Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Laukinė Malaizijos gamta ir Borneo salos orangutanai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Laukinė Malaizijos gamta ir Borneo salos orangutanai (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Svečiuosimės moderniajame Kvala Lumpūre
  • Pasivaikščiosime arbatos plantacijomis Kamerono aukštumose
  • Tyrinėsime pagrindinį Malaizijos turistų traukos centrą – Penango salą 
  • Išvysime didžiausią orangutanų populiaciją pasaulyje Borneo saloje
  • Ilsėsimės balto smėlio paplūdimiuose Kota Kinabalu 

Programa

 • Malaizijanuostabi gamta, tropiniai miškai, unikalūs gyvūnai. Malaizija – nepakartojama architektūra ir pasakiškai draugiški žmonės. Malaizija – turkio spalvos vandenys ir balto minkšto smėlio paplūdimiai. Leisimės į kelionę, kuri mums leis ne tik klausytis atsiliepimų apie šį užburiantį žemės kampelį, bet ir patiems juos dalyti. Aplankę postmodernųjį Kvala Lumpūrą, žaliąsias džiungles, religingąjį Penangą, leisime sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu salose, vadinamose Rojumi žemėje. Tad pirmyn į stebuklų kupiną pažintį su nuostabiąja Malaizija!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

  INGRIDA

  Pirmoji mano pažintis su Malaizija buvo visiškai netikėta ir net neplanuota. Tačiau po vieno apsilankymo sekė ir antras, ir trečias. Nepastebimai prisirišau prie šios itin atviros, nuoširdžios ir mane sužavėjusios šalies. Po vienu stogu čia buriasi trys itin skirtingos kultūros. Kinai, indai ir vietiniai malajai tarsi sufijų šokyje susilieja į vieną bendrą, atvirą, tolerantišką ir kosmopolitišką visuomenę. Kiekviena viešnagė šioje valstybėje man tarsi harmoningos atostogos vis spartesniu gyvenimo tempu pasižyminčiame pasaulyje. Šią šalį rekomenduoju kultūros, maisto ir gamtos mylėtojams. Džiunglės, orangutanai, vietinės gentys, labai skirtingos ir tuo pačiu panašios virtuvės – tarsi filmas realiame gyvenime, tik su labai tikromis spalvomis, skoniais ir kvapais.

  Po turizmo studijų ir gyvenimo Didžiojoje Britanijoje Ingrida grįžo į Lietuvą ir pradėjo dirbti „Kelionių akademijoje“ kaip įmonės internetinės svetainės informacijos koordinatorė, vėliau tapo pardavimų konsultante. Ingridą draugai ir kolegos pažįsta kaip nenustygsantį vienoje vietoje žmogų, kuris bet kurią minutę darbe gali pasirodyti su kuprine ant pečių ir lėktuvo bilietu kišenėje. Pusę metų po Pietryčių Aziją keliavusi Ingrida visada pasidalins ne tik žiniomis apie šias šalis, bet ir savo patirtimis, palyginimais ir įžvalgomis.  

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Kvala Lumpūras 0135 – 17:15 (+1)

  Kvala Lumpūras – Stambulas 23:40 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

 • 1 diena

  VILNIUS – KVALA LUMPŪRAS

  Skrydis iš Vilniaus į Kvala Lumpūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu.

 • 2 diena

  KVALA LUMPŪRAS

  Nusileidus tarptautiniame Kvala Lumpūro oro uoste, mus pasitiks kelionės vadovas ir vietiniai partneriai. Vakare mūsų lauks laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre.

