Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Meksika

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Didingoji Meksika (Gran Mexico)

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 9Parašykite atsiliepimą »

 • Algirdas
 • 2017-12-05 13:01:37
 • 9.4
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 9
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 9
  Švara: 10

Bendrai kelionė patiko, daug kontrastingų vaizdų, įspudingų pasakojimų, profesonali gidė, ilgus metus gyvenanti Meksikoje. Viešbutis pačiame Mexico mieste prastokas, provincijose vaizdas geresnis, gidė kartais sakydavo, kad čia vienintelis viešbutis, tai gyliau ir negalvodavai, o Campeche mieste buvo tikrai įspūdingas šiuolaikiškas viešbutis. Jau pačiame Cancune gyvenome Flamingo viešbutyje per vidurį septyneto ilgosios dalies. Viešbutis prie pat jūros, per langą matėsi jūra, bet tiesa, gauti tokį numerį kainuoja papildomai parai 30 USD, jei nebūtumėme damokėje, butumėme gavę numerį į gatvę ar į kiemą, vaizdai tada nesiskiria kaip studentui bendrabūtyje, ir tokių numerių, pastebėjau, kad apstu. Aišku, viešbutis nedidukas, palyginti su aplinkui esamais monstrais, bet daug poilsiaujančių vietinių. Personalas tikrai malonus ir nuoširdus. Maitinimas neblogas, asortimentas galėtų būti didesnis, yra keli restoranėliai, kur reikia užsirašyti iš ryto ir gauni staliuką su vaizdu į jūrą. Daugiau norintiems veiksmo, turbūt reiktų ieškoti kitų pasirinkimų, mums buvo pats tas, nes buvome apvažiavę jau pusę Meksikos. Tiesa10 min. kelio pėsčiomis galima aplankyti didžiūlį prekybos centrą LALSLA. Didžiausiaus ir naujausias Cancuno juostoje. P.S. Reikia butinai turėti elektros adaptorius.

Kelionės laikas: 2017 m. lapkričio mėn.

 • Skirmantė
 • 2017-03-01 15:32:45
 • 9.8
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 9
  Švara: 10

Kelionės organizatorių darbas puikus, viskas apgalvota keliais žingsniais į priekį, tikrai nereikėjo dėl kažko rūpintis. Maršrutas maksimaliai "atidirbtas", tik kai kur buvo mažoka laiko savarankiškam objekto apžiūrėjimui (Teotikuanas, Palenkė). Didžiulį įspūdį paliko kelionė serpantinais kaktusais apaugusiais kalnais. Mūsų grupės gidas Emilio stebino įspūdingomis istorijos žiniomis ne tik apie Meksiką, vaizdžiai pasakojo legendas, puikiai valdė grupę- geresnio gido net neįsivaizduočiau. Vairuotojas Davidas nuostabus kelionės palydovas, ypač paslaugus, autobusas kas rytą buvo švarus, saugiai jautėmės kelionės metu. Viešbučiai geri, niekas nenuvylė, po intensyvios kelionės vakare viskas atrodė puiku :) Iberostar Tucan puiki vieta poilsiui, daug veiklos, įspūdingos vakaro programos, įvairus maistas, personalas labai mandagus ir paslaugus. Patarimai besiruošianties būtų- pasilikti "atsarginės" vietos bagaže pirkiniams, nes kainos nedidelės, tikrai yra ką vežtis namo. Pasirūpinti vaistais nuo virškinamojo trakto ligų/infekcijų (beveik visa grupė sublogavo). Taip pat gausiai naudoti kremą nuo saulės, nes net jeigu atrodė nekaršta, nudegėme gana stipriai. Verta prasitęsti poilsį prie jūros dar bent dviem dienom. Taip pat grįžtant patartumėme organizuotis bilietus taip, kad į Europą skristi būtų galima tiesiai iš Kankuno, labai prailgo kelionė namo per tris skrydžius. Kelione likome labai patenkinti, tikrai norisi grįžti dar kartą :)

Kelionės laikas: 2017 m. vasario mėn.

