradėkite pietų Mauricijaus turą aplankydami  Kiurpipą (angl. Curepipe).  Tai salos pagrindinis miestas, svarbiausias komunikacijos centras, kuriame rasite daug prašmatnių dvarų, modernių ambasadų ir ofisų pastatų.  Šio miesto rotušė, geriau žinoma kaip Hotel de Ville, buvo atidaryta 1912 metais ir yra vienas geriausių Mauricijaus architektūros kūrinių, kartu su Karališkuoju koledžu (angl. Royal College). Kita turistų lankytina vieta yra Tru o Serfas (angl. Trou aux Cerfs) – snaudžiančio ugnikalnio krateris Kiurpopo mieste. Nuo šio kraterio matomas visas Kiurpipo miestas, taip pat ir kiti artimi miesteliai. Kraterio viršuje galite mėgautis maloniu vėsiu vėju bei nuostabaus grožio saulėlydžiais. Toliau aplankykite Ganga Talao, kraterinį ežerą esantį pačioje Mauricijaus širdyje, pasislėpusį izoliuotuose miškuose. Šis ežeras yra daugmaž 600 metrų virš jūros lygio. Ganga Talao laikoma viena švenčiausių hinduistų vietų Mauricijuje. Ežero teritorijoje yra pastatyta šventykla skirta Šivai ir kitiems hinduismo dievams. Vykstant Maha Šivaratri (angl. Maha Shivaratri) šventei, daug piligrimų eina pėščiomis nuo savo namų iki pat ežero. Dieną galite pabaigti aplankydami krokodilų ir didžiųjų vėžlių rezervatą La Vanille. Įėję į rezervatą pasijausite lyg būtumėte tropiniame atogrąžų miške, gražių palmių, bananų medžių ir bambukų apsuptyje. Galite susitikti veidas į veidą su didžiuliais Nilo krokodilais (angl. Nile crocodiles), vaikščioti per dideles dramblines Aldabros vėžlių bandas (angl. Giant Aldabra tortoises) ir pamatyti įspūdingą vabzdžių kolekciją. Arba galite pasirinkti aplankyti Gris Gris paplūdimį, esantį pietinės salos dalies gale. Šis paplūdimys yra išskirtinis, nes dėl skirtingos srovė sudaro dideles bangas, kurios atsimuša  į uolas. Toks vaizdinys yra labai dramatiškas ir įspūdingas.

 • 9 - 12 dienos

  MAURICIJAUS SALA

  Poilsis ir laisvas laikas.

 • 13 diena

  MAURICIJUS - VILNIUS

  Po pusryčių teks atsisveikinti su draugišku ir maloniu personalu ir ištarti iki pasimatymo Mauricijaus salai. Skrydis atgal į Vilnių (su vienu persėdimu).

 • MAURICIJAUS SALOJE REKOMENDUOJAME UŽSISAKYTI PAPILDOMAI:

  LE BOIS CHERI, LA VANILLE KROKODILU PARKAS IR ST AUBIN. 

  Bois Chéri laukai yra vieni iš arbatos produkcijos lyderių visoje Mauricijaus saloje. Šalia Rivière des Anguilles, įsikūrusioje pietinėje salos dalyje, yra Nilo upės krokodilų, atvežtų iš Madagaskaro salos, ferma, La Vanille krokodilų parkas. St Aubin yra plantacija Mauricijaus saloje, formuojanti vadinamąjį „Arbatos kelią“.  

  RYTINĖS PAKRANTĖS KRUIZAS KATAMARANU

  Rytinėje pakrantėje, turkio spalvos lagūnos spindesys driekiasi iki pat horizonto. Šioje salos pusėje plytinti lagūna ypač plati, todėl čia tyvuliuojančiuose ramiuose vandenyse išties yra ką nuveikti. Metas atsiliepti į vandenyno kvietimą: lagūnos platybėse pasinerkite į krištolo skaidrumo vandenis ir  plaukiokite su kauke ir vamzdeliu tarp išsišakojusių koralų plotų, kuriuose veisiasi mažos žuvelės bei kiek keisčiau atrodančios jūros gyvių rūšys – ištįsusios fleitažuvės ir pritrenkiančios rifinės žuvys plevėsuojančios baltais nugaros pelekais. Nardydami būsite stebimi akylos katamarano komandos, kuri, jei vandenyje jausitės nepatogiai, jus aprūpins gelbėjimosi liemene arba plūduru. Tuo tarpu ant denio užkaičiama kepsninė, kadangi netrukus bus patiekti pietūs… Ir dar kokie! Iki tobulumo iškepta barbekiu žuvis ir vištiena, patiektos su keletos rūšių salotomis bei česnakine duona garnyrui. Ypatingai gardus maistas, rūpestingas aptarnavimas ir su niekuo nesulyginami vaizdai „atostogoms rojuje“ suteikia naują reikšmę. Dienos pabaiga tokia pat nuostabi kaip ir jos pradžia: esant palankiam vėjui, išskleisime bures nukreipsiančias katamaraną atgal kranto link. Mėgaudamiesi paskutiniu gaivinančiu gėrimu atsikvėpkite ant katamarano tramplino, nubučiuoti saulės ir patenkinti po nepamirštamų atjauninančių patirčių. Ir, prieš išvykdami namo, paskutinį kartą pasigrožėkite nuostabia Rytine pakrante.

