Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Bulgarija. Poilsinės kelionės į Bulgariją

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Bulgarija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Bulgarija. Poilsinės kelionės į Bulgariją

Programa

 • Bulgarija

  – Balkanų pusiasalio šalis. Tik keli šimtai kilometrų ją skiria nuo Stambulo – Turkijos miesto, kurio pusė yra Europoje, pusė – Azijoje. Daugiau nei 11 tūkst. kvadratinių kilometrų gyvena apie 7.3 milijonai gyventojų, kurių didžioji dalis – bulgarai. Šalį supa Turkijos, Graikijos, Makedonijos, Jugoslavijos kaimynystė, Dunojaus upe Bulgarija ribojasi su Rumunija, o Juodoji jūra skiria nuo Ukrainos ir Rusijos.

  Bulgarija garsėja puikiais auksinio smėlio paplūdimiais, nuostabia gamta ir žaliais parkais, nepakartojama senovine miestų architektūra bei gausybe mineralinių vendenų gydymo centrų ir sanatorijų. Tad Bulgarijos kurortuose galėsite ne tik komfortabiliai pailsėti, bet ir sustiprinti savo sveikatą.

  Skrydžiai į Varną 

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo birželio iki rugsėjo mėn.
  Kurortai:
   Varna, Auksinės kopos, Šv. Konstantinas ir Elena, Nesebaras, Obzoras

  Tez Tour kelionės į  Varną nuo 291 EUR*  

  Novaturo kelionės į Varną nuo 239 EUR*  

  Kurortai Varnoje

  Obzoras - kurortas yra 60 km į pietus nuo Varnos ir 65 km į šiaurę nuo Burgaso. Miestas įkurtas antikos graikų jūrininkų. Seniau jis buvo žinomas kaip Heliopolis („Saulės miestas“). Vėliau jis tapo žymiu romėnų miestu – tvirtove. Šių dienų miestas – populiarus Juodosios jūros kurortas, turintis 1 km ilgio platų puikaus smėlio paplūdimį. Šis miestelis turi jaukų centrą, kur galima pasivaikščioti ir paskanauti vietos patiekalų viename iš restoranėlių. Daugiau»

   

  Albena – iki Varnos oro uosto 40 km. Trukmė 1 val. Tai vienas šiuolaikiškiausių kurortinių kompleksų Bulgarijoje. Kurortas turi Mėlynosios jūros sertifikatą, tad čia paplūdimys ir vanduo jūroje ypatingai švarūs, puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra. Albena ypatingai tinka šeimyniniam poilsiui bei sporto mėgėjams. Ji patiks ir ramaus, ir triukšmingesnio naktinio kurorto gyvenimo mėgėjams.

   

  Auksinės kopos - iki Varnos oro uosto 40 km. Trukmė 1 val. Kurortinis kompleksas, kuriame nėra vietos gyventojų, išsidėstęs Juodo­sios jū­­ros pakrantėje, apie 20 km į šiaurę nuo Var­nos miesto. Paplūdimio juosta tęsiasi apie 6 km, plotis vie­­to­mis siekia iki 100 metrų. Pati gamta per ilgą laiką čia suformavo puikų parką, kur medžių gaiva su­da­ro unikalų derinį su nuostabiu pap­lūdimio smėliu. Ne veltui Auksinių Kopų pakrantę bulgarai pra­­minė Juo­dosios jūros per­liu­ku. Daugiau»

   

  Šv. Konstantinas ir Elena - iki Varnos oro uosto 40 km. Trukmė 1 val. Pats seniausias šiaurinės Bulgarijos pajūrio dalies kurortinis kompleksas. Tai – egzotikos ir šiuolaikiškumo derinys, vienas patraukliausių Bulgarijos juodosios jūros pakrantės kurortų. Kiparisų ir figmedžių parkas miškingoje vietovėje, reljefinis jūros krantas, nežymūs potvyniai, gydomieji mineraliniai šaltiniai, tyla ir ramybė. Daugiau»

   

  Nesebaras - iki Varnos oro uosto 120 km. Trukmė 21 val. Tai už 2 km nuo saloje esančio Nesebaro senamiesčio ir už 1,5 km nuo naujosios Nesebaro miesto dalies įsikūrusi kurortinė zona. Poilsiautojus čia vilioja puikus smėlio paplūdimys, aukštos kategorijos, įvairias paslaugas teikiantys komfortiški viešbučiai bei vaizdingas kraštovaizdis. Kurortas puikiai tiks poilsiui su šeima. Atstumas nuo šios kurortinės zonos iki Saulėtojo kranto – 6 km. Daugiau»

   

  Rivjera – iki Varnos oro uosto 45 km. Trukmė 1 val. Šis poilsio kompleksas yra įkurtas buvusioje vyriausybės rezidencijoje ir yra ideali vieta šeimyniniam poilsiui. Čia turistai gali mėgautis ramybe, tyla bei patogumais, kurie suteikiami nepriekaištingą aptarnavimą turinčiuose viešbučiuose. Šioje kurortinėje zonoje yra viskas ko reikia pilnaverčiam poilsiui.


