Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Įspūdingiausi Indijos atspindžiai ir Holi šventė (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Įspūdingiausi Indijos atspindžiai ir Holi šventė (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Kartu su visa Indija švęsime spalvingąją Holi šventę
  • Aplankysime dinamišką Indijos sostinę Delį
  • Džaipūre grožėsimės didingu Amber fortu
  • Plauksime Gangos upe ir stebėsime ritualines apeigas Varanasyje
  • Aplankysime prie Taro dykumos prisiglaudusį Puškarą
  • Išvysime amžinos meilės simbolį – Tadž Mahalo mauzoliejų

Programa

 • Pagaliau! Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Leisimės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Patvirtinti ar paneigti apie šią šalį pasakojamas legendas galėsime tik grįžę iš šio Azijos kultūros ir religijos perlo. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

  ARTŪRAS

   Kiekvieną kartą atvykdamas į Indiją, atrandu vis daugiau sau nežinomų dalykų – tai stengiuosi perteikti ir savo bendražygiams keliautojams, kurie pasirenka Indiją patirti kartu su manimi! Mano pažintis su Indija prasidėjo dar studijų metais, studijuojant Vilniaus universiteto Azijos studijų indologijos programą. Nuo to laiko domėjimasis šią unikalia šalies kultūra tęsiasi iki šiol. Šalis tokia didelė ir visapusiškai įvairi, kad prireiks ne vieno ir ne dviejų kartų, kol apkeliausi žinomiausias ir įdomiausias vietas! Trumpai aptariant Indijos geografinis ypatumus – jos šiaurėje stūkso aukščiausi pasaulio kalnai Himalajai, vakaruose kupranugarių pamėgta Taro dykuma, pietuose džiunglės bei smėlėti pliažai, o rytuose nepriekaištingi arbatų laukai. Indijos gamta kiekviename regione turi savo išskirtinumą, ką jau bekalbėti apie joje per amžius stovinčius monumentus. Atvykstantiems į Indiją pirmiausia noriu parodyti šalies jaukumą. O koks tas jaukumas, žmogus bekeliaudamas atras pats! Man labiausiai patinka kai keliautojai kelionės metu pradeda laužyti stereotipus apie šalį, kai gandai nebeatitinka tikrovės ir po truputį pradeda dingti išankstiniai nusistatymai – Indija nusidažo visai kitomis spalvomis. Namaste ir iki pasimatymo Indijoje!

  Planuojami skrydžių laikai:

  Vilnius – Helsinkis 13:40 – 15:25 Helsinkis – Delis 20:20 – 06:40 (+1)

  Delis – Helsinkis 10:35 – 14:45 Helsinkis – Vilnius 16:25 – 18:05

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Skrydis į Delį su vienu trumpu persėdimu. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  DELIS (pusryčiai)

  Nusileidę Delio oro uoste vyksime iki viešbučio. Bus skirta laiko poilsiui ir pusryčiams. Šiandien mūsų lauks pilna įspūdžių diena Delyje – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Ekskursiją pradėsime nuo Senojo Delio. Pakeliui pravažiuosime ištaigingus Prezidento rūmus bei reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus (India Gate) – memorialą žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare. Senajame Delyje mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša, chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą.

  Vėliau važiuosime apžiūrėti įspūdingo Kutub Minareto (Qutub Minar) ir jo komplekso. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Vakare stebėsime paslaptingais ritualais viliojantį deivės Kali garbinimą. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje Delyje. 

  + 7

 • 3 diena

  DELIS – ADŽMYRAS – PUŠKARAS (pusryčiai)

  Anksti ryte vyksime į Delio traukinių stotį. Šiandien pasinersime į tikrą, neišgalvotą kelionę indišku traukiniu. Kelionė iki Adžmyro (Ajmer) miesto užtruks 5–6 valandas, tačiau, tikime, ji neprailgs – pro traukinio langus turėsime galimybę išvysti, kaip keičiasi Indijos gamta ir pro akis lekia įvairiausi šalies kontrastai. Pusryčiai traukinyje. Atvažiavę į Adžmyrą trauksime link Puškaro, mažojo Indijos perlo. Kadangi Puškaras ribojasi su Taro dykuma (Thar desert), jo gatves mina išstypusių kupranugarių kojos, papuoštos skambančiomis apyrankėmis ir žengiančios dykumos ritmu.

  Puškare gyvena apie dvidešimt tūkstančių gyventojų, tačiau į šį miestą plūsta daug piligrimų ir keliautojų. Kadangi miestas funkcionuoja kaip religinis centras, jame gausu šventyklų ir brahmanų (šventikų) giminių, kasdien užsiimančių religine praktika arba meditacija. Puškare aplankysime pačią žymiausią miesto šventyklą skirtą dievui Brahmai ir šventą Puškaro ežerą. Likus laikui, galėsime pasivaikščioti po vietinį turgelį, o besileidžiant saulei turėsime galimybę pajodinėti ant kupranugarių grožėdamiesi saulėlydžiu. Nakvynė viešbutyje Puškare.

