Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indijos Auksinis Trikampis ir spalvingasis Radžastanas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Indijos Auksinis Trikampis ir spalvingasis Radžastanas (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysime dinamišką Indijos sostinę Delį
  • Vyksime į šventąjį, prie Gangos upės įsikūrusį, miestą Varanasį
  • Išvysime architektūros stebuklą ir Indijos simbolį – Tadž Mahalo mauzoliejų
  • Kartu su vietine indų šeima mokysimės indiško maisto paslapčių
  • Aplankysite garsiąją žiurkių šventyklą Bikanere
  • Gyvensime patogioje palapinėje Taro dykumoje

Programa

 • Pagaliau! Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Leisimės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, turbūt vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Visus mitus apie šią šalį galėsime patys patvirtinti arba paneigti tik grįžę iš šios įspūdžių pilnos šalies. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

  ARTŪRAS

   Kiekvieną kartą atvykdamas į Indiją, atrandu vis daugiau sau nežinomų dalykų – tai stengiuosi perteikti ir savo bendražygiams keliautojams, kurie pasirenka Indiją patirti kartu su manimi! Mano pažintis su Indija prasidėjo dar studijų metais, studijuojant Vilniaus universiteto Azijos studijų indologijos programą. Nuo to laiko domėjimasis šią unikalia šalies kultūra tęsiasi iki šiol. Šalis tokia didelė ir visapusiškai įvairi, kad prireiks ne vieno ir ne dviejų kartų, kol apkeliausi žinomiausias ir įdomiausias vietas! Trumpai aptariant Indijos geografinis ypatumus – jos šiaurėje stūkso aukščiausi pasaulio kalnai Himalajai, vakaruose kupranugarių pamėgta Taro dykuma, pietuose džiunglės bei smėlėti pliažai, o rytuose nepriekaištingi arbatų laukai. Indijos gamta kiekviename regione turi savo išskirtinumą, ką jau bekalbėti apie joje per amžius stovinčius monumentus. Atvykstantiems į Indiją pirmiausia noriu parodyti šalies jaukumą. O koks tas jaukumas, žmogus bekeliaudamas atras pats! Man labiausiai patinka kai keliautojai kelionės metu pradeda laužyti stereotipus apie šalį, kai gandai nebeatitinka tikrovės ir po truputį pradeda dingti išankstiniai nusistatymai – Indija nusidažo visai kitomis spalvomis. Namaste ir iki pasimatymo Indijoje!

  Planuojami skrydžių laikai:

  2020 m. spalis

  Vilnius – Helsinkis 18:05 –19:20 Helsinkis – Delis 20:15 – 05:25 +1 d.

  Delis – Helsinkis 09:05 – 10:05 Helsinkis – Vilnius 16:25 –18:05

  2021 m. vasaris

  Vilnius – Helsinkis 13:40 –15:30 Helsinkis – Delis 20:20 – 06:50 +1 d.

  Delis – Helsinkis 10:05 – 14:15 Helsinkis – Vilnius 16:25 –18:05

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Tarptautinis skrydis iš Vilniaus į Delį. Skrydžio metu bus galima mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  DELIS (pusryčiai)

  Nusileidę tarptautiniame Delio oro uoste, vyksime iki viešbučio. Papusryčiausime ir turėsime laiko pailsėti po skrydžio. Po pietų pradėsime ekskursiją Delyje, seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Pirmiausia aplankysime įspūdingą Kutub Minarą (Qutub Minar) ir jo kompleksą. Po to trauksime į Delio simboliu tapusią Lotoso šventyklą (Lotus temple). Ši šventykla  tai vienas iš lankomiausių Indijos monumentų, kuris, be abejo, prisidėjo prie Bahajų tikėjimo vardo išpopuliarėjimo pasaulyje.

  Vakare stebėsime paslaptingais ritualais viliojantį deivės Kali garbinimą. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpesnis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje Delyje.

