Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio (su Turkish airlines)

Pažintinė-egzotinė-kruizas kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: JAV, Kolumbija, Jamaika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Karibų ritmu: spalvingas kruizas aplankant Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, Bahamus iš Majamio (su Turkish airlines)

Kelionės akcentai:

  • Visos kelionės metu lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
  • 2 nakvynės Majamyje
  • 10 naktų kruizas MSC Divina laivu su pilnu maitinimu (pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai)
  • 4 dienos pramogų ir nerūpestingo poilsio laive plaukimo tarp uostų metu
  • Aplankysite nuostabias Karibų regiono šalis: Jamaiką, Kolumbiją, Panamą, Kostą Riką, privačią salą Bahamuose

Programa

 • Apsigyvenkite 5* viešbutyje ant vandens ir aplankykite net 7 skirtingas Karibų jūros šalis tik kartą išsikrovę lagaminus. Siūlome unikalią galimybę pažinti Karibų šalis plaukiant 5* „MSC Divina“ kruiziniu laivu. Kelionės metu aplankysime regio ritmu gyvenančią Jamaiką, gilia istorija galinčia pasigirti Kartageną, pamatysite vieną iš didžiausių pasaulio stebuklų – Panamos kanalą, o kad kelionė būtų dar įvairiapusiškesnė baigsime ją privačioje MSC kruizinės kompanijos saloje! Vakarus ir dienas galėsite leisti kruize, kuris jums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Sakoma, kad atostogos Karibų salose, tai geriausias būdas pabėgti ir pailsėti nuo įtempto ir greito gyvenimo būdo. Tad ilgai nesvarstę, leiskitės į vieną iš populiariausių kruizų maršrutų pasaulyje!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

  JUSTINAS

  Pamenu septynerių  gavau „Mažąjį pasaulio atlasą“ ir pamažu tolimi kraštai pradėjo traukti vis labiau. Taip nuo vaikystės veikiamas kelionių troškulio, šiandien jau esu išmaišęs ne mažą pasaulio dalį. Gyvenau Ispanijoje, Anglijoje, Turkijoje, P. Korėjoje, o prieš dešimtmetį pradėjau lydėti turistų grupes. Dirbu Turkijoje, Maldyvuose, Singapūre, Indonezijoje, Filipinuose, Karibuose. Pats vertingiausias dalykas žmonėms yra jų laikas, todėl kad ir kur dirbčiau – siekiu būti tos vietos dalimi. Labai stengiuosi, kad ir mano turistai susitapatintų su ta vieta į kurią atvykome. Tai, kas vyksta gyvenime, vyksta ir atostogose. Tik gido darbe aš išgyvenu visas situacijas per trumpesnį laiką – čia kaip filmas. Galiu drąsiai pasakyti – dirbu labai sunkų, bet įdomų darbą. 

   

 • 1 DIENA

  VILNIUS – STAMBULAS  MAJAMIS

  Vakare skrydis iš Vilniaus į Majamį su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

 • 2 DIENA

  MAJAMIS

  Ryte atvykstame į Majamį, patikra ir formalumų sutvarkymas. Pietų Florida - tai autentiškas meno, architektūros, įvairiausios kilmės žmonių ir kultūrų, bei nuostabių paplūdimių ir laukinės gamtos mišinys. Mūsų laukia apžvalginis pusės dienos turas. Susipažinsime su ryškiaspalviais Mažosios Havanos, Art Deco ir Vinvudo kvartalais. Turėsime laisvo laiko pajusti ypatingą šio krašto atmosferą ir įamžinti įspūdžius fotografijose. Nakvynė viešbutyje Majamyje. 

 • 3 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai viešbutyje, vakarienė laive)

  Pusryčiai, laisvas laikas, galėsime aplankyti Majamio paplūdimį ir pasivaikščioti žymiąja pietų paplūdimio (South Beach) alėja. Norintys turės galimybę nuvažiuoti iki prekybos centro ir apsipirkti žymių gamintojų parduotuvėse (į ekskursijų paketo kainą neįskaičiuota). Pervežimas į uostą, registracija į laivą MSC DIVINA. Susipažinimas su naujaisiais namais ant vandens. Nakvynė laive.