  + 7

 • 4 diena

  PUŠKARAS  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Kelsimės anksti ryte, kad spėtumėme išvysti užburiantį gamtos reginį – saulėtekį. Lipsime į kalną, ant kurio yra Savitri šventykla, skirta dievo Brahmos žmonai. Nuo čia atsivers ypatinga Puškaros panorama, nuspalvinta bekylančios saulės spindulių. Prižadame – šito vaizdo liksite pakerėti. Nepamirškite fotoaparato įspūdingoms akimirkoms įamžinti! Pasigrožėję vaizdais nuo kalno viršūnės iš Puškaro, grįšime į viešbutį papusryčiauti. Norintys galės pailsėti ar dar pasisukioti po vietinį turgelį. Po pietų vyksime į Džaipūrą (Jaipur) – rožinį miestą, kurį pasieksime vakarop. Poilsis ir nakvynė viešbutyje Džaipūre.

 • 5 diena

  DŽAIPŪRAS  AGRA (pusryčiai)

  Šiandien mūsų laukia pažintis su Džaipūro miesto pagrindiniu objektu – Amber Fortu. Pakeliui pravažiuosime pro Džaipūro senamiestį. Iki pat šių dienų Džaipūras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Važiuosime pro įspūdingą statinį Hawa Mahal, arba kitaip Vėjų rūmus. Nusifotografavę prie Džaipūro simbolio Vėjo rūmų, vyksime į Amber fortą, kuris ilgą laiką buvo karaliaus rezidencija. Tai puiki proga susipažinti su stebinančia prabanga, kuria jau tais laikais mėgavosi Indijos valdovai.

  Po ekskursijos vyksime į Agros miestą. Pakeliui aplankysime įspūdingą Beždžionių šventyklą (Galta Ji temple), kurios gyventojai sukels šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Taip pat sustosime apžiūrėti  laiptuotą Abhanerio šulinįTai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Šie šuliniai - tai viduramžiais Indijoje sukurta vandens sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsivėsinti nuo kaitros. Vakarop pasieksime garsųjį Agros miestą. Apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose, kur iš arčiau susipažinsime su vietinių gyventojų buitimi. Nakvynė Agroje.

 • 6 diena

  HOLI ŠVENTĖ AGROJE (pusryčiai)

  Holi – spalvinga ir nuotaikinga šventė Indijoje, kuri skelbia pavasario pradžią. Šios šventės metu linksmindamiesi indai tepasi ir barsto ryškių spalvų dažus, dalijasi saldainiais ir laistosi spalvotu vandeniu. Tai viena įstabiausių ir labiausiai užsienių svečių mėgstamų Indijos švenčių. Šiandien ir mes galėsime linksmai švęsti ir linksmintis kartu su grupe ir visa Indija. Po pietų aplankysime Indijos simbolį, vieną iš pasaulio stebuklų – Tadžmahalą. Indijoje meilė įvairialypė ir amžina – būtent apie tokią – graudžią, tačiau kartu įkvepiančią penktojo mogolų imperatoriaus Šachdžahano (Shah Jahan) ir jo mylimosios Mumtaz Mahal meilę pasakoja dar šešioliktame amžiuje pastatytas mauzoliejus. Kalbama, kad Tadžmahalo grožis geriausiai atsiskleidžia žvelgiant į jį iš Agros forto, kuriame paskutines savo gyvenimo dienas praleido Šahdžahanas, įkalintas savo sūnaus Aurangzebo (Aurangzeb). Vakare nakvynė svečių namuose Agroje.

 • 7 diena

   AGRA – DŽANSI – ORČA (pusryčiai)

  Ryte traukiniu keliausime į Džansi (Jhansi) miestą, kur sėsime į autobusą ir dar pusvalandį važiuosime iki mažo Orčos miestelio. Jis iki šių dienų pritraukia daugybę Indijos piligrimų: čia jie išpildo slapčiausius pasižadėjimus dievams ir pasisemia ramybės. Orčos virtuvė vegetarinė, sunku gauti alkoholio, nes miestas stengiasi išlaikyti „švaraus“ religinio centro įvaizdį. Orča buvo labai galinga centrinės Indijos karalystė, kurios didybė akmenyje buvo apsaugota nuo bėgančio laiko.

  Aplankysime Džahangyro rūmus, kuriuose harmoningai jungiasi indiška ir islamiška architektūra, papuošta balkonais, kupolais, skulptūromis, subtilia kapaviečių puošyba. O šį kartą apsistosime tradicinės architektūros viešbutyje havelyje, kur galėsite pasijusti tarsi karaliai – tai siurprizas Jums. Vakare stebėsime dievo Ramos garbinimo ritualą Ram Raj šventykloje, į kurią kiekvieną dieną susirenka daugybę piligrimų. Nakvynė viešbutyje Orčoje.