 • 3 diena

  DELIS – VARANASIS (pusryčiai)

  Po pusryčių tęsime pažintį su kontrastinguoju Deliu. Vyksime į senąjį Delį. Taip pat visai šalia pravažiuosime ištaigingus Prezidento rūmus bei reikšmingą nacionalinį paminklą, vadinamuosius Indijos vartus (India Gate).  Senajame Delyje mūsų taip pats lauks ypatinga pramoga – pasivažinėjimas rikša chaotiškomis Čandni Čouk (Chandni Chowk market) turgaus gatvelėmis. Jos įtrauks į įprastą kasdienį Indijos ritmą. Anksčiau Čandni Čouk buvo klestintis prekybinis Delio centras.

  Po ekskursijos vyksime į oro uostą, iš kurio lauks skrydis į Varanasį (Varanasi). Atvykus į Varanasį, būsime pasitikti ir palydėti į viešbutį. Sveiki atvykę į Varanasį! Tai  Indijos kultūrinis ir religinis lopšys. Varanasis pasižymi stipriu religiniu krūviu ir emociškai turbūt yra vienas „stipriausių“ Indijos miestų. Jame persipina hinduizmo, budizmo, džainizmo ir islamo tikėjimai. Nakvynė Varanasyje.

  + 7

 • 4 diena

  VARANASIS (pusryčiai)

  Pradėsime pažintį su Varanasiu, vienu iš seniausių Azijos miestų. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hindų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi. Per Varanasio miestą teka indams šventa Gangos upė. Ją indai pagarbiai vadina savo motina. Jie tiki, kad Ganga yra visa ko pradžia ir pabaiga. Šioje upėje indai meldžiasi, atlieka religines ceremonijas, rytą ir vakarą maudosi, skalbia rūbus, o vandenį naudoja gaminant maistą.

  Ekskursiją pradėsime nuo Sarnato (Sarnath). Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Jei spėsime, užsuksime į šilko krautuvėlę, kur galėsime įsigyti šilko gaminių, kuriais didžiuojasi Varanasio gyventojai. Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Vėliau gidas supažindins su žymiausiomis Varanasio šventyklomis ir pakvies susipažinti su Varanasio senamiesčiu. Vakare mūsų laukia mistinė patirtis – sudalyvausime vakariniame rituale garbinančiame upę Gangą.  Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

  + 8

 • 5 diena

  VARANASIS – AGRA (pusryčiai)

  Su pirmaisiais saulės spinduliais (~5 val ryto) „ghatomis“ (visame pasaulyje žinomais ritualinių maudynių laiptais) leisimės prie Gangos upės. Plauksime Gangos upe, stebėsime apeigas ir grožėsimės prabundančiu miestu. Pamatysime ištisą parą veikiančius kremavimo „ghatus“. Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai-brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes. Ugnis čia negęsta ištisus metus – kiekvienas hinduizmą išpažįstantis indas svajoja būti sudegintas ant laužo būtent čia, Gangos upės pakrantėje.

  Po pasiplaukiojimo valtele grįšime į viešbutį papusryčiauti ir pailsėti. Pailsėję aplankysime vieną žymiausių Indijos universitetų, Banaras Hindu universitetą. Turėsime gerą progą susipažinti su indiška švietimo sistema. Vakare mūsų lauks dar viena unikali indiška patirtis  kelionė naktiniu traukiniu į Agrą.  Indai mėgsta sakyti, kad britai paliko tik du gerus dalykus – anglų kalbą ir traukinius, tad laikas ir mums išbandyti populiariausią indų transporto priemonę. Nakvynė traukinyje.

 • 6 diena

  AGRA  (pusryčiai)

  Ryte atvyksime į Agrą. Didingas Agros fortas (Agra Fort) per šimtmečius genialiai projektuotas skirtingų kartų. Tikima, kad paskutinius savo gyvenimo metus tėvas praleido ilgesingai žiūrėdamas į brangiausią ir tyriausią dovaną savo mylimai žmonai – Tadž Mahalą (Taj Mahal)  žymiausią Indijos simbolį. Taip pat aplankysime Itmad-Ud-Daula, dar vadinamas mažuoju Tadž'u, lyg didžiojo Tadž Mahalo kopija. Apsistosime vietinei indų šeimai priklausančiuose svečių namuose. Vakare čia turėsime progą išmokti indiškos virtuvės paslapčių*, sužinoti apie prieskonius, taip pat turėsime galimybę pamėginti patys pagaminti indišką maistą. Nakvynė svečių namuose Agroje.