  EKSKURSIJA LE DOMAINE KETURRAČIU.

  Aktyvaus sporto mėgėjams tikrai patiks pasivažinėti keturračiais motociklais. Važiavimas Mauricijaus vešliais tropiniais miškais ir slėniais, grožėjimasis panoramomis, šalia laisvai bėgiojančiais gyvūnais – nepaprasta ir neužmirštama pramoga.

  GILIAVANDENĖ ŽVEJYBA. 
  Tiek žvejybos profesionalai, tiek mėgėjai bus sužavėti žvejybos išvykomis į Indijos vandenyną. O kas gi galėtų atsisakyti pagaudyti kardžuvių, buržuvių, tunų, ryklių ar barakudų?

  ŽYGIAI PĖSČIOMIS. 
  Mauricijus - tai puiki vieta aktyviam sportui ir pasivaikščiojimams gamtoje vieniems ar su gidu. Nedidelėje saloje telpa virš dešimt gamtos draustinių, kurie tiks kiekvienam gamtos mylėtojui patyrinėti. 

  VAIZDINGASIS MAHEBOURG. 
  Tai mažas kolonijinis žvejų kaimelis, kuris išsaugojo savo unikalumą ir mažai tepakito per ilgus gyvavimo metus. Ekskursijos metu aplankysite miestelio turgų – aprispirkimo rojų, taip pat Aigrerres sala ir Rault Biscuit gamyklą – seniausia ir vienintelė Afrikos žemyne sausainių  gamykla.

  KRUIZAS KATAMARANU. 
  Tai nepaprastas potyris paplaukioti po Mauricijaus salos apylinkes. Jų metų galėsite patogiai aplankyti gražiausias salos lagūnų vietas, grožėtis Mauricijaus panoramomis ir išplaukti į turkio spalvos vandenyną.

  VAIKŠČIOJIMAS PO VANDENIU. 
  Atraskite pavandeninį pasaulį ramiai vaikščiodami su skafandru tarp spalvingų tropinių žuvų daugybės. Lengva ir nesudėtinga, tačiau nepakartojama pramoga, kuri patiks ir tiks tiek suaugusiems, tiek jų atžaloms.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Penkt, Birž 19Treč, Liep 1 10+
Penkt, Birž 26Treč, Liep 8 10+
2020 liepa
Penkt, Liep 3Treč, Liep 15 10+
Penkt, Liep 10Treč, Liep 22 10+
Penkt, Liep 17Treč, Liep 29 10+
Penkt, Liep 24Treč, Rūgp 5 10+
Penkt, Liep 31Treč, Rūgp 12 10+
2020 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 7Treč, Rūgp 19 10+
Penkt, Rūgp 14Treč, Rūgp 26 10+
Penkt, Rūgp 21Treč, Rugs 2 10+
Penkt, Rūgp 28Treč, Rugs 9 10+
2020 rugsėjis
Penkt, Rugs 4Treč, Rugs 16 10+
Penkt, Rugs 11Treč, Rugs 23 10+
Penkt, Rugs 18Treč, Rugs 30 10+
Penkt, Rugs 25Treč, Spal 7 10+
2020 spalis
Penkt, Spal 2Treč, Spal 14 10+
Penkt, Spal 9Treč, Spal 21 10+
Penkt, Spal 16Antr, Spal 27 10+
Penkt, Spal 23Antr, Lapkr 3 10+
Penkt, Spal 30Treč, Lapkr 11 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1280 EUR
 

+ skrydis nuo 730 EUR
su skrydžiu nuo 2010 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 10 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbutyje;
  • maitinimas nurodytas programoje;
  • 3 ekskursijos paminėtos programoje;oro uosto mokesčiai;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Vilnius - Mauricijus - Vilni
  • asmeninės išlaidos;
  • Maitinimas ekskursijų metu;
  • sveikatos draudimas;
  • papildomos ekskursijos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  1. Kelionės datą galime derinti pagal Jūsų norus.
  2. Kelionės tipas: individuali kelionė.