  Skrydžiai į Burgasą

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo birželio iki rugsėjo mėn.
  Kurortai: Saulėtasis krantas, Elenitė, Šv. Vlasas, Pomorjė. 

  Tez Tour kelionės į  Burgasą nuo 291 EUR*  

  Novaturo kelionės į Burgasą nuo 239 EUR*  

  Kurortai Burgase

  Nesebaras - tai už 2 km nuo saloje esančio Nesebaro senamiesčio ir už 1,5 km nuo naujosios Nesebaro miesto dalies įsikūrusi kurortinė zona. Iki Burgaso oro uosto 30 km. Trukmė 30 min. Poilsiautojus čia vilioja puikus smėlio paplūdimys, aukštos kategorijos, įvairias paslaugas teikiantys komfortiški viešbučiai bei vaizdingas kraštovaizdis. Kurortas puikiai tiks poilsiui su šeima. Atstumas nuo šios kurortinės zonos iki Saulėtojo kranto – 6 km. Daugiau»

  Obzoras - kurortas yra 60 km į pietus nuo Varnos ir 65 km į šiaurę nuo Burgaso. Miestas įkurtas antikos graikų jūrininkų. Seniau jis buvo žinomas kaip Heliopolis („Saulės miestas“). Vėliau jis tapo žymiu romėnų miestu – tvirtove. Šių dienų miestas – populiarus Juodosios jūros kurortas, turintis 1 km ilgio platų puikaus smėlio paplūdimį. Šis miestelis turi jaukų centrą, kur galima pasivaikščioti ir paskanauti vietos patiekalų viename iš restoranėlių. Daugiau»

  Saulėtasis krantas - iki Burgaso oro uosto 30 km. Trukmė 50 min. Kurorto paplūdimys platus ir ilgas, jūra gilėja nuosekliai, tad čia galima vykti ilsėtis su visa šeima. Kurorte ypatingas dėmesys skiriamas aktyviam vaikų poilsiui. Daugiau nei 300 restoranų ir tavernų, siūlančių folklorines programas, užeigos, kavinės, dieniniai ir naktiniai klubai, barai-varjetė ir diskotekos – visa tai skirta turistams, kad jie visada būtų geros nuotaikos ir mėgautųsi atostogomis. Daugiau»

  Elenitė - iki Varnos oro uosto 40 km. Trukmė 1 val. Kurortas išsitęsęs palei privačią įlanką ir turi visus gerų atostogų atributus, net vandens parką. Patrauklus paplūdimys, itin mėgstamas šeimų, buvo apdovanotas Mėlynąja vėliava už aukštos kokybės sporto centrus. Čia galima mėgautis tenisu, jodinėti arkliais ar užsiimti vandens sportu. Kurorte ir aplinkiniuose miesteliuose dažnai vyksta tradicinės „bulgariškos“ naktys bei folkloro vakarai. Reguliariai vyksta teminų vakarų ir šokių pasirodymų programos.

  Šv. Vlasas -  iki Varnos oro uosto 35 km. Trukmė 40 min. Šv.Vlasas išaugo į modernų paplūdimio kurortą su naujais viešbučiais ir turizmo infrastruktūra. Šalia esantys kalnai, miškai ir jūra paverčia šį kurortą itin sveiko poilsio vieta. Šv. Vlasas yra ramus kurortas, skirtas šeimoms su vaikais ar žmonėms, norintiems pabėgti nuo triukšmingų turistinių vietų. Ieškantys naktinio gyvenimo šurmulį atranda Saulėtojo Kranto. 
  Daugiau»

  Pomorjė - iki Varnos oro uosto 10 km. Trukmė 15 min. Nedidelis kurortas isikūręs siaurame pusiasalyje, kurį iš vienos pusės skalauja Juodoji jūra, iš kitos pusės - Pomorjės ežeras. Pomorjės kurortas apie 20 km nutolęs nuo Burgaso miesto bei apie 18 km nuo istorinio Nesebaro senamiesčio. Pomorję supa vynuogynai bei įvairių vaisių sodai. Čia Jūsų laukia 7 km ilgio smėlio paplūdimys, jaukūs įvairių kategorijų viešbučiai, kavinės, restoranai, vandens pramogos - visai tai, ko reikia tikroms atostogoms. 

   

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.