Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kenija ir Tanzanija – Afrikos safarių ir kultūrų kokteilis su poilsiu Zanzibare (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kenija, Tanzanija, Zanzibaras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kenija ir Tanzanija – Afrikos safarių ir kultūrų kokteilis su poilsiu Zanzibare (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Nakvosime egzotinių gyvūnų apsuptyje prie įstabiojo Baringo ežero
  • Sėsime prie bendro stalo su vietiniais Kerio slėnio kaime
  • Stebėsime laukinius gyvūnus nepaprastai turtingame Serengečio nacionaliniame parke
  • Aplankysime „slaptąjį Tanzanijos sodą“ – Ngorongoro draustinį
  • Ilsėsimės prieskonių sala vadinamame Zanzibare

Programa

 • Keniją ir Tanzaniją išvagojęs Didysis lūžio slėnis sukūrė rojų žemėje, kuriame puikiomis klimato sąlygomis gali gyventi daugybė didžiausių planetos žinduolių. Be to, šios Rytų Afrikos šalys gali pasigirti aukštais kalnais bei giliais ir plačiais ežerais. Čia, tarp žalių Afrikos kalvų, atsirado ir pirmieji žmonių protėviai, vaikščioję ant dviejų kojų, o šiais laikais Kenijos plynaukštėse treniruojasi ištvermingiausi ir greičiausi pasaulio bėgikai. Kenija ir Tanzanija mūsų amžiuje tampa visos Afrikos ekonomikos ir turizmo centru su į viršų besistiebiančiais sostinių dangoraižiais. Dar pridėkime Indijos vandenyno pakrantę ir akinančiai baltus Zanzibaro paplūdimius – štai ir visas atostogų kokteilis!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONIŲ VADOVU!

  MYKOLAS VADIŠIS

  Rytų Afrika per pastaruosius dešimt metų tapo mano antraisiais namais. Po studijų, dar tik pradedantis žurnalistas atsidūręs Kenijoje, taip įsimylėjau šį kraštą, kad dabar čia grįžtu kiekvienais metais. Tai nuotykių ieškotojų žemė, kur pirmykštės žmonių tradicijos susijungia su šiuolaikiniu, sparčiai besivystančios Afrikos šurmuliu, kur galvijų kaimenės savanose ganosi greta liūtų ir dramblių. Kenijoje ir Tanzanijoje nė nepajusite, kaip spalvingai ir intensyviai prabėgs dvi jūsų atostogų savaitės. Šis regionas sužavės ne tik gyvūnija, žaliuojančiais kalnais ar lietuvišku vasaros klimatu, tačiau ir palepins jus Indijos vandenyno pakrante.

  Mykolo veikla buvo nuolat susijusi su kelionėmis. Nuo 2011 m. jis kūrė ir redagavo kelionių pasakojimus bei rubrikas didžiausiuose Lietuvos naujienų portaluose bei atskiruose kelionių projektuose. Su įvairiais darbais Mykolas Kenijoje ir aplinkinėse šalyse praleido jau beveik trejus metus, todėl Afrikos gyvenimą pažįsta kaip savo namų sodą Lietuvoje. Kelionių vadovu jis pradėjo darbuotis 2013 m. ir kol kas nerado labiau intriguojančio bei spalvingesnio krašto už Rytų Afriką.

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:00 Stambulas – Nairobis 21:30 – 04:10 (+1)
  Dar es Saalam – Stambulas 04:00 – 11:30 Stambulas – Vilnius 16:10 – 17:55

 • 1 DIENA

  VILNIUS – STAMBULAS – NAIROBIS

  Skrydis iš Vilniaus į Nairobį su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

 • 2 DIENA

  NAIROBIS – BARINGO EŽERAS (vakarienė)

