Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Atrask Islandiją (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Islandija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Atrask Islandiją (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Išvysime „Auksinio rato“ objektus – krioklius, geizerius ir slėnius
  • Aplankysime vieną iš aktyviausių Europos ugnikalnių – garsiąją Heklą  
  • Pamatysime įspūdingus Seljalandsfoss ir Skogafoss krioklius
  • Išgirsime legendas apie paslaptinguosius trolius 
  • Susipažinsime su spalvinga Islandijos sostine Reikjaviku

Programa

 • Nuo ledo kepure pasipuošusios Heklos ugnikalnio viršūnės iki paslaptingųjų trolių urvų Keblavike – tik Islandijoje taip arti sugyvena ugnies ir vandens stichijos. Vieną dieną kopsite ledynais, kitą – jau ilsėsitės prie karštųjų versmių, o iš geizerių kylančius garų debesis pakeis gaivinantys kalnų kriokliai. Sustingusios lavos uolose vandens išgraužtos arkos, Tingvelyro slėnyje besiveriantis tektoninių plokščių tarpeklis, ledkalnių pilni ežerai ir šiai gamtos architektūrai didingumu nenusileidžianti gyvūnija – romūs banginiai ir raudonsnapiai pufinai – tai atradimų kupinų atostogų garantija. Nuotykingai kelionei Islandijoje jėgų suteiks kelionės vadovų paruošta tradicinė islandiška vakarienė ir jaukios nakvynės gamtos apsuptuose vasarnamiuose.

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

  ARTŪRAS IR TOMAS

  Į Islandiją pirmą kartą nukeliavome 2007 metais. Kurį laiką gyvenome ir dirbome šioje šalyje. Nuostabi gamta pakerėjo ir paskatino ją tyrinėti ir dar geriau pažinti. Keliaudami vis atrasdavome kažką nauja, tai mus skatino dar labiau domėtis šalies geografija. Grįžę į Lietuvą norėjome pasidalinti įspūdžiais taigi pradėjome dirbti su kelionių organizatoriais ir keliauti su žmonėmis, norinčiais pamatyti mus sužavėjusią šalį.

 • 1 diena

   VILNIUS – KEBLAVIKAS

  Skrydis Vilnius - Keflavikas. Atskrendame ir vykstame į nakvynės vietą. Įsikūrę gaminame vakarienę. Prie gardžios vakarienės stalo bus proga visiems keliautojams geriau susipažinti. Nakvynė jaukiame namelyje.

 • 2 diena

  KEBLAVIKAS – „AUKSINIS RATAS“

  „Auksinis ratas“ – kriokliai, geizeriai ir slėniai. Šiame kelyje susilieja trys žymiausi Islandijos „auksiniai“ objektai. Pirmasis „auksinis“ objektas – Gulfoss (Gullfoss, liet. „auksinis krioklys“). Tai įspūdingiausias Islandijos krioklys, kurio galybe gerėsimės iš įvairių vietų. Kelią link antrojo „auksinio“ objekto – Geizyri Strokkuro – parodys į dangų besiveržiantys dūmai, matomi iš tolo. Tai iš žemės gelmių šilumą imančios karštosios versmės, kurių temperatūra gali siekti net +125  laipsnius. 

  Strokkur – aktyviausias Islandijos geizeris, kas keliolika minučių išsiveržiantis net į 30 m aukštį. Trečiasis lankytinas „Auksinio rato“ objektas – Tingvelyro slėnis. Tai vienas žymiausių pasaulio geologinių objektų, šioje vietoje skiriasi dvi tektoninės plokštės, kurios Islandiją padalins į dvi atskiras dalis. Šiandien plyšys jau yra 4 metrų pločio ir 40 metrų gylio. Ši vieta nuo seno dar žinoma kaip Altingo (seniausias iki šiol veikiantis parlamentas pasaulyje) susirinkimo vieta.

 • 3 diena

  HEKLA

  Pradedame kelionę pietų krantine, garsėjančia veikiančiu ugnikalniu Hekla (aukštis 1491 metrų). Tai vienas iš aktyviausių Europos ugnikalnių, jis išsiveržia kas 10 metų. Nuo 2008 metų laukiamas jo naujas išsiveržimas. Senovėje šalies gyventojai tikėjo, jog Hekla yra vartai į pragarą. Šio ugnikalnio viršūnės ledinė kepurė matoma daugelio mylių atstumu. Apžiūrime įspūdingas Heklos apylinkes ir keliaujame pamatyti spalvotuosius Landmanaloigaro (Landmannalaugar) kalnus. Turėsime galimybę pasivaikčioti po unikalių spalvų kalnus, sustingusios lavos laukus ir karštųjų versmių šaltinius. Būtent šių kalnų papėdėje prasideda vienas iš gražiausių pasaulyje maršrutų pesčiomis.

 • 4 diena

  VIKAS – DYRHOLAEY

  Išvykstame Viko (Vik) miestelio kryptimi. Atvykstame prie Seljalandsfoss krioklio. Tai vienas iš nedaugelio krioklių, kurį galima apeiti ir patirti gaivų dušą. Toliau keliaujame į Skuogarą (Skogar), kuriame veikia kraštotyros muziejus.  Apžiūrime vieną iš populiariausių Islandijoje ir legendomis apipintą Skogafoss krioklį. Vėliau vykstame į piečiausią Islandijos miestą – Viką. Pasivaikščiosime įspūdinga jūros pakrante, garsėjančią bazalto stulpais bei juoduoju paplūdimiu. Aplankome Dyrholaey – įspūdingą sustingusios lavos uolą, susidariusią povandeninio ugnikalnio išsiveržimo metu. Aukštoje uoloje vanduo išgremžė arką.

 • 5 diena

  VATNAJOKUDLIO LEDYNAS – SKAFTAFELL

  Išvykstame prie Vatnajokudlio ledyno (Vatnajokull), kuris užima 8 tūkst. kv. km, turintis 1000 metrų storio ledo dangos ir aukščiausią ledyno ir visos Islandijos viršunę, siekiančią 2110 m. virš jūros lygio. Toliau vykstame Skaftafedlio (Skaftafell) nacionalinio parko kryptimi. 

  Pakeliui grožėsimės nuo Vatna ledyno besileidžiančiais ledo liežuviais. Sustosime prie ledkalnio ežerų – pamatysime nuo Breidamerkur ledyno atskilusius ir šiuose ežeruose plaukiojančius žydruosius ledkalnius. Pasijusime tarsi Grenlandijoje ar Antarktidoje. Pasiplaukiojimas laivu-amfibija po ledyno atšakas. Vykstame į poilsio vietą, gaminame vakarienę. Nakvynė jaukiame namelyje.

 • 6 diena

  REIKJAVIKAS

  Pagaliau ir sostinė - Reikjavikas. Pusryčiai. 9.00 valandą išvykstame į Reikjaviką. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po šiauriausią pasaulio sostinę – miestą, kuriame gyvena daugiau kaip pusė šalies gyventojų (120 tūkstančių). Savitos architektūros Halgrimo bažnyčia – aukščiausias statinys Islandijoje (galimybė pakilti liftu), miesto katedra, seniausias iki šiol veikiančio parlamento pastatas, unikalaus dizaino Harpos koncertų rūmai. Pagal pageidavimą stebėsime banginius, pufinus (Islandijos nacionalinius paukščius) ar žvejosime. Esant pageidavimui bus galimybė nuvykti į vietinę užeigą paskanauti nacionalinių patiekalų. Keliaujame namo, gaminame pačių sugautas žuvis. Vakarieniaujame. Nakvynė jaukiame namelyje.

 • 7 diena

  REIKJANESO PUSIASALIS

  Šiandien vykstame prie vieno iš didžiausių Islandijos ežero Kleivarvatno (Kleifarvatn), kurio gylis siekia vietomis iki 97 metrų. Įdomu tai, jog ežeras neturi nei ištakų nei intakų. 2000 metais, po stipraus vykusio žemės drebėjimo, ežeras stipriai nuseko ir beveik išnyko, tačiau po dviejų metų įvykus naujam žemės drebėjimui, ežeras po truputį pradėjo kaupti vandenį ir atsistatė beveik į pradinį lygmenį.

  Toliau atvykstame prie geoterminės zonos Seltún, kur galėsime stebėti verdantį purvą ir mineralais nuspalvintą žemės uolieną. Vėliau vyksime Keblaviko miesto kryptimi. Šis miestas apipintas daugybės legendų apie trolius, kurių urvus ir pamatysime. Visai šalia įsikūrusi yra Žydroji lagūna (Blaa Lonid). Neįtikėtinai melsvos spalvos garuojantis vanduo iš 2000 metrų gylio žemės gelmių. Tai viena labiausiai turistų lankomų vietų Islandijoje. Prie karštųjų versmių praleisime pusdienį. 

 • 8 diena

  KEBLAVIKAS – VILNIUS

  Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko galėsime aplankyti dar kelias lankomas vietas. Su savo bagažu vykstame į Keflavik oro uostą. Skrydis - Keflavikas - Vilnius. Grįžtame į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Pirm, Birž 22Pirm, Birž 29 4
Pirm, Birž 29Pirm, Liep 6 2
2020 liepa
Pirm, Liep 6Pirm, Liep 13 Vietų nebėra
Sek, Liep 12Sek, Liep 19 Vietų nebėra
Sek, Liep 19Sek, Liep 26 1
Pirm, Liep 27Pirm, Rūgp 3 Vietų nebėra
2020 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 3Pirm, Rūgp 10 Vietų nebėra
Sek, Rūgp 9Sek, Rūgp 16 Vietų nebėra
Sek, Rūgp 16Sek, Rūgp 23 1
Sek, Rūgp 23Sek, Rūgp 30 1

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1290 EUR
 

+ skrydis nuo 300 EUR
su skrydžiu nuo 1590 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas vasaros namukuose (7 nakvynės);
  • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Keblavikas – Vilnius (kaina apie 300 EUR);
  • Skrydis su vienu persėdimu;
  • Įėjimo/įvažiavimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus (~ 100 EUR);
  • Maitinimas (~ 100 EUR), maistas perkamas Islandijoje;
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 12 EUR BTA draudimas);
  • Arbatpinigiai gidams.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės maršrutas gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų, kelių būklės ar nuolat kintančių gamtinių sąlygų.
  • Kelionės tipas: su lietuviškai kalbančiu vadovu.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Vakarais kelionės vadovai organizuos nacionalinio maisto degustacijas.
  • Nuvažiuosime apie 2000 km.