Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Indijos šiaurė ir pietūs su poilsiu Keraloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysime dinamišką Indijos sostinę Delį
  • Džaipūre grožėsimės Gintaro fortu 
  • Išvysime architektūros stebuklą ir Indijos simbolį – Tadž Mahalo mauzoliejų
  • Stebėsime ritualines apeigas Varanasyje
  • Laivu plauksime vandens kanalų labirinte Alepėjuje – indiškojoje Venecijoje

Programa

 • Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Leidžiamės į kelionę po įvairiausiais mitais ir legendomis apipintą, vieną spalvingiausių šalių pasaulyje – Indiją. Patvirtinti ar paneigti apie šią šalį pasakojamas legendas galėsime tik grįžę iš šio Azijos kultūros ir religijos perlo. Tad sveiki atvykę į Indiją – arbatos, prieskonių ir nuostabių žmonių šalį!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU!

  ARTŪRAS MIRKEVIČ

   Kiekvieną kartą atvykdamas į Indiją, atrandu vis daugiau sau nežinomų dalykų – tai stengiuosi perteikti ir savo bendražygiams keliautojams, kurie pasirenka Indiją patirti kartu su manimi! Mano pažintis su Indija prasidėjo dar studijų metais, studijuojant Vilniaus universiteto Azijos studijų indologijos programą. Nuo to laiko domėjimasis šią unikalia šalies kultūra tęsiasi iki šiol. Šalis tokia didelė ir visapusiškai įvairi, kad prireiks ne vieno ir ne dviejų kartų, kol apkeliausi žinomiausias ir įdomiausias vietas! Trumpai aptariant Indijos geografinis ypatumus – jos šiaurėje stūkso aukščiausi pasaulio kalnai Himalajai, vakaruose kupranugarių pamėgta Taro dykuma, pietuose džiunglės bei smėlėti pliažai, o rytuose nepriekaištingi arbatų laukai. Indijos gamta kiekviename regione turi savo išskirtinumą, ką jau bekalbėti apie joje per amžius stovinčius monumentus. Atvykstantiems į Indiją pirmiausia noriu parodyti šalies jaukumą. O koks tas jaukumas, žmogus bekeliaudamas atras pats! Man labiausiai patinka kai keliautojai kelionės metu pradeda laužyti stereotipus apie šalį, kai gandai nebeatitinka tikrovės ir po truputį pradeda dingti išankstiniai nusistatymai – Indija nusidažo visai kitomis spalvomis. Namaste ir iki pasimatymo Indijoje!

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Helsinkis 13:40 – 15:25 Helsinkis – Delis 20:20 – 06:40 (+1)

  Delis – Helsinkis 10:35 – 14:45 Helsinkis – Vilnius 16:25 – 18:05

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Skrydis iš Vilniaus į Delį su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu bus galima mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  DELIS (pusryčiai)

  Sveiki atvykę į Indiją! Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste vyksime iki viešbučio. Bus skirta laiko poilsiui ir pusryčiams. Šiandien mūsų lauks pilna įspūdžių diena Delyje – seniausiame Indijos mieste, skaičiuojančiame trečią tūkstantmetį. Šalies sostinė kvies stebėtis neregėtais kontrastais ir mėgautis nesibaigiančiais nuotykiais.

  Delio miestas, indų dar vadinamas Motinos Indijos širdimi – vartai iš Vakarų bei Centrinės Azijos į nutolusią Pietryčių Aziją. Atvykus į Delį vyksime į viešbutį. Pailsėję ir pavalgę vyksime susipažinti su šiuo miestu. Pravažiuosime pro nacionalinį paminklą – Indijos vartus – memorialą žuvusiems Pirmajame pasauliniame kare – ir Prezidento rūmus. Senajame Delyje stabtelsime Čandni Čouk turguje. Dienos pabaigoje dalyvausime vakarinėje Kali Bari šventyklos pagarbinimo ceremonijoje. Pasirodyme išvysime, kaip dievybės garbinimo rituale jungiamos priešybės: gyvenimas ir mirtis, motiniškas rūpestis ir destrukcija, grožis ir bjaurastis, ir kaip tai padeda įveikti neišmanymo tamsą bei atrasti dieviškąją šviesą. Nakvynė viešbutyje Delyje.

  [kluster]Indijosauksinis1[/kluster]

 • 3 diena

  DELIS – DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę aplankysime įspūdingąjį Kutub Minarą bei jo kompleksą. Tai vienas aukščiausių pasaulyje (72,5 m) plytų mūro minaretų su įvairių epochų istoriniais pastatais. Šis minaretas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aplankę minaretą kartu su kelionės vadovu vyksime autobusu į Džaipūrą – rožinį miestą, kuris yra vadinamas rausvuoju Radžastano perlu. Kelionė iki Džaipūro trunka 5–6 valandas, pakeliui sustosime papietauti. Atvykus į šį miestą įsikūrimas viešbutyje ir laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje Džaipūre.