  Anksti ryte nusileisime tarptautiniame Nairobio oro uoste, kur mus pasitiks kelionių vadovas. Pirmoji diena Afrikoje prasidės anksti, todėl nieko nelaukę nersime į viliojančią Kenijos žalumą. Pirmasis pusdienis bus skirtas kelionei (ji truks ~ 5 val.) link Baringo ežero. Pakeliui sustosime pasigrožėti slėnių vaizdais, užsuksime į prekybos vietas apsipirkti vakarienei, o pirmiesiems pusryčiams* (už papildomą kainą) Afrikoje ragausime vietinius patiekalus. Keliaudami link Baringo ežero pravažiuosime vieną didesnių miestų Nakuru ir kirsime pusiaują. Baringo ežeras, prie kurio apsistosime, telkšo 970 m aukštyje ir yra namai daugiau kaip 500 paukščių ir gyvūnų rūšių. Tai vienas iš dviejų gėlavandenių ežerų Kenijos Didžiojo Lūžių slėnio dalyje. Likusi dienos dalis bus skirta poilsiui, o vakare ežero pakrantėje, šalia krokodilų ir begemotų, kartu su kelionių vadovu gaminsime maistą ir grožėsimės vakaro žara. Nakvynė prie Baringo ežero.

  [diena]3 DIENA[/diena][pav] BARINGO EŽERAS (pusryčiai)[/pav]

  [aprasymas]Anksti ryte, dar švintant, trauksime į žygį valtimis. Plaukdami ežeru stebėsime begemotus ir krokodilus. Baringo ežere gyvena per 300 rūšių paukščių, o kiekvieną rytą čia galima sutikti ir vietos žvejus, gaudančius šamus ar tilapijas. Baringo ežeras turi septynias salas, iš kurių viena yra gyvenama žmonių, čia taip pat kunkuliuoja ir geizeriai. Po žygio ir pusryčių – laisvas laikas poilsiui. Pavakare, kai saulės spinduliai pasidarys nebe tokie karšti, eisime pasivaikščioti po ežero apylinkes, kur vietos gidas parodys įvairiausių įdomybių – nuo skorpionų ir laukinių augalų iki vietos gyventojų kiemų. Nakvynė prie Baringo ežero.

 • 3 DIENA

  BARINGO EŽERAS (pusryčiai)

  Po pusryčių atsisveikinsime su Baringo ežeru ir keliausime į vietą, kur atsiveria visa Didžiojo Lūžio slėnio didybė. Kerio slėnis mus pasitiks pasakiškais vaizdais, klimato skirtumais ant šlaitų ir slėnio dugne, teškančiais kriokliais ir mangų bei papajų plantacijomis. Čia apsistosime ant Kerio slėnio krašto ir žygiuosime į vieną iš nedaugelio lietingų Kenijos miškų, kur vietos gidas daugiau papasakos apie miško augalus, vaisius bei netoliese gyvenančias beždžionių rūšis. Ant Kerio slėnio krašto treniruojasi ir geriausi pasaulio maratono bėgikai, tad ne kartą sutiksime juos savo kelyje, o norintys galės su greičiausiais iš greičiausių pasitreniruoti kartu. Nakvynė Kerio slėnyje.

  [diena]5 DIENA[/diena][pav] KERIO SLĖNIS (pusryčiai, pietūs)[/pav]

  [aprasymas]Tai viena svarbiausių dienų visoje kelionėje, kai ne tik grožėsimės pasakiška gamta, bet ir keliausime pas vietos žmones. Kartu su jais sėsime prie vieno stalo, ragausime tradicinius vietos patiekalus, pažindinsimės, pasakosime savas istorijas, domėsimės tradicijomis. Tai bus galimybė ne tik pamatyti Keniją iš šalies, bet ir susirasti draugų. Vakare grįšime į Kerio slėnio kraštą, dalinsimės įspūdžiais po įdomios dienos ir ilsėsimės prieš tolimesnę kelionę. Nakvynė Kerio slėnyje.

 • 4 DIENA

  BARINGO EŽERAS – KERIO SLĖNIS (pusryčiai, vakarienė)

  Papusryčiavę pradėsime savo kelionę link Tanzanijos sienos. Pakeliui nakvosime Keričo arbatos plantacijų regione. Kenija – trečia didžiausia pasaulyje arbatos eksportuotoja po Indijos ir Šri Lankos. Grožėsimės ryškiai žaliomis arbatos plantacijomis, su vietos gidu vaikščiosime po arbatos rinkėjų laukus ir sužinosime daugiau apie patį augalą, arbatos paruošimo būdą ir rinkėjų kasdienybę. Nakvynė svečių namuose Keriče.