 • Liudvikas
 • 2016-03-24 14:51:19
 • 9.6
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 8
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Nežinau , ar kelionė būtų labai patikusi, jeigu ją vestų kitas gidas - ne Emilio ? Tai pats geriausias gidas iš visų, su kuriais teko keliauti ( o keliauju nuo 1994m...) : puikiai pasiruošęs (video, įdomūs pasakojimai važiuojant - nebuvo kada net pasnausti...); gerai kalba rusiškai (net literatūrine kalba ); punktualus, mandagus, kultūringas, charizmatiškas ir t.t... Programa gera, įvairiapūsiška. Įspūdžiai - maudynės ceinotoje ir prie krioklio, kopimas ir vaizdai nuo piramidžių, meksikietės,tekila... Organizuota puikiai, viešbučiai geri (išskyrus vieną ), atmintinėje info pakanka. Jau išgyriau kelionę ir jos organizavimą 30-čiai savo draugų vakar per Rotary klubo pietus... R

Kelionės laikas: 2016 m. kovo mėn.

 • Jelena
 • 2016-02-17 12:38:50
 • 6.8
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 6
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 1
  Švara: 7

Kelionė buvo tikrai įspūdinga. Pamatėme tikrai daug gamtos, besikečiančio landšafto, floros ir faunos. Paliko įspūdį ir šalies kultūrą, regionų skirtumai. Iš organizacinės pusės viskas klojosi gerai pažintinės dalies metu. Patiko, kad pati grupė buvo maža, vykome mini busu, todėl, manau sutaupėme nemažai brangaus laiko, kurį galėjome efektyviai panadoti šalies pažinimui. Transportas buvo tikrai patogus, vairuotojas paslaugus. Kelionės gidė pateikė pakankamai informacijos, na tik gal galėjo būti bent kiek media informacijos kelionės metu, nes transporte, kiek supratau, visa reikiama įranga buvo. Dėl nakvynių, pietų organizavimo viskas buvo puiku, niekur neteko laukti, viešbučiai skyrėsi vienas nuo kito, maistas įvairus ir skanus. Didžiausią įspūdį paliko San Chuan Chamula bažnyčia. Šitoj vietoj galbūt kažkiek pritrūko informacijos apie šio regiono sinkretizmo ypatybes, bet tik dėl to, kad pati vieta tikrai labai sudomino. Patiko indėnų miesteliai dėl savo išskirtinumo, ryškaus subtilumo. Kampečės archeologinė vieta taip pat labai įspūdinga. Na iš tiesų jei vardinti, galima paminėti viską, kas buvo programoje. Dėl minusų. Atvykus į viešbutį Kankune išaiškėjo, kad užsakymas padarytas ne šiai vietai, todėl reikėjo aiškintis, ir dar ilgai grįžinėti į kitą viešbutį. Pasirodo, kad skyrėsi vaučerių informaciją, to nepastebėjo laiku. Situaciją išsprendė gidė. Viskas vyko tikrai maloniai ir profesionaliai. Tiek kad teko ilgai važinėti. Pats viešbutis prie jūros paliko labai dviprasmį įspūdį, kadangi atvykus buvo daug nesklandumų: nepasiruošta svečių sutikimui, ilgai negalėjo atrakinti kambario durų, nenorėjo keist kambario. Pats kambarys buvo neprižiūrėtas. Atvykome vėlai, todėl užsisakėme picą į kambarį (vaizdas buvo kraupus, skonis irgi). Visur kur tikrai stebėjomės, kad viskas patiekiama tinkamai, porcijos didelės, tikrai skanu. Kita dieną Meksikos partnerių atstovės paprašėme pakeisti kambarį kitu. Susitarė, tačiau viešbučio personalas nebuvo pasiruošęs laiku, vis tempė ir kažką žadėjo, bet galiausiai pakeitė. Džiaugėmės, nes skirtumas buvo juntamas, be to nebeliko pelėsių kvapo. Iš kitos pusės viešbutis pagal savo tematiką yra tikrai įdomus, yra kur pasivaikščioti, daug gyvūnų, siūlo plaukti kajaku ir snorklingą. Personalas tikrai malonus. Dėl įdomumo prisegsiu jums room serviso patiekalą. Gražių vaizdų turbūt gaunate ir taip.