 • 7 diena

  AGRA – DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Šiandien išvyksime į Džaipūrą. Pakeliui aplankysime laiptuotą Abhanerio šulinį. Tai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Laiptuoti šuliniai, tai viduramžiais Indijoje išplitusi sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsigaivinti nuo kaitros. Šis šulinys ypatingas tuo, kad yra karališkasis. Manoma, kad tuometinis karalius šiame šulinyje įsikūrė savo vasaros rūmus. Dieną vainikuos įspūdinga Beždžionių šventykla, kurios gyventojos kelia šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Vakare, saulei leidžiantis, Džaipūras pakerės rožine spalva nusidažančiais senamiesčio pastatais. Nakvynė viešbutyje Džaipūre.

 • 8 diena

  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Šiandien mūsų laukia pažintis su Džaipūro miestu. Iki pat šių dienų Džaipūras stebina tobulai simetriškomis gatvėmis, pastatų derme ir senojo miesto vartų išdėstymu, atitinkančiu paslaptingos mandalos formas. Po pusryčių važiuosime pro įspūdingą statinį Hawa Mahal, arba Vėjų rūmus. Rūmai buvo pastatyti tam, kad karališkosios šeimos moterys galėtų stebėti procesijas, o pačios nebūtų matomos pašalinių.

  Nusifotografavę prie Džaipūro simbolio Vėjo rūmų, vyksime į Amber fortą. Šis fortas ilgą laiką, iki Džaipūro pastatymo, buvo karaliaus rezidencija. Tai puiki proga susipažinti su stebinančia prabanga, kuria jau tais laikais mėgavosi Indijos valdovai. Į fortą keliausime neįprasta transporto priemone – drambliais, neretai išpuoštais itin dailiais raštais (nenorintys joti, turės galimybę į fortą pasikelti džipais). Po pietų Džaipūre apžiūrėsime vadinamąją Vasaros rezidenciją (Summer residence) – maharadžų rūmus, pastatytus ant ežero kranto. Taip pat aplankysime Miesto Rūmų (City Palace) muziejų, kuriame iš arti pamatysime senovinius maharadžų rūbus ir susipažinsime su miesto istorija. Nakvynė viešbutyje Džaipūre.

 • 9 diena

  DŽAIPŪRAS – BIKANERIS  (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksite gilyn į dykumą, kur gamtos peizažai liejasi rusvais ir gelsvais atspalviais. Pakeliui į Bikanerą (Bikaner) sustosite vienoje keisčiausių pasaulio šventyklų – Karni Mata, geriau žinomoje kaip Žiurkių šventykla. Šioje šventykloje tiesiai po kojomis šmirinėja daugiau kaip 20000 žiurkių, kurios čia laikomos šventomis ir garbinamos kaip dievų įsikūnijimas. Jei bent viena iš šių graužikių teikiasi priimti auką iš Jūsų rankų, žinokite – esate palaimintas. Dar viena įdomi ekskursija šiandien lauks į kupranugarių tyrimų centrą. Nakvynė viešbutyje Bikaneryje.

 • 10 diena

  BIKANERIS – DŽAISALMERAS (pusryčiai)

  Po pusryčių aplankome Bikanero fortą bei vietinį daržovių turgų ir tęsiame kelionę link auksinio dykumų miesto – Džaisalmero (Jaisalmer). Auksinį magišką atspalvį šis miestas įgauna saulei leidžiantis, kai geltonasis smiltainis, iš kurio pastatytas garsusis Džaisalmero fortas, sutviska aukso spalvomis. Šis fortas yra vienas iš nedaugelio šiuo metu tebegyvenamų fortų pasaulyje. Pats miestas įkurtas prieš 900 metų kaip svarbus poilsio taškas karavanų kelyje. Dėl čia klestėjusios prekybos, mieste pastatyta daugybė nuostabaus grožio pastatų, vadinamų haveliais. Būtent tokiame havelyje, kuriame šiuo metu įkurtas viešbutis, mūsų lauks nakvynė Džaisalmere.