 • 3 diena

  KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)

  Šiandien pradėsime pažintį su Kvala Lumpūru. Pirmiausia sustosime pasigrožėti įspūdingais Karališkaisiais rūmais (Istana Negara), kuriuose susijungia islamiška ir malajų architektūros. Toliau keliausime į Merdekos aikštę (Dataran Merdeka), taip pat sustosime priešais aikštę stūksantį prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą (Bangunan Sultan Abdul Samad) ir 1884 m. britų įsteigtą Karališkąjį Selangoro klubą (Kelab Di-Raja Selangor). Toliau vyksime apžiūrėti Malaizijos simboliu tapusių Petronaso bokštų (Petronas Twin Towers), kurie iki 2004 m. buvo aukščiausi planetos pastatai. Norintieji galės pakilti į Petronaso bokštų apžvalgos aikštelę.*

  Šiandien aplankysime ir vieną seniausių šventovių mieste – Džameko mečetę (Masjid Jamek), atidarytą dar 1909 metais. Stabtelėsime ir prie modernios Nacionalinės mečetės (Masjid Negara) – svarbiausios malajų musulmonų šventovės. Mūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves). Čia mus tiesiog užburs urvų didybė bei šalia ir urvo viduje esančių hinduistų šventyklų dydis, puošnumas, mistiškumas. Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre.

  [diena]4 diena[/diena][pav]KVALA LUMPŪRAS – KAMERONO AUKŠTUMOS (pusryčiai, pietūs)[/pav]

  [aprasymas]Papusryčiavę išsiregistruosime iš viešbučio ir keliausime į išskirtinio grožio Kamerono aukštumas (Tanah Tinggi Cameron). Švelnius, aksominius kalnus drėkina aštuonios upės. Pirmiausia vyksime į nuostabiai kvepiančią braškių plantaciją. Už simbolinį mokestį galėsime čia pat prisiskinti prisirpusių šviežutėlių raudonų uogų. Pasivaišinę saldžiomis braškėmis, kalvotais keliais toliau keliausime į Kamerono aukštumų drugelių sodą (Cameron Highlands Butterfly Garden). Nors pavadinimas sufleruoja, kad čia pamatysime tik drugelius, fermoje galima pamatyti ir įvairių vabzdžių, roplių, amfibijų ir net tropinių augalų. 

  Užsuksime į garsiąsias Boh Sungai Palas arbatos plantacijas (BOH Plantations). Būtent čia, Kamerono aukštumose, išauginama daugiausia arbatos visoje Malaizijoje. Malonias akimirkas, patirtas Malaizijoje, tikrai prisiminsime, kai namuose siurbčiosime iš šios šalies parsivežtą gėrimą. Juk geriausios lauktuvės ir prisiminimas iš Azijos – tai rinktinė, šviežia arbata. Nakvynė viešbutyje Kamerono aukštumose.

  [diena]5 diena[/diena][pav]KAMERONO AUKŠTUMOS – PENANGO SALA (pusryčiai, pietūs) [/pav]

  [aprasymas]Išvykę iš Kamerono aukštumų, keliausime į Penangą (Pulau Pinang). Miestas ir jo turtingas paveldas, gausus siauromis, vingiuotomis gatvelėmis ir nuostabiais, prieš karą statytais namais, vis dar išlaikęs apčiuopiamą senovės pasaulio žavesį.

  Aplankysime Šv. Jurgio bažnyčią (St. George Church), seniausią anglikonų bažnyčią Pietryčių Azijoje, ir Malonės šventyklą (Goddess of Mercy Temple). Apsilankysime Pinang Peranakan rūmuose (Pinang Peranakan Mansion) ir Šri Mariaman (Sri Mahamariamman Temple) šventykloje. Pasivaikščioję atrasime „Blue Mansion“ dvaro  istoriją ir susipažinsime su jo architektūra. Nakvynė viešbutyje Penange.

 • 4 diena

  KVALA LUMPŪRAS – KAMERONO AUKŠTUMOS (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę tęsime pažintį su Penangu. Aplankysime senovinius Khokongsi (Khu-Kong-Si) klano namus. Prašmatni jų architektūra, išlikęs teatras ir kiti pastatai, apjuosę aikštę, leidžia žvilgtelėti į autentiškos kinų kultūros turtus.