Kelionės laikas: 2016 m. sausio mėn.

 • Albina
 • 2015-02-09 09:37:08
 • 9.4
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 8
  Maitinimas: 10
  Švara: 9

Kelionė patiko labai, pamačiau viską, ką norėjau ir dar daugiau, o ypač sužinojau. Viskas įspūdinga, mat, visai kitas pasaulis, jau nekalbant apie geografiją. Stulbina didinga praeitis, bet taip pat patiko labai draugiški, mieli (ir neįkyrūs) žmonės, daugelio kurių skruostikauliai, nosis ir profilis - kaip vaikystėj skaitytose knygose Oceolos - seminolų vado:) Labai ačiū kelionių vadybininkui Aurimui, viskas dalykiškai tiksliai, konkrečiai ir tinkamai. Rekomenduočiau kitiems kreiptis į jį. Gidai buvo nuostabūs, ypač patiko vienas gidas, turintis 8 metų gido patirtį, puiki rusų kalba, medžiagos pateikimas, meilė savo kraštui, optimizmas, trumpai - profesionalas, kokio linkėčiau visiems, norintiems susipažinti su šalimi (Meksika). Viešbučiai geresni ar kuklesni, bet tokio tipo kelionėje tinkami (aišku, jų žvaigždučių supratimas ir mūsų šiek tiek skiriasi) (apie viešbutį Cancun'e bus atskirai); Grupę sudarė 17 žmonių - keliautojams fantastika, nes autobuse galėjome sėdėti laisvai, o ir nugarą ištiesti kartas nuo karto. Reikia pastebėti, kad kasdien pervažiavimai trukdavo maždaug po 5 val., todėl erdvė autobuse labai svarbus dalykas. Ekskursijų metu taip pat kur kas smagiau, mobiliau ir pan. Autobusas komfortabilus, geros kokybės, vairuotojas - profesionalas, mandagus, maloniai angliškai pabendravom. Transferas O.K. Dar keletas pastebėjimų - kadangi atstumas iki šios šalies nemenkas, tai reikia nusiteikti ilgam skrydžiui, bet Lufthansa aptarnauja kokybiškai, rekomenduočiau. Tik, kadangi šios oro linijos (ir ne tik jos) turi daug tiesioginių skrydžių iš Cancun'o į Frankfurtą, tai tikrai būtų galima kelionę atgal patrumpinti. Cancun'o viešutis "OASIS" - tai didžiulis 5 korpusų kompleksas, kurio centras - sakyčiau, 4 žvaigždučių ir ramesnis, o aplinkiniai korpusai - JAV, Meksikos ir Ispanijos jaunimo pamėgtas 3 žvaigždučių. Kas ieško ramesnio, atpalaiduojančio poilsio, rekomenduočiau rinktis kitus variantus. Negaliu sakyti, kad labai triukšminga visą laiką (rytais gan ramu:), o ir viešbučio administracija nelabai ką gali padaryti, jei paryčiais paskambina į numerį ir siūlo pieno prie arbatos ar papildomą lovą į kambarį. Ar garsiai beldžia į duris, nesvarbu ar kaimyno, ar tavo, bet prabunda pusė korpuso dėl "fantastiškos" akustikos. Beliko prisiminti savo jaunystę ir studentavimo laikais krėstus pokštus:), bet saulė, smėlis, žydras dangus ir šiltos Karibų jūros bangos visus nakties nesusipratimus išdildo. Maistas ir aptarnavimas be priekaištų.

Kelionės laikas: 2015 m. sausio mėn.