 • 11 diena

  DŽAISALMERAS – TARO DYKUMA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių aplankysime Džaisalmero fortą ir tęsime kelionę link stovyklos (1,5 val). Įspūdingoje šiandienos programoje – žygis kupranugariais į Didžiąją Taro dykumą. Tai 45 milijonus hektarų apimanti dykuma, kurioje nuo seno gyvos kaimo tradicijos ir autentiškas Radžastano žmonių gyvenimas. Manoma, jog būtent Radžastano valstijoje yra ir šiandienos romų šaknys, tad nenuostabu, jog lengvai atpažinsite smagią radžastanietišką muziką bei jų užburiančius šokius. Naktį praleisime patogiose palapinėse dykumoje, kurios primins karavanų gyvenimą. Karštas smėlis ir magiškai spindintis dangus – ši patirtis paliks tikrai neišdildomą įspūdį. Nakvynė Taro dykumoje.

 • 12 diena

  TARO DYKUMA – DŽODHPURAS (pusryčiai)

  Po įspūdingos nakties dykumoje vyksime į mėlynuoju miestu vadinamą Džodhpurą (Jodhpur). Džodhpuro pastatai išdažyti mėlyna spalva, todėl suteikia miestui ryškų, išskirtinį vaizdą. Juo pasigėrėti galėsime užlipę į Mehrangarh fortą, laikomą vienu iš septynių Indijos stebuklų. Po įspūdingų fortų lankymo  pasivaikščiojimas po Brahmapurį, mėlynąjį senamiestį. Nakvynė viešbutyje Džodhpure. 

 • 13 diena

  DŽODHPURAS  DELIS (pusryčiai)

  Ryte tęsime pažintį su Džodhpuru. Aplankysime vadinamąjį Džodhpuro Tadž Mahalį Jaswant Thada. Tai marmurinis mauzoliejus skirtas karališkai giminei. Užsuksime ir į triukšmingą Džodhpuro senamiestį, pastatytą britų laikais aplink miesto laikrodžio aikštę. Na, ir paskutinė mūsų lankoma vietovė – Mandorė, senas miestas, kadais buvęs stiprios Marvarų karalystės centras. Aplankysime Mandorės sodus (Mandore Gardens), kuriuose slepiasi ne viena šventykla ir ne vienas mauzoliejus. Popiet – skrydis atgal į Delį. Nakvynė viešbutyje Delyje.

 • 14 diena

  DELIS VILNIUS (pusryčiai)

  Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių. Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai24

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 spalis
Penkt, Spal 23Treč, Lapkr 4 16
2021 vasaris
Penkt, Vas 5Ketv, Vas 18 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 1276 EUR
 

+ skrydis nuo 590 EUR
su skrydžiu nuo 1866 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas 3* žvaigždučių­ viešbučiuose turo metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Delyje, 2 nakvynės Varanasyje, 2 nakvynės Džaipūre, 1 nakvynė Bikaneryje, 1 nakvynė Džodhpūre, 1 nakvynė Džaisalmere, 1 nakvynė patogioje palapinėje Taro dykumoje, 1 nakvynė traukinyje, 1 nakvynė svečių namuose Agroje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 2 vakarienės);
  • Anglakalbių gidų paslaugos;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 590 EUR);
  • Lėktuvo bilietai Delis – Varanasis (nuo 100 EUR) ir Džodhpuras – Delis (nuo 100 EUR);
  • Viza (115 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas (~23 EUR BTA draudimas);
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~80 EUR);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (indiško maisto gaminimo pamoka apie 25 EUR);
  • Priemoka už vienvietį kambarį 520 EUR;
  • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui, nešikams (~2 EUR/asm. dienai);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Kelionės vadovas vyksta susirinkus 12 žmonių skaičiui.