  [diena]7 DIENA[/diena][pav] KERIČO ARBATOS PLANTACIJOS – ISEBANIJA – SERENGETIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė) [/pav]

  [aprasymas]Šiandien mūsų laukia ankstyvas kėlimasis ir kelionė (~ 4 val.) link Tanzanijos sienos (Isenabija). Prie sienos atsisveikinsime su Kenijos vairuotoju ir perėję visas patikras persėsime į Tanzanijoje laukiantį transportą. Keliausime link Serengečio nacionalinio parko (~ 3 val.). Nakvynė Serengečio nacionaliniame parke.

 • 5 DIENA

  KERIO SLĖNIS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausime į visos dienos safarį, kurio metu stebėsime laukinę gyvūniją. Serengečio nacionalinis parkas garsėja vienu didžiausių gyvūnų skaičiumi pasaulyje. Serengečio pievose, savanose ir miškuose iš viso priskaičiuojama daugiau nei 4 mln. gyvūnų. Anksčiau čia galvijus ganė masajų gentys, tačiau, siekiant apsaugoti laukinę gamtą, vietiniai žmonės buvo iškeldinti į Ngorongoro aukštikalnes. Serengetyje sutinkama apie 3 000 liūtų, 1,6 mln. antilopių, 300 tūkst. Tomsono ir Granto rūšių gazelių, apie 500 tūkst. zebrų bei 400 skirtingų rūšių paukščių. Visą dieną praleisime turtingos Serengečio gamtos apsuptyje. Vėliau laukia vakarienė ir nakvynė viešbutyje Serengečio nacionaliniame parke.

  [diena]9 DIENA[/diena][pav] SERENGEČIO NACIONALINIS PARKAS – NGORONGORO KRATERIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)[/pav]

  [aprasymas]Anksti ryte išvyksime prie Ngorongoro draustinyje esančio milžiniško ugnikalnio kraterio, kuris dar vadinamas „slaptuoju Tanzanijos sodu“. Šiame krateryje vanduo išsilaiko net ir sausuoju metų periodu, todėl čia nuolat galima pamatyti daugybę gyvūnų: apie 50 skirtingų rūšių žinduolių ir apie 200 rūšių paukščių. Šis UNESCO saugomas draustinis – tai tarsi Rytų Afrikos gyvūnijos pasaulio žemėlapis. Į šį laukinės gamtos užutėkį pateksite nuo žaliuojančio atogrąžų miško, dengiančio kraterio briauną, nusileidę daugiau nei 600 m iki savaninių krūmynų ir akacijų miškų augančių kraterio apačioje. Tai didžiausia nepaliesta vulkaninė kaldera pasaulyje. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje Ngorongoro draustinyje arba netoliese esančiame Karatu miestelyje.

 • 6 DIENA

  KERIO SLĖNIS – KERIČO ARBATOS PLANTACIJOSE (pusryčiai)

  Papusryčiavę susikrausime daiktus ir keliausime į Tarangyrės nacionalinį parką. Juo tekanti to paties pavadinimo upė – pagrindinis čia gyvenančių laukinių gyvūnų vandens šaltinis. Tarangyrės nacionalinis parkas garsėja didele dramblių, zebrų ir antilopių gnu populiacija. Jame taip pat gausu buivolų, leopardų, babuinų ir žirafų. Be to, Tarangyrės nacionaliniame parke aptinkama daugiau nei 500 skirtingų rūšių paukščių. Naktis Tarangyrės nacionaliniame parke.

  [diena]11 DIENA[/diena][pav]TARANGYRĖS NACIONALINIS PARKAS – ARUŠA – ZANZIBARAS (pusryčiai, vakarienė) [/pav]
  [aprasymas]Ryte išvyksime į Arušos oro uostą, kur mūsų lauks skrydis į rytinėje Afrikos pakrantėje esantį Zanzibarą. Tai pusiau autonominė Tanzanijos dalis, kurią sudaro dvi didelės salos bei daugybė mažesnių salelių. Iš viso jose gyvena apie 1 mln. gyventojų, kurių dauguma yra musulmonai sunitai. Iš Zanzibaro oro uosto vyksite į paplūdimyje esančią poilsiavietę, kurioje persikelsite į vandenyno gamtos pasaulį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Zanzibare.