 • Gediminas
 • 2014-12-31 15:45:09
 • 9.2
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 9
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 9
  Švara: 9

Kelionė patiko, programa taip pat. Viešbučiams jokių priekaištų neturiu. Gidė visos kelionės metu buvo ta pati (tiesa Kankune buvo kitas gidas papildomai užsakytoms ekskursijoms, irgi neblogas). Gidė labai patiko. Tikrai daug žino, maloni. Bet, atrodo, ruošiasi išeiti iš agentūros. Vairuotojas taip pat puikiai atliko savo darbą. Labiausiai patiko Sumidero kanjonas. Bet svarbiausi dalykai tai actekų, majų, toltekų ir kitų indėnų tautų statiniai, kitas kultūrinis palikimas - faktiškai dėl to čia ir planavome kelionę. Piramidžių gal buvo net ir per daug, nes sunku atsiminti kur kurias matėme. Painiojasi. Jau po to vietą duočiau ispanų pastatytiems miestams, ypač puošnios miestų bažnyčios. Puebla, Oaksaka - labai gražūs miestai. Kampečė ir Merida atrodo šiek tiek apleisti miestai. Meksikas irgi patiko. Kankunas gražus kurortas, nuostabioje vietoje. Iš vienos pusės Karibų jūra, iš kitos - lagūna. Vandenyno spalvos - žalia, mėlyna - tiesiog keri. Saule ir vandeniu džiaugėmės nedaug. Užsakėme dvi ekskursijas. Gana brangios. Ekskursija į Moterų salą (fotografavimasis su delfinais ir kitais jūrų gyvūnais) nepatiko. Tiesiog buvo gaila praleistos dienos. Bet ekskursija į Škaretą labai patiko. Rekomenduočiau bet kam. Daug sužinojome, daug pamatėme, pamatėme net tris koncertinius renginius (kitose vietose neteko matyti): indėnų ir ispanų stiliaus. Ten ir gamta graži. Diena prabėgo labai greitai.

Kelionės laikas: 2014 m. rugsėjo mėn.

 • Nijolė
 • 2014-08-04 15:22:52
 • 9.2
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 9
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 9
  Švara: 9

„Gyvenimas - tai knyga. Jei nekeliauji, visada skaitai tik pirmą jos puslapį.“ Pritariu šiai minčiai – juk pasaulis didžiulis, o gyvenimas vienas, tad būtų tiesiog apmaudu jį pragyventi taip nieko ir nepamačius. Jei vieną-du kartus aplankytos beveik visos Europos valstybės, galima pasižvalgyti ir po platesnį pasaulį. Kai realiai matai ne tik istorines, bet ir kitas garsiausias pasaulio vietas, apima nuostabi būsena – kažkada visa tai matyta tik istorijos ar geografijos vadovėliuose! Šią liepą - daugiau nei 20 val. trukmės kelionė į Meksiką (laikas skiriasi 8 val.). Užkopėme į garsiąją Saulės piramidę, keliavome į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą Dievų miestą Teotihuakaną, keliai driekėsi per actekų šventyklas, žymiausią majų archeologinę vietovę Palenkę, įžymiąją Čičen Itsą, įspūdingame Sumidero kanjone stebėjome krokodilus, grifus, pelikanus, Tuloje – storiausio diametro medį pasaulyje, maudėmės vaizdinguose Misol Ha kriokliuose, fotografavomės su snaudžiančiomis jaguanomis, Sokalo aikštėse (taip vadinamos visų aplankytų Meksikos miestų centrinės aikštės) klausėmės uždegančių mariačių atliekamų melodijų, žinoma, degustavome meckalį, tekilą, gardžiavomės žiogais, neišdildomą, tikrai nepakartojamą įspūdį paliko aštriausio pasaulyje pipiro ragavimas (šito skonio nebenorėčiau patirti!). Ši kelionė sugriovė holivudinių filmų apie meksikiečius sukurtus stereotipus. Visur tvarka, švara (atrodo, šiukšliadėžių nematyti, bet jokios šiukšlytės!), saugu, nors iki kelionės teko daug skaityti apie slypinčius pavojus, vagystes ir pan. Per visą kelionę nematėme nei girtų, nei rūkančių meksikiečių! Dažnai pagalvodavau apie mūsų šalį (juk čia neįsivaizduojamos šventės be alkoholio!). Kelionę baigėme įspūdingo balto smėlio paplūdimyje Kankune! Grįžus į Lietuvą buvo nesunku adaptuotis. Čia buvo šiek tiek vėsiau (Meksikoje termometro stulpelis siekdavo net 40, gal ir daugiau!). Argi gyvenimas nėra gražus? Jis tobulas! Manau, visiems duotos vienodos galimybės pažinti pasaulį, tik reikėtų susidėlioti prioritetus. Svarbu, koks tavo tikslas šiandien, rytoj, šiais metais, po keleto metų! Apgailestauju, kad metai bėga labai greitai. O pamatyti reikia dar daug ką! Svajonių kitiems metams yra! Dėl jų įgyvendinimo reikia taupyti (ir vėl!..). Trūkumai: keliavome trise, todėl būdavo problemėlių dėl apgyvendinimo (trūkdavo rankšluosčių, priemonių - reikėdavo išsireikalauti, bet užtat Mechike tris paras gyvenome apartamentuose su sauna!), nors atidžiai rinkomės viešbutį Kankune, bet nepataikėm - viešbutis skirtas atostogoms su vaikais, nors gultų, rankšluosčių užteko, maistas puikus, bet į Oasis Palm nebegrįžtume. Norėtųsi pamatyti ir šiaurinę Meksikos dalį. Privalumai: pamatyta nuostabi šalis, sutikti geraširdžiai žmonės, nusipirkti sidabro ir akmenukų papuošalai, kava, vanilė, šokoladas (kakava). Jeigu taip per istorijos pamokas mokiniai būtų supažindinami su pasaulio istorija, jų žinios būtų puikios - didžiausi pagyrimai kelionės gidui! Puiku, kad grupė buvo nedidelė - 11 keliautojų! Padėka kelionės organizatoriams. Buvo puikuuuuuuuuuu!