  Pasakojama, kad prieš maždaug šimtą metą tokių gyvenviečių buvo net septynetas, o kiekviena jų turėjo atskirą prieplauką. Deja, vieną sunaikino gaisras, tad liko tik šešios. Šie unikalūs vadinamieji „vandens kaimeliai“ mena ir rietenas, nes tarp kinų klanų, kaip mafijos grupuočių, nuolat kildavo nesutarimų dėl įtakos.

  Aplankysime žymiąją Harmonijos gatvę (Street of Harmony), o norintys galės pakilti į Air Itamo kalvos (Bukit Bendera)* viršūnę. Šalia kalvos mus pasitiks Kek Lok Si šventykla, pastatyta 1904 m. Ši Tūkstančio Budų buveinė su išpuoselėtais sodais ir pagoda – didžiausia Malaizijoje ir viena didžiausių Pietryčių Azijoje. Nakvynė viešbutyje Penange. 

  [diena]7 diena[/diena][pav]PENANGO SALA –  KUČINGAS (pusryčiai, pietūs)[/pav]

  [aprasymas]Ankstyvas rytas ir pusryčiai, po kurių paliksime žavingąjį Penangą ir skrisime į Saravako regione esantį Kučingo miestą. Atvykus mūsų lauks pažintinis turas po miestą, kurio metu aplankysime svarbiausias miesto įžymybes. Aplankysime Saravako nacionalinį muziejų (Sarawak Museum), praeisime pro malajų kaimelį, mečetę ir senąją miesto gatvę, kur jau daugelį metų yra pardavinėjami visame pasaulyje garsūs Borneo prieskoniai. Stabtelėję Kučingo krantinėje išvysime neįtikėtinus Baltojo Radžos rūmus, sudarytus iš trijų pastatų, sujungtų verandomis.

  Po pietų vyksime į Semengono laukinės gamtos centrą (Semenggoh Wildlife Centre), kuriame turėsime progą stebėti didžiuosius orangutanus jų maitinimo laikotarpiu. Šiame parke lankytojams suteikiama galimybė stebėti, kaip orangutanai, kurie tapo našlaičiais arba buvo išgelbėti iš nelaisvės, yra reabilituojami ir mokomi išgyventi laukinėje gamtoje. Nakvynė viešbutyje Kučinge.

  [diena]8 diena[/diena][pav]KUČINGAS – BAKO NACIONALINIS PARKAS – KUČINGAS (pusryčiai, pietūs)[/pav]

  [aprasymas]Šiandien mūsų lauks išvyka į Bako Nacionalinį parką (Bako National Park). Važiuodami pro autobuso langą galėsime gėrėtis mangrovių džiunglių vaizdu. Pasiekę Kampong Bako žvejų kaimelį, persėsime į valtį ir vyksime į parką. Lankytojai čia atranda tikrą botanikos lobyną, daugybę paukščių ir gyvūnų rūšių, tokių, kaip didnosės beždžionės, ilgauodegės makakos, laukiniai šernai, indiniai zambarai (elniai) ir varanai, kurie gyvena drėgnųjų atogrąžų džiunglių pakrantėje. Nakvynė viešbutyje Kučinge.

 • 5 diena

  KAMERONO AUKŠTUMOS – PENANGO SALA (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Mulu. Šiandien aplankysime ir Elnio (Deer Cave) bei Lang urvus (Lang Cave). Šiuose urvuose pamatysime stalaktitų ir stalagmitų suformuotą įspūdingiausią darinį visame nacionaliniame parke. Elnio urvas pasižymi didžiausiu įėjimu visame pasaulyje. Jei orai bus palankūs, saulei leidžiantis išvysime nepamirštamą reginį – milijonus šikšnosparnių, išskrendančių naktinei medžioklei. Nakvynė viešbutyje Mulu.