 • 7 DIENA

  KERIČO ARBATOS PLANTACIJOS – ISEBANIJA – SERENGETIS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Laisvas laikas poilsiui paplūdimyje prie Indijos vandenyno. Sala garsėja čia auginamais muskato riešutais, cinamonu, pipirais, kokoso riešutais, gvazdikėliais, kakavmedžiais, citrusiniais augalais ir vaisiais. „Prieskonių sala“ tituluojamame Zanzibare yra daugiau nei 25 nuostabūs paplūdimiai, kuriuos skalauja Indijos vandenynas. Zanzibaro miestas žymus savo senamiesčiu – „Akmeniniu miestu“, kuriame esantys pastatai sukurti iš koralinių akmenų. Be to, tai vieta, kurioje gimė vienos žymiausių pasaulio grupių „Queen“ vokalistas Fredis Merkuris. 14 dienos vakarą – pervežimas į Dar es Saalam oro uostą ir skrydis namo.

  [diena]15 DIENA[/diena][pav] DAR ES SAALAM – STAMBULAS – VILNIUS[/pav]

  [aprasymas]Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Apgyvendinimas Kenijoje:
Roberts Camp (trijų kambarių namukai ir tradicinės bandos, šalia Baringo ežero)
Kilima Resort (atskiri namukai ir pagrindinis pastatas)
Wima Serenity Gardens  (standartiniai kambariai)
Apgyvendinimas Tanzanijoje:
Sangaiwe Tented (lodžijos)
Serengeti Acacia (palapinės) arba Mawe Luxury Camp (palapinės)
Bougainvillea Lodge (lodžijos)
Apgyvendinimas Zanzibare:
3* viešbutis:
Ocean Paradise Beach 3* (Standartinis kambarys, maitinimas: pusryčiai ir vakarienės). Kaina 3320 eur/asm. + skrydis
4* viešbutis: 
Bluebay Beach Resort & Spa 4* (Standartinis kambarys, maitinimas: pusryčiai ir vakarienės). Kaina 3503 eur/asm. + skrydis
5* viešbutis: 
Melia Zanzibar 5* (Deluxe kambarys, maitinimas: viskas įskaičiuota). Kaina 3867 eur/asm. + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3* viešbučiuose ir lodžijose (12 nakvynių: 2 nakvynės prie Baringo ežeros, 2 naktys Kerio slėnyje, 1 naktis Keriče, 2 naktys Serengečio nacionaliniame parke, 1 naktis Ngorongoro draustinyje arba Karatu, 1 naktis Tarangyrėje, 3 naktys Zanzibare);
  • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 4 pietūs, 10 vakarienių);
  • Vietinis skrydis Aruša – Zanzibaras;
  • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Nairobis ir Zanzibaras – Vilnius su vienu persėdimu (kaina nuo 860 EUR);
  • Kenijos viza (kaina ~ 50 USD, daroma vietoje);
  • Tanzanijos ir Zanzibaro viza (kaina ~ 50 USD, daroma vietoje);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 50 BTA EUR);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
  • Priemoka už vienvietį kambarį, apsistojus 3* viešbutyje (250 EUR);
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir nešikams;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas Mykolas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Kelionės vadovas vyksta susirinkus 10 žmonių grupei.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Kelionės tipas: egzotinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas pasitiks vietoje.
  • Pervežimų trukmė:

  Nairobio oro uostas – Baringo ežeras ~ 5 val.;

  Keričas – Isenabija ~ 4 val.;

  Isebanija – Serengečio nacionalinis parkas ~ 3 val.;

  • SVARBU! Keliautojams, į Tanzaniją atvykstantiems iš Kenijos, PRIVALOMA turėti geltojo drugio skiepą ir tai patvirtinantį tarptautinį skiepų pasą. Daugiau informacijos apie skiepus keliautojams: http://www.ulac.lt/keliautojams