 • 4 diena

  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pradėsime apžvalginį turą po miestą. Visų pirma drambliais arba džipais keliausime aplankyti Gintaro forto (Amber fort). Ši hinduistinė tvirtovė, sudaryta iš daugybės pylimų ir vartų, atrodo kaip atskiras miestas mieste ir iki pat šių dienų yra vienas lankomiausių turistinių objektų šalyje. Pietausime indiškame restorane, o po pietų turėsime puikią progą išbandyti savo derybinius įgūdžius batikos ir šilko parduotuvėse. Džaipūras garsėja savo šilko dirbiniais, tad žvalgantis po prekyvietes akys tiesiog raibsta nuo šilko rūšių, spalvų ir raštų margumo...

  Po pietų apžiūrėsime vadinamąją Vasaros rezidenciją – maharadžų rūmus, pastatytus ant ežero kranto. Taip pat aplankysime Miesto Rūmų muziejų, kuriame iš arti pamatysime senovinius maharadžų rūbus ir susipažinsime su miesto istorija. Nepraleisime ir garsiųjų Vėjų rūmų (Hawa Mahal) – iš raudono ir rausvo smiltainio statytos sienos, skirtos karališkųjų šeimos moterų pamaloninimui – siena su daug mažų langelių suteikė joms galimybę iš arti stebėti miesto festivalius, o pačioms likti nepastebėtoms. Toliau – vizitas į žymiąją miesto observatoriją (Jantar Mantar), kurioje pamatysime patį didžiausią pasaulyje smėlio laikrodį. Nakvynė viešbutyje Džaipūre.

  [kluster]Indijosauksinis5[/kluster]

 • 5 diena

  DŽAIPŪRAS – AGRA (pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių, tęsime savo kelionę į Agros miestą, pakeliui sustosime papietauti. Agroje gyvena daugiau nei trys milijonai žmonių, kurie išpažįsta hinduizmo, islamo ir džainizmo religijas. Pakeliui aplankysime įspūdingą Beždžionių šventyklą, kurios gyventojos kelia šypseną kiekvienam čia apsilankiusiam. Taip pat užsuksime į kaimelį apžiūrėti laiptuoto Abhanerio šulinio. Tai vienas iš didžiausių ir seniausių žinomų laiptuotų šulinių. Laiptuoti šuliniai – viduramžiais Indijoje išplitusi sistema, kuri padėjo dykumos kraštui apsirūpinti vandeniu sausros metu, o tuo pačiu ir atsigaivinti nuo kaitros. Šis šulinys ypatingas tuo, kad yra karališkasis. Manoma, kad tuometinis karalius šiame šulinyje įsikūrė savo vasaros rūmus. Nakvynė viešbutyje Agroje.

  [kluster]Indijossiaure2[/kluster]

 • 6 diena

  AGRA (pusryčiai)

  Ryte po pusryčių keliausime susipažinti su Agros miestu. Didingas Agros fortas (Agra Fort) per šimtmečius genialiai projektuotas skirtingų kartų. Jis – valdovų galybės liudijimas, pasižymintis gudria, tvirta ir stipria architektūra bei prabanga (sienose ir kolonose inkrustuoti brangakmeniai). Taip pat aplankysime Itmad-Ud-Daula, dar vadinamas mažuoju Tadž Mahalu, nes jis – lyg didžiojo Tadž Mahalo kopija. Pagrindinis šios dienos ekskursijos akcentas – Tadž Mahalas – garsiausias pasaulyje paminklas meilei, tobulos architektūros kompleksas.  1630 m. imperatoriaus Shah Jahan mylimai žmonai Mumtaz Mahal pastatė nematytą mauzoliejų. Komplekso statyba truko daugiau kaip 20 metų, baltas marmuras ir kiti brangieji akmenys buvo vežami iš tolimiausių pasaulio šalių. Šiomis dienomis Tadž Mahalas – svajoklių ir romantikų stotelė. Jo fontanai ir parkai vilioja menininkus iš viso pasaulio. Nakvynė viešbutyje Agroje.

 • 7 diena

  AGRA – DELIS – VARANASIS (pusryčiai)

  Iš ryto keliausime į Delį ir iš ten skrisime į Varanasį. Tai miestas, kur senovės ir mistikos galia giliai prasiskverbusi į kiekvieną kertelę. Čia net nesusimąstant aklai tikima į šventą Gangos upę, kurioje vyksta viso gyvenimo evoliucija. Hinduistai tiki, jog šį miestą iš savo malonės įkūrė asketiškasis dievas Šiva, suteikiantis išsivadavimą visiems, kurie miršta Varanasio apylinkėse, todėl daugybė hindų plūsta į Varanasį atlikti įvairių ritualinių apeigų, susijusių tiek su žemiško gyvenimo ciklais, tiek su mirtimi.

  Varanasyje sutelpa visa spalvinga, prieštaringa, daugialypė Indija ir jis, mūsų, vakariečių, akimis gali pasirodyti viena mistiškiausių, labiausiai nesuvokiamų