 • 4 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Pradėsime savo nuotykį Karibų jūroje! Karibų jūra yra antra pagal dydį pasaulyje, o jos salas sudaro kiek daugiau nei 7000 salelių bei rifų. Visos salos gali pasidžiaugti balto smėlio paplūdimiais ir saulėtomis dienomis, bet kultūriškai kiekviena sala savita ir turi kuo nustebinti net ir daug ką mačiusį keliautoją. Džiugina keliautojus jos ne tik paplūdimiais, bet ir kitais gamtos stebuklais: džiunglėmis, kriokliais, urvais, kalvomis. Dieną plauksite Karibų jūra. Susipažinkite su laivu, išbandykite restoranus, kazino ir kitas vakarinio gyvenimo pramogas. Atsipalaiduokite ir išbandykite laive esančio SPA malonumus: masažus, pirtis, sveikatingumo procedūras ir t.t. O gal tiesiog ištieskite kojas prie baseino ir pasikaitinkite saule. Nakvynės laive.

 • 5 DIENA

  OČO RIOSAS, JAMAIKA (pilnas maitinimas laive)

  Iš karto po pusryčių išvyksime į pažintinę ekskursiją Jamaikoje. Aplankysime vieną iš pagrindinių Jamaikos salos akcentų – nuostabius „Dunns“ upės krioklius. Tai istorinė vieta: čia vyko „Vandens krioklių“ mūšis, kuriame 1657 m. prieš ispanus triumfavo anglai. 1972 m. šios žemės atiteko Jamaikos vyriausybei ir tapo tiek vietinių, tiek turistų mėgstama poilsio vieta. Krioklių vanduo turtingas kalcio karbonatu, dėl kurio formuojasi nuosėdiniai travertino uolienų klodai. Atvykus, vieną paskui kitą gidas mus palydės prie natūraliai laiptuotos upės vagos. Nenorintys kilti į patį krioklių viršų, galės pasigrožėti jais saugiuose sustojimuose. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė laive.

 • 6 DIENA

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dar viena diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite diena kruize, saulės spinduliais nuostabiame Karibų jūros regione. Laivo personalas nenustos mumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus apie Karibus! Nakvynė kruize.

 • 7 DIENA

  KARTAGENA, KOLUMBIJA (pilnas maitinimas laive)

  Pusryčiai. Turą pėsčiomis Kartagenos senamiestyje pradėsime nuo miesto pamatų. Labai anksti, Kartagena buvo pasirinktas kaip pagrindinis Pietų Amerikos uostas, kad būtų galima įvežti prekes į kolonijas Naujajame pasaulyje. Tačiau ispanai netrukus atrado netoliese esančias sidabro, aukso ir smaragdo kasyklas, todėl reikėjo patogaus uosto, kad šie lobiai būtų išsiųsti atgal į Ispaniją. Eidami žavingomis istorinėmis gatvėmis ir kirsdami išraiškingas aikštes, mes sužinosime apie šias ankstyvąsias dienas ir kaip Katalikų Bažnyčia įgijo svarbų vaidmenį mieste.  Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė kruize.

 • 8 DIENA

  KOLONAS, PANAMA (pilnas maitinimas laive)

  Pusryčiai. Anksti ryte išvyksime į turą Panamoje. Ši šalis kontrastų derinys: nuo griūvančių pastatų ir šiukšlynų iki moderniausių dangoraižių, nuo džiunglių iki saugomo architektūrinio paveldo. Turo metu sustosime apžiūrėti vieno iš modernaus pasaulio stebuklo – Panamos kanalo. Šis kanalas jungia Ramųjį vandenyną su Atlanto, mes pamatysime kanalo įėjimą iš Ramiojo vandenyno, apsilankysime kanalo muziejuje. Taip pat apžvelgsime istorinį Panamos senamiestį bei Amador taką, kuris jungia tris salas su pagrindine valstybės dalimi. Ši šalis abejingų nepalieka, tiek kontrastų vienoje vietoje atrasti sunku, tad mėgaukimės kelionės akimirkomis. Ekskursijos trukmė apie 8h. Nakvynė kruize.

 • 9 DIENA

  PUERTO LIMONAS, KOSTA RIKA (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną mes pažinsime autentišką tropinią laukinę florą ir fauną. Tortuguero upės laukinės gamtos kanalai ir „Kahuita“ nacionalinis parkas bei rezervatas yra neabejotinai geriausi Karibų jūros pakrantėje. Mūsų turas prasidės plaukiant laukinės gamtos mangrovės kanalu, stebint turtingą augmeniją ir gyvūniją. Antra stotelė bus bananų plantacijoje, kur išgirsime pasakojimą apie pagrindinę Kostą Rikos žemės ūkio pramonės šaką. Vėliau apsilankysime „Cahuita“ nacionalinio parko laukinės gamtos draustinyje, kur mūsų lauks tropiniai augalai, žinduoliai, ropliai, varliagyviai ir paukščiai. Visos dienos bėgyje mus sups neapsakomo grožio gamta, kuri nepaliaus stebinti. Ekskursijos trukmė apie 5h. Nakvynė kruize.

 • 10-11 DIENOS

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Dienos jūroje niekada neprailgsta, personalas pasirūpina įvairia veikla. Galite išbandyti šokių pamokas, pasijuokti komiškuose vaidinimuose, o gal net norėsite išmokti origami, kulinarijos ar vyno rūšių paslapčių. Laivui plaukiant jūra, galite už itin patrauklias kainas, kurios yra be mokesčių, įsigyti kosmetikos, kvepalų  rūbų, įvairių gėrimų ar suvenyrų. Tai puikus laikas tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui.

 • 12 DIENA

  OCEAN CAY, BAHAMAI (pilnas maitinimas laive)

  Ocean Cay priklauso Bimini salų grandinei ir yra vakarinėje Bahamų dalyje. MSC kompanija padėjo šiai šaliai sukurti ekologišką rojų ir išskirtinę vietą poilsiauti harmonijoje su gamta - „Ocean Cay MSC Marine Reserve“. Čia atrasime septynis nuostabius paplūdimius su skirtingais restoranais ir barais (už papildomą mokestį), didžiulę lagūną, tipiškus Bahamų kaimų namus ir daug vandens pramogų. Už papildomą mokestį galėsime panardyti, paplaukioti baidarėmis ar apžiūrėti salą pakilus parašiutu iš valties*. Čia pramogos nesibaigs iki vėlumos, o laivo personalas užtikrins, kad laiką leistume smagiai ir be rūpesčių. Pavalgyti pietus galite grįžti į laivą.

 • 13 DIENA

  MAJAMIS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Išsilaipinimas iš laivo. Jūsų lauks ekskursija į laukinės gamtos Evergleidso parką, kuriame gyvena šimtai gyvųnų rūšių, tarp jų ir aligatoriai. Plauksime pelkių kanalais, o vietinis profesionalus gidas parodys jums gausią laukinę gamtą šiose apylinkėse. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė.

 • 14 DIENA

  MAJAMIS – STAMBULAS (pusryčiai)

  Pusryčiai, pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

 • 15 DIENA

  STAMBULAS– VILNIUS 

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2023 vasaris
Treč, Vas 22 Treč, Kov 8 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1795 EUR
 

+ skrydis nuo 695 EUR
su skrydžiu nuo 2490 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

2023 vasario 22-kovo 8 d. KAINOS:

asmeniui dvivietėje vidinėje kajutėje 1795 eur, su skrydžiu 2490 eur

asmeniui dvivietėje kajutėje su langu-iliuminatoriumi 1995 eur, su skrydžiu 2690 eur

asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (8-9 denis) 2255 eur, su skrydžiu 2950 eur 

asmeniui dvivietėje kajutėje su balkonu (10-11 denis) 2285 eur, su skrydžiu 2980 eur 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 1 nakvynė prieš kruizą Majamyje 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;
  • 1 nakvynė po kruizo Majamyje 3* viešbutyje su pusryčiais, dviviečiame kambaryje;
  • 10 naktų kruizas pasirinktos kategorijos kajutėje;
  • Uostų mokesčiai;
  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Pervežimai oro uostas – viešbutis - uostas – oro uostas;
  • Pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai laive (gėrimai pusryčių metu);
  • Vanduo, kava, arbata savitarnos bufete 20 val.per parą;
  • Laivo pramogos (vakaro šou, gyva muzika, baseinai, animacija);
  • Kapitono vakarienė, teminiai vakarai;
  • Covid19 kruizų kompanijos saviizoliacijos draudimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Majamis – Vilnius su persėdimu 695 eur/asm. (įskaičiuotas 23 kg bagažas);
  • JAV leidimo forminimas 25 eur/asm;
  • Covid-19 testas;
  • Majamio kurortinis mokestis (apie 30 USD/asm mokamas viešbutyje);
  • Aptarnavimo mokesčiai laive 120 eur/asm visai kruizo trukmei (arbatpinigiai laivo personalui);
  • Ekskursijų paketas 590 eur/asm su lietuviškai kalbančio vadovo vertimu (reikia užsakyti iš anksto);
  • Gėrimų paketai nuo 320 eur/asm;
  • Skalbimo, fotografo paslaugos;
  • SPA paslaugos;
  • Boulingas, 5D kino teatras, kazino, žaidimų automatai, internetas;
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Dėmesio: Kruizu gali keliauti tik dėl Covid19 vakcinuoti keliautojai, taip pat, reikalingas neigiamas Covid19 testo atsakymas.