Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Gvatemala su poilsiu Hondūre (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Gvatemala, Hondūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Gvatemala su poilsiu Hondūre (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Patyrusi Gvatemaloje gyvenanti Lietuvė gidė
  • Garsiausi vietiniai paminklai esantys UNESCO sąraše Tikal ir Copan
  • Autentiškas Livingstono miestelis
  • Nuostabi Gvatemalos gamta
  • Poilsis egzotiškoje Roatan saloje
  • UNESCO kultūrinio paveldo Antigua Guatemala

Programa

 • Gvatemala laikoma viena iš gražiausių šalių Centrinėje Amerikoje. Viena iš majų civilizacijos, egzotinių ir atogražų miškų centrų. Čia galima susitikti su tikrais indėnais, sudalyvauti  mistiniuose ritualuose ir savo akimis pamatyti miestus kurie mena savo istorinius laikus. Kviečiame mėgautis vietinio pobūdžio ir senovės paminklų grožiu ir pasinerti į ryškių spalvų, bei neįprastų tradicijų atostogas kartu su lietuviškai kalbančia gide, kuriai Gvatemala tapo naujaisiais namais.

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

  Lina 

  Po daugiau nei keturių gyvenimo metų čia, Gvatemala tapo mano namais, mano VIETA, mano
  didžiąja meile, kuria trokštu dalintis su kitais. Tiesiog neįtikėtina, jog tokioje mažoje teritorijoje
  (vos pusantro karto didesnė nei Lietuva) gali sutilpti tiek skirtingų kraštovaizdžių, tiek kultūrinių
  ir gamtinių kontrastų! Rodos, jog kiekvienas posūkis atveria dar nematytus vaizdus ir kiekvienas
  majų kaimelis nustebina unikalia kultūra, rankomis austais ir siuvinėtais moterų kostiumais ir
  savitais papročiais. Manoji Gvatemala - tai čiulbantys margi paukščiai prie lango; rėksmingos
  bezdžionės džiunglėse; gyvoji majų kultūra, ištvėrusi 500 metų kolonizacijos ir besipriešinanti
  globalizacijai; archeologija, pasakojanti daugiau nei 3 tūkstančių metų istorijos ir 37 vulkanai,
  kurie man lygumų lietuvei visuomet daro nepakartojamą įspūdį.
  Visa Centro Amerika pilna gamtos stebuklų, kultūrinio paveldo, gastronomijos šedevrų.

  Bet tai dar ne viskas! Atvykite, kviečiu, parodysiu!

 • 1 diena

  VILNIUS - GVATEMALA

  Sveiki atvykę į Gvatemalą. Kelionės vadovė Jus pasitiks Gvatemalos sostinės oro uoste ir palydės į viešbutį, esantį Antigua Guatemala, nuostabaus grožio kolonijiniame miestelyje apsuptame vulkanų.  Nakvynė Antigua.

 • 2 diena

  ANTIGUA – VULKANAS PACAYA – ANTIGUA (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykstame link vulkano Pacaya, kuris siekia 2552 metrus. Tai vienas iš trijų aktyvių vulkanų Gvatemaloje. Kopsime iki viršūnės Cerro Chino, kur stebėsime sustingusią lavą. Tiesa, ji vis dar alsuoja karščiu ir čia galėsime išsikepti dešrelių! Nenorintys kopti pėsčiomis į vulkaną galės užsisakyti arklius, su kuriais galėsite įveikti šią kelionę*. Grįždami į Antigua aplankysime Santa Maria de Jesus kaimelyje, kur įsiliesime į autentišką majų turgų, kupiną margų spalvų, vaizdų bei linksmo šurmulio.

  Antrąją dienos pusę skirsime Antigua Gvatemala miesto pažinimui. Ekskursija pėsčiomis po vieną gražiausių ir autentiškiausių kolonijinės ispanų statybos miestų, menantį 250 metų šlovingos istorijos. Dėl savo bažnytinės architektūros šis miestas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė Antigua.

 • 3 diena

  ANTIGUA – EŽERAS ATITLAN (pusryčiai)

  Po pusryčių trauksime link vulkaninės kilmės ežero Atitlan. Lankysime kaimelius įsikūrusius ežero pakrantėje. San Juan La Laguna garsėja amatininkais, audėjomis ir menininkais. Tai puiki proga susipažinti su audimo amatu, pažiūrėti kaip kaimelio moterys dažo audinius natūraliais augalinės kilmės dažais. Audimas – majų moterų savastis ir gyvenimo būdas. Apsilankysime vietinėse meno galerijose, kur vyrai ir moterys tapo primityvaus meno kūrinius. Miestelyje San Juan La Laguna galime apsilankyti vietiniame kavos fabrikėlių kooperatyve ir susipažinti su kavos rinkimo bei apdorojimo procesu ir vietinių kavos augintojų kasdienybe. Vėliau laivu persikelsime į Santiago Atitlan kaimelį garsėjantį įspūdinga bažnyčia, spalvingais tradiciniais vyrų ir moterų kostiumais. Sudalyvausime ir vietinių Rilaj Mam dievybės garbinime. Vakarop grįžtame į viešbutį prie ežero Atitlan. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  ATITLAN EŽERAS – KIČĖ– CHICHICASTENANGAS – NEBAJ (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykstame link Quiche (Kičė). Pakeliui aplankysime autentišką Solola turgų. Jeigu mums pasiseks ir majų merija bus atidaryta, galėsime užeiti į vidų. Tai ypatinga institucija, kuri egzistuoja šalia oficialios savivaldybės ir atspindi unikalią majų gyvenseną ir pasaulėžiūrą, nepakitusią per daugelį šimtų metų. Vėliau trauksime link Chichicastenango, kur aplankysime miestelio pagrindinę aikštę su Šv. Tomo bažnyčia, kapines, šventąjį kalną Pascual Abaj ir tradicinių šokių kostiumų dirbtuves.  Po ekskursijos tęsime kelionę link Nebaj. Nakvynė jaukiame mažame viešbutyje Nebaj.

 • 5 diena

  NEBAJ – BAJA VERAPAZ (pusryčiai)

  Aplankysime majų etninės grupės Ixil gyvenamą regioną, kur dauguma žmonių šneka tik Ixil kalba ir gyvena pagal savo senuosius papročius. Vadinamasis Ixil trikampis, kurį sudaro miestas Nebaj ir kaimeliai Chajul ir Cotzal, mus džiugins nuostabaus grožio gamta ir tradiciniais moterų kostiumais. Išgirsime ir liūdnąją šio regiono istoriją. Nebaj yra viena labiausiai nukentėjusių zonų Gvatemalos pilietinio karo metu. Po pietų išvykstame link Baja Verapaz regiono, esančio debesuotųjų miškų regione, kur auga orchidėjos ir gyvena nacionalinis Gvatemalos paukštis Quetzal (Pharomachrus mocinno). Vyksime vienu nuošaliausių ir gražiausių keliu Gvatemaloje. Mūsų laukia ilga kelionė ir vėlyvas atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  BAJA VERAPAZ – ALTA VERAPAZ – COBAN APYLINKĖS (pusryčiai)

  Po pusryčių išvyksime į Alta Verapaz regioną, kur lankysimės Lanquin urvuose. Šie įspūdingų formų stalaktitai ir stalagmitai primena įvairių gyvūnų, augalų bei žmonių figūras. Mėgstantys nuotykius turės galimybę nusileisti į pačią žemiausią urvų dalį*. Tenai apačioje jūsų laukia siurprizas - įspūdingo grožio upė. Aplankę urvus važiuosime link Semuc Champey. Tai gamtos stebuklas pasislėpęs džiunglių miškuose - nuostabūs smaragdinio vandens baseinėliai virš karstinių uolienų tilto. Čia maudysimės ir smagiai praleisime likusią dienos dalį. Nakvynė Coban apylinkėse.

 • 7 diena

  COBAN APYLINKĖS – FLORES (pusryčiai)

  Anksti ryte vyksime į orchidėjų rezervatą, kur saugomos įvairių rūšių orchidėjos. Tarp šių orchidėjų rasite ir jų karalienę, nacionalinę Gvatemalos gėlę kitaip vadinamą Baltąja vienuole. Pasidžiaugę gėlėmis pusantors valandos važiuosime iki Candelaria urvų. Čia mūsų laukia nepakartojama patirtis – plaukimas ant didžiulių padangų šventąja majų upe. Upė pasislepia urvuose, kurie, majai tikėjo, yra įėjimas į požeminį ir pomirtinį pasaulį. Pro urvų angas skverbiasi šviesa suteikianti nenupasakojamos mistikos atmosferai. Po plaukimo išvykstame į Flores regioną, kurį pasieksime jau vakare. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  FLORES – YAXHA – TIKAL – FLORES (pusryčiai)

  Iš ryto aplankysime majų miestą Yaxha, kadaise buvusį Tikal sąjungininką ir klestėjusį klasikiniu majų periodu nuo maždaug III iki X mūsų eros amžiaus. Šiandien šis vienas žaviausių archeologinių parkų jums žada nepakartojamą pasivaikščiojimą tarp praėjusiais amžiais dvelkiančių piramidžių ir šventyklų. Galėsime stebėti knibždančią gyvūniją ir paukščius džiunglėse, o nuo piramidžių atsiveriantys vaizdai atims žadą! Po pietų lankysime vieną didžiausių ir svarbiausių majų miestų Tikal, kuris majų kalba reiškia „vieta, kur girdimi dvasių balsai“. Tai neįtikėtino dydžio miestas apsuptas džiunglių. Aukščiausios piramidės siekia daugiau nei 70 m. Mūsų pasivaikščiojimą lydės paukščių būriai ir staugiančios beždžionės. Nakvynė Flores arba El Remate.

 • 9 diena

  FLORES – IXPANPAJUL – RIO DULCE – LIVINGSTONAS – RIO DOLCE (pusryčiai)

  Iš ryto lankysimės ekologiniame parke Ixpanpajul, kur virš džiunglių vaikščiosime kabančiais tiltais ir stebėsime, kaip bunda džiunglės naujai dienai. Po pasivaikščiojimo mūsų laukia trijų valandų kelionė į Rio Dulce regiono. Atvykę į Rio Dulce miestelį sėsime į laivą. Plauksime Rio Dulce upės kanjonu, kurio pasieksime Atlanto vandenyno įlanką ir Livingstono miestelį. Šiame miestelyje gyvena vieninteliai Gvatemalos juodaodžiai. Plaukdami stebėsime didžiulius pakrančių kontrastus, nuostabią subtropinę gamtą ir paukščių būrius. Šiandien paragausime regiono nacionalinio patiekalo – tapado. Tai troškinys, kurio pagrindas yra žuvis, jūros gėrybės ir platanai patiekiami kokosų piene. Nakvynė Rio Dulce miestelyje.

 • 10 diena

  RIO DULCE – QUIRIGUA – COPAN (pusryčiai)

  Po pusryčių apsilankysimas Šv. Filipo forte menantį įdomią istorijos laikotarpį. Romantiškas fortas, įsikūręs tarp didžiausio Gvatemalos ežero Izabal ir upės Dulce, mena labai žiaurius ir nuožmius piratų laikus. Aplankę Filipo fortą link Hondūro sienos važiuosime apie penkias valandas. Pakeliui aplankysime UNESCO paveldo sąraše esantį archeologinį parką Quirigua. Quirigua, apsupta neaprėpiamų bananų plantacijų, garsėja savo aukščiausiais majų pasaulyje monolitais arba stelomis ir juose iškaltais raštmenimis – glifais, pačiais tobuliausiais visoje majų istorijoje. Glifai pasakoja šio miesto istorija bei majų mitologinį pasaulio sukūrimą. Atvykimas į Copan. Nakvynė viešbutyje.

 • 11 diena

  COPAN (pusryčiai)

  Jau apsilankėte majų civilizacijos Niujorke – Tikalyje, dabar metas skirti pusdienį majų Paryžiui – Copan. Copan, įkurtas Tikal valdovų, žymėjo pietrytinę majų civilizacijos ribą ir ribojosi su kitomis,  kultūromis. Mene, įpatingai skulptūroje, Copan buvo tikrai išskirtinė vieta. Dar ir šiandien žavimės trijų demencijų skulptūromis, trapiais raižiniais. Vizitas Copan miesto griuvėsiuose padės pažinti šio miesto istoriją, kuri toli gražu nebuvo tokia harmoninga, kaip menas puošiantis šį miestą. Po pietų apsilankymas paukščių rezervate Macaw Mountain, kur auga kava, globojami visokiausių rūšių paukščiai, o didžiausias pasididžiavimas - spalvingosios papūgos aros. Šios papūgos majų laikais lankytos dievybėmis ir šiandien, rezervato pastangomis, skraido po Copan parką ir apylinkes bei džiugina praeivius. Nakvynė Copan miestelyje.

 • 12 diena

  COPAN – LA CEIBA – ROATAN SALA (pusryčiai)

  Anksti ryte išvykstame link La Ceiba. Laukia ilga šešių valandų kelionė. Sėsime į popietinį keltą kelianti į Roatan salą. Roatan miestas puiki vieta poilsiui prie jūros ypač patrauklus mėgstantiems povandeninį nardymą. Povandeninis pasaulis aplink salą labai įvairus - koralų rifai, šimtai atmainų tropinių žuvų, jūrų vėžlių, banginių ryklių ir pan. Atsisveikinsime su gide ir vairuotoju ir pradėsime savo poilsio dienas.

 • 13-14 diena

  ROATAN SALA (pusryčiai)

  Laisvas laikas Roatan saloje. Poilsis prie jūros.

 • 15 diena

  ROATAN SALA – VILNIUS

  Išvykimas į Lietuvą

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 gruodis
Penkt, Gruo 21Penkt, Saus 4 10+
Penkt, Gruo 28Penkt, Saus 11 10+
2019 sausis
Penkt, Saus 4Penkt, Saus 18 10+
Penkt, Saus 11Penkt, Saus 25 10+
Penkt, Saus 18Penkt, Vas 1 10+
2019 balandis
Penkt, Bal 5Penkt, Bal 19 10+
Penkt, Bal 12Penkt, Bal 26 10+
Penkt, Bal 19Penkt, Geg 3 10+
Penkt, Bal 26Penkt, Geg 10 10+

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1744 EUR 1684 EUR
 

+ skrydis nuo 900 EUR
su skrydžiu nuo 2584 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Viešbutis ROATAN SALOJE KAINA ASMENIUI KAI KELIAUJA 2 ASMENYS KAINA ASMENIUI KAI KELIAUJA 4 ASMENYS KAINA ASMENIUI KAI KELIAUJA 6 ASMENYS
Las Rocas Resort & Dive Center 3* 2949EUR+skrydis 2075EUR+skrydis 1744EUR+skrydis
Grand Roatan Caribbean Resort 4* 3074EUR+skrydis 2200EUR+skrydis 1869EUR+skrydis
Mayoka Lodge Boutique Hotel 4* 3109EUR+skrydis 2235EUR+skrydis 1904EUR+skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančios gidės paslaugos pagal programą Gvatemaloje;
  • Transportas pagal programą;
  • 4 ratais varomas transportas maršrutui Lanquin – Semuc Champey - Lanquin;
  • Apgyvendinimas: 2-3* viešbučiai arba mūsų atrinkti jaukūs šeimyniniai B & B;
  • Poilsio metu 3* viešbutis (už priemoką galima pasirinkti aukštesnės kategorijos viešbutį);
  • Pusryčiai (dienas, kai turėsime išvykimą labai ankstyvą, keleiviams paruošiamos pusryčių dėžutės);
  • Pasiplaukiojimas laivu Atlan ežere bei Rio Dulce.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinis skrydis (nuo 900 EUR);
  • Įėjimo mokesčiai (180-225 USD);
  • Keltas La Ceiba - Roatan (30-40 USD);
  • Sienos kirtimo mokesčiai ( apie 5 USD)
  • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Lina. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Jeigu nematote sau tinkamos datos, kelionės teiraukitės vadybininko;
  • Kelionės vadovas pasitinka Gvatemalos oro uoste
  • Birželis - spalis lietaus sezonas
  • Pateikta kaina galioja, kai keliauja ne mažiau 6 asmenys.