  [diena]10 diena[/diena][pav]MULU – KOTA KINABALU (pusryčiai, pietūs)[/pav]

  [aprasymas]Po pusryčių ir vėl leisimės į kelią – Šiandien mūsų lauks kelionė upe į Vėjo ir Skaidraus Vandens urvus (Wind and Clearwater Caves). Vėjo urve apžiūrėsime įspūdingą „karaliaus kambarį“, kur stalaktitai ir stalagmitai formuoja įmantrų nėrinių raštą. Skaidraus vandens urve išvysime retos rūšies vienalapį augalą, kurį galima aptikti tik Mulu, ir šviesai jautrius dumblius, augančius ant uolų. Apžiūrėjus urvus, mūsų lauks piknikas gryname ore ir maudynės natūraliame baseine, po kurių keliausime tiesiai į oro uostą, iš kurio skrisime į Kota Kinabalu (Kota Kinabalu).

  Šio ypač margos tautinės sudėties – kinų, badžajų, kadazanų, dusunų, malajų, murutų ir indų – miesto istorija mena dar 19 a., kai britai čia įkūrė gyvenvietę. Ši, tiesa, buvo daug kartų sunaikinta, tad Kota Kinabalu savo amžių skaičiuoja tik nuo 1967 m. Patį pirmąjį vakarą stebėsime kvapą gniaužiantį saulėlydį, ragausime skoniais turtingos virtuvės patiekalus bei klausysime užburiančios malajų muzikos. Nakvynė viešbutyje Kota Kinabalu.

 • 6 diena

  PENANGO SALA (pusryčiai, pietūs)

  Mūsų lauks keturios dienos išsvajoto poilsio. Kiekvienas galės rinktis pagal savo poreikius: gal norėsite pagulėti paplūdimyje ir pasimėgauti saule, o gal susipažinti su vietiniais žvejais ir sužinoti apie patikimiausius žvejybos būdus? O gal norėsite aplankyti dar vieną unikalią kaimyninę šalį – Brunėjų*? Ši valstybė, įsikūrusi Borneo saloje, ribojasi tiek su Malaizija, tiek su Indonezija. Unikalusis Brunėjus laikomas viena iš mažiausių ir turtingiausių valstybių, kuri neabejotinai turi ką parodyti. Nakvynės viešbutyje Kota Kinabalu.

  [diena]15 diena[/diena][pav]KOTA KINABALU – VILNIUS (pusryčiai)[/pav]

  [aprasymas]Šiandien laukia pervežimas į oro uostą ir skrydis į Kvala Lumpūrą, o iš ten  atgal į Vilnių.

 • 7 diena

  PENANGO SALA –  KUČINGAS (pusryčiai, pietūs)

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai11

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose (13 nakvynių: 2 nakvynės Kvala Lumpūre, 1 nakvynė Kamerono aukštumose, 2 nakvynės Penange, 2 nakvynės Kučinge, 1 nakvynė Mulu, 5 nakvynės Kota Kinabalu);
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 7 pietūs);
  • Vietiniai skrydžiai Penangas – Kučingas, Kučingas – Mulu (su persėdimu Miryje), Mulu – Kota Kinabalu (su persėdimu Miryje), Kota Kinabalu – Kvala Lumpūras;
  • Anglakalbio gido paslaugos;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
  • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kvala Lumpūras – Vilnius (kaina apie 720 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (pakilimas į Petronaso bokštų apžvalgos aikštelę ~20 EUR/asm., bilietus būtina užsakyti iš anksto), pakilimas į Air Itamo kalvos viršūnę (~6 EUR/asm., mokama vietoje), dienos turas į Brunėjų (~280-400 EUR/asm., priklausomai nuo grupės dydžio);
  • Vienviečio kambario priemoka 525 EUR;
  • Arbatpinigiai;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Ingrida. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas grupę lydi susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį (~1 EUR) 3* viešbučiuose.