 • 8 diena

  ORČA (pusryčiai)

  Mažasis Indijos deimantas Orča panaikins įsitikinimą, kad ši šalis – tik įvairūs garsai, prekeivių šūksniai ir dulkių kamuoliai. Diena skirta poilsiui, kas norės galės ilsėtis viešbutyje prie baseino, kas norės savarankiškai pasivaikščios po Orčos miestelį, apsipirks jos jaukiame turgelyje, bendraus su vietiniais. Rekomenduojame apsilankyti šalimais esančiuose kaimeliuose ir susipažinti su valstiečių buitimi*.  Vakare nakvynė viešbutyje Orčoje.

 • 9 diena

  ORČA  KADŽIURAHO  VARANASIS  (pusryčiai)

  Iš ryto atsisveikiname su Orča ir keliaujame link Kadžiuraho, kur aplankysime šventyklų kompleksą. Turistinis Khajuradžo kaimelis, dėl jame esančio šventyklų komplekso, yra vienas iš didžiausių turistų traukos centrų religingoje Indijoje. Tad nereikia stebėtis, kai Orčos parduotuvių savininkai entuziastingai klausinėja turistų, ar šie jau matė išdykėliškus Kadžuraho meilės monumentus. Pastatytos Chandelų dinastijos valdovų dešimtame-vienuoliktame amžiuje, šventyklos stebina erotinių figūrų įvairove ir įkūnija visus šiapusinius geidulius ir aistras. Šie statiniai siejami su Tantros ezoterika, seksualinės sueities praktika ir aistrų transformavimu į išsivadavimą. Taigi, švari ir religinė Orča bei Kadžuraho erotinių skulptūrų kompleksas papildo vienas kitą ir atspindi žmogaus gyvenimo esmę: gimimą, pasaulietinį gyvenimą, seksualumą, atsižadėjimą ir dievybės paieškas. Vakare naktiniu traukiniu išvyksime į Varanasį. Nakvynė traukinyje.

 • 10 diena

  VARANASIS (pusryčiai)

  Ryte pasieksime Varanasį (Varanasi). Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hinduistų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi. Iš traukinių stoties keliausime į viešbutį ir po kelių valandų poilsio pradėsime pažintį su šiuo šventuoju miestu. Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija ir jis, mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje.

  Svarbu paminėti, kad tai miestas, kuriame norėsite įsigyti lauktuvių! Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Vakare stebėsime įspūdingą Ganga arti, religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – didelis religinis renginys: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje. Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

  + 8

 • 11 diena

  VARANASIS  DELIS (pusryčiai)

  Šiandien mūsų laukia ankstyvas rytas – saulei tekant pažadins mantros, nepaprastai mielos ausiai, sklindančios iš daugybės šventyklų. Tad kartu su vietiniu gidu sėsime į valteles ir plauksime Gangos upe stebėti vietinių apeigų. Vaizdas tikrai nustebins – toje pačioje upėje religingi indai prausiasi, skalbiasi, o svarbiausia – tekant saulei atlieka savo religines apeigas. Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai-brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes.

  Po pasiplaukiojimo valtimis Gangos upe, grįšime į viešbutį papusryčiauti ir po kelių valandų važiuosime į pažintinę ekskursiją. Aplankysime Sarnathą (Sarnath). Tai legendinė vietovė, pasatatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Ši vieta pritraukia budistų piligirimus iš viso pasaulio. Po pietų skrydis į Delį, nakvynė viešbutyje Delyje.

 • 12 diena

  DELIS – VILNIUS (pusryčiai) 

  Anksti ryte pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

Keliautojų atsiliepimai3

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2021 kovas
Ketv, Kov 18Pirm, Kov 29 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1160 EUR
 

+ skrydis nuo 590 EUR
su skrydžiu nuo 1750 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (2 nakvynės Delyje, 1 nakvynė Puškare, 1 nakvynė Džaipūre, 2 nakvynės Agroje, 2 nakvynės Orčoje, 1 nakvynė Varanasyje, 1 nakvynė traukinyje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių);
  • Anglakalbių gidų paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (apie 590 EUR);
  • Vietinis skrydis Varanasis – Delis (apie 80 EUR);
  • Viza (115 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas (~23 EUR BTA draudimas);
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~80 EUR);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (indiško maisto gaminimo pamoka apie 25 EUR/asm.);
  • Priemoka už vienvietį kambarį 339 EUR;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotjams, nešikams (~4-5 EUR/asm. dienai);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas lydi grupę susirinkus 10 žmonių.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas grupę pasitinka vietoje.
  • Keičiantis valiutos kursų ir paslaugų Indijoje kainoms, kelionės kaina gali kisti.
  • Pagal 2021 m. programą Holi bus švenčiama Delyje.