Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Algarvė. Poilsinės kelionės į Algarvę

Poilsinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Portugalija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Algarvė. Poilsinės kelionės į Algarvę

Programa

 • Įsivaizduokite vasarą ir pačias nerūpestingiausias atostogas, ramią jūrą ir smėlio paplūdimį, burnoje tirpstančią vakarienę ir įdegusius turistus. Kur užmesi akį, ten pamatysi uolas ir jūrą. Viskas tokių ryškių spalvų, kad net norisi prisimerkti: smaragdo spalvos vandenynas, balti paplūdimiai, ryškiai žalia žolė, skaidrus žydras dangus ir akinantis pastatų baltumas. Tai - AlgarvėDaugiau»

  Skrydžiai į Algarvę

  Skrydžiai: Vasaros sezonas nuo gegužės iki rugsėjo mėn. 
  Kurortai: Albufeira, Lagos, Alvoras, Karvueiras, Portimaunas, Vilamoura, Quarteira, Faro.

  Novaturo kelionės nuo 509 EUR*     

  Tez Tour kelionės nuo 509 EUR*      

  Kelionės iš Varšuvos nuo 364 EUR* 

  Kurortai Algarvėje

  Albufeira – kurortas prie Atlanto vandenyno, 250km nuo Lisabonos, Portugalijos pietuose. Mieste skiriamos dvi pagrindinės zonos: pirmoji Sao Joao – tai į linksmybes ir naktinį gyvenimą orientuota miesto dalis, antroji – senamiestis, kuriame išlikusi tradicinė arabiška architektūra. Albufeira yra vienas iš populiariausių naktinių pramogų centrų visoje Algarvėje. Daugiau»

  Lagos – miestelis vakarinėje Algarvės regiono dalyje, į kuriame atostogomis mėgaujasi tiek ir vyresni turistai, teik ir jaunimas ar šeimos. Centre rasite daugybę restoranėlių, kurie įtiks visiems skoniams, ilgai dirbančių barų, parduotuvių. Lagos miestelis garsus savo Šv. Antano bažnyčia, turinčia auksinę koplytėlę. Daugiau»

  Alvoras – miestelis vakarinėje Algarvės dalyje, ant Alvaro upės kranto, kur ji įteka į Atlanto vandenyną. Dabar miestelyje galite rasti barus, kuriuos skamba gyva muzika, įvairius restoranus su gausiais žuvies ir kitų patiekalų pasiūlymais. Čia rasite ir puikius ilgus smėlio paplūdimius, ir nuostabių uolų, kyšančių iš vandens. Daugiau»

  Karvueiras – nedidelis kurortas vakarų Algarvės regione, pietų Portugalijoje. Seniau tai buvo tiesiog tradicinis, nedidelis žvejų kaimas. Šis miestelis – populiari atostogom su vaikais vieta, nes rasite didelę pasiūlą apgyvendinimo su galimybe gamintis maistą patiems.  Daugiau»

  Portimaunas – didžiausias miestelis vakarų Algarvėje, įkurtas ant Arade upės kranto, kuri čia įteka į Atlanto vandenyną. Būtent prie vandenyno esantis puikus paplūdimys Praia da Rocha tapo kurortu, kuriame dabar rasite daugybę viešbučių, nuomojamų apartamentų, restoranų, barų, klubų ir parduotuvių. 
  Daugiau»

  Vilamoura – pats prabangiausias kurortas Algarvėje, vienas iš naujesnių, statytas būtent turizmo tikslais. Miestas yra apie 20km atstumu nuo Faro ir 226km nuo Lisabonos. Vilamouros širdyje – graži prieplauka, kurioje vietos užtenka daugiau kaip 1000 jachtų – tai tikrai labai graži vieta pasivaikščiojimui ar vakarui viename iš aplink esančių restoranų, kazino. Daugiau»

  Quarteira – miestas, žinomas jau nuo Romėnų laikų. Buvęs žvejų miestelis, dabar tai – vienas iš labiausiai lankomų kurortų Algarvėje, žymus savo auksinio smėlio paplūdimiais, geros kokybės jūros gėrybėmis ir gražiais krantais. Viena maloniausių lankytojams vietų – ilga, puikiai sutvarkyta pajūrio alėja, apsupta palmių. 
  Daugiau»

  Faro – Algarvės krašto administracinis centras. pats šilčiausias Portugalijos regionas. Jo mažyčiai mieli namukai, modernios vilos ir parduotuvės – svaigina poilsiaujančius. Čia yra didelė pėsčiųjų zona su daugybe parduotuvių. Jo paplūdimys labai gražus, o skrydžio metu atsiveriantis vaizdas pasakiškas. 
  Daugiau»

   

  *Pateikiama yra preliminari kaina

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.