Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Klasikinė Portugalija

Pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Portugalija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Klasikinė Portugalija

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsite su Portugalijos sostine - charizmatiškąja Lisabona
  • Vaikštinėsite žaviojo Porto senamiesčio gatvelėmis ir grožėsitės šio miesto vaizdais, plaukdami Douro upe
  • Svečiuositės religinguose Bragos ir Fatimos miestuose
  • Pabuvosite vakariausiame Europos taške - Rokos kyšulyje

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – LISABONA

  Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  LISABONA – SINTRA – LISABONA (pusryčiai)

  Pusryčiai. Nukeliausite į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysite senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

  Taip pat, aplankoma Quinta da Regaleira vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Pietūs vietiniame restorane. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 • 3 diena

  LISABONA – PORTAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Atvykus lauks pietūs vietiniame restorane. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje. 

  Laisvu laiku galima pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktas į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

 • 4 diena

  PORTAS – BRAGA – GIMARAINSAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių išvyksite į Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertė imperijos provincijos Galicijos sostinę. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventu paveikslu ir rožiniu galybe. Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą (Bom Jesus do Monte) – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptu taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje.

  Taipogi lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame Gimarainso (Guimaraes) miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Grįžimas į Portą, nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  PORTAS – KOIMBRA – FATIMA – LISABONA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant – ganėtinai ramus; tačiau geriausia čia atvykti gegužį, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus.  Aplankysite įdomų pavadinimą -“Taupyklė su monetomis“- turinčius urvus, išvysite natūralų grožį, sukurtą gamtos (įėjimo mokestis 6 eur).

  Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981-ųjų ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Grįžimas į Lisaboną, apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.

 • 6 diena

  LISABONA (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių aplankoma Mafra – vieta, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perduoda portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Čia galima paragauti nuostabaus skonio vietinės duonos su vytinta dešra. 

  Vėliau leisitės į ekskursiją po Lisaboną: aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. Po ekskursijos laukia laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  LISABONA – EVORA – LISABONA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę keliausite į ramybe alsuojančią Evorą – vieną žaviausių miestų Portugalijoje. Valdžia, padedama UNESCO, išsaugojo ir restauravo neįkainojamas istorines Evoros vertybes. Verta atkreipti dėmesį į unikalų senamiesčio gatvių suplanavimą – tai maurų viešpatavimo palikimas. Taipogi, Evoroje randasi koplyčia, kurios vidinės sienos nudengtos žmonių kaulais. Arkos „dekoruotos“ kaukolėmis.

  Istorija byloja, kad pradėję bažnyčios statybas, žmonės pamatė, kad čia kadaise buvo kapinės. Kadangi kapai jau buvo išjudinti, nenorėdami užrūstinti senolių kaulų juos panaudojo vidaus dekoracijoms.

  Grįžimas į Lisaboną per Balandžio 25-os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m. aukščio Kristaus statulą, primenančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 • 8 diena

  LISABONA –  MIESTAI-MUZIEJAI  – LISABONA (pusryčiai, vakarienė)

  Pusryčiai. Dalyvausite ekskursijoje po miestus-muziejus: Obidosą (Obidos), dar vadinamą „vestuvių miestu“, Alkobasą (Alcobasa), įsitaisiusį tarp Alcoa ir Baca upių, Bataliją (Batalha) su garsiu vėlyvosios gotikos domininkonų vienuolynu bei Tomarą (Tomar) – mistinį tamplierių (ordino narių) miestelį, kur aplankysite vieną didžiausių Portugalijos vienuolynų. Jį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų.  Vakarienė nacionaliniame restorane, kurios metu klausysitės fado – ilgesingų, panašių į bliuzą dainų. Grįžimas į viešbutį, nakvynė Lisabonoje.

 • 9 diena

  LISABONA – VILNIUS (pusryčiai)

  Priklausomai nuo skrydžio laiko būsite paimti iš viešbučio ir pervešti į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai6

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2021 liepa
Penkt, Liep 30Šeš, Rūgp 7 10+
2021 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 6Šeš, Rūgp 14 10+
Penkt, Rūgp 13Šeš, Rūgp 21 10+
Penkt, Rūgp 20Šeš, Rūgp 28 10+
Penkt, Rūgp 27Šeš, Rugs 4 10+
2021 rugsėjis
Penkt, Rugs 3Šeš, Rugs 11 10+
Penkt, Rugs 10Šeš, Rugs 18 10+
Penkt, Rugs 17Šeš, Rugs 25 10+
Penkt, Rugs 24Šeš, Spal 2 10+
2021 spalis
Penkt, Spal 1Šeš, Spal 9 10+
Penkt, Spal 8Šeš, Spal 16 10+
Penkt, Spal 15Šeš, Spal 23 10+
Penkt, Spal 22Šeš, Spal 30 10+
Penkt, Spal 29Penkt, Lapkr 5 10+
2021 lapkritis
Penkt, Lapkr 5Šeš, Lapkr 13 10+
Penkt, Lapkr 12Šeš, Lapkr 20 10+
Penkt, Lapkr 19Šeš, Lapkr 27 10+
Penkt, Lapkr 26Šeš, Gruo 4 10+
2021 gruodis
Penkt, Gruo 3Šeš, Gruo 11 10+
Penkt, Gruo 10Šeš, Gruo 18 10+
Penkt, Gruo 17Šeš, Gruo 25 10+
Penkt, Gruo 24Šeš, Saus 1 10+
Penkt, Gruo 31Šeš, Saus 8 10+
2022 sausis
Penkt, Saus 7Šeš, Saus 15 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 748 EUR
 

+ skrydis nuo 319 EUR
su skrydžiu nuo 1067 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ LENTELĖ

Viešbučių kategorija Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:

Kaina asmeniui vienviečiame numeryje:

Kaina trečiajam suaugusiam kambaryje:

Kaina vaikui iki 12 metų (gyvenant kambaryje su 2 suaugusiais):

3*  748 eur + skrydis 948 eur + skrydis 685 eur + 
skrydis
535 eur + 
skrydis
4*  874 eur + skrydis 1091 eur + skrydis 784 eur + 
skrydis
645 eur + 
skrydis

3* - Lisabonoje VIP Berna 3*, Porto Star Inn Porto 3*, Rivjeroje Sana Estoril 3*, Sao Mamede 2* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.
4* - Lisabonoje Altis Park 4*, Porto Black Tulip 4*, Rivjeroje Costa Caparica 4*, Praia Mar 4* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 8 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • visi pervežimai pagal programą (pasitikimas pagal skrydžius nuo 8 val. iki 23 val.; pervežimas atgaliniam skrydžiam vykdomas tris kartus per dieną – 8, 11 ir 17 val.);
  • maitinimas – 8 pusryčiai, 5 pietūs, 1 vakarienė
  • ekskursinė programa
  • rusakalbio gido paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu;
  • įėjimo bilietai į turistinius objektus (~100 eur);
  • audiogidas ir ausinės (~2 eur/dienai)
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Išvykimai galimi ir kitomis savaitės dienomis, objektų tvarka gali keistis.
  • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
  • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų,
  • Daugiau informacijos teiraukitės tel. 86 71 43122 (Irina).
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje. 

   

   

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galimybė pridėti poilsį Lisabonos pakrantėje, Algarvėje, Madeiroje arba Azorų salose