Kelionės laikas: 2014 m. liepos mėn.

 • Aurelija
 • 2011-10-13 10:29:48
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Sveika, Vilma, kaip žadėjau, trumpai. Grįžau sužavėta Meksika. Bendraujate su gerais partneriais. Programa labai įdomi, plati ir aktyvi, bet man patiko. Netiktų tiems, kurie nori patinginiauti. Pravažiuota apie du tūkstančiai kilometrų. Teko sutikti šaunia gidę LIUBĄ. Patiko viskas ką ir tu pati matei. Geri viesbučiai ir ypač Fiesta Americana Kankune. Visų geriausias kur tik teko būti penkiose žvaigždėse. Geras maistas (ypač kas mėgsta jūros gėrybes), vaisiai ir aptarnaujantis personalas. Ypač maloni jūra ir smėlio krantas. Patarimas, gal norint pasyvesnio poilsio netingėti perskristi Atlantą, o truputį su Meksika galima susipažinti, užsisakant trumpas keliones iš Kankuno. Aurelija

Kelionės laikas: 2011 m. spalio mėn.

 • Vaidiga
 • 2011-05-05 12:44:31
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Laikas tiesiog susprogo. Viskas buvo labai įdomu ir įspūdinga, gal todėl taip greit ir pralėke. Maitinimas ir viešbučiai pakankamai geri. Programa ir info kiekis irgi įdomūs. Gal kiek per daug kartojosi bažnyčių apžiūra, norėjosi daugiau laiko pačiupinėti vietines užeigėles, parduotuvėles, meno galerijas. Bet šiaip viskas super. Piramidės įspūdingos. Oras buvo labai geras. Patarimai - saugotis saulės, oro uoste išsikeisti iškart daugiau pinigu, nei siūlė, nes suvenyrams išleidome kur kas daugiau. Labai pasisekė su gidu ir visa grupe - labai susidraugavom, kad net jau planuojam kitas keliones kartu.

Kelionės laikas: 2011 m. balandžio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Didingoji Meksika (Gran Mexico)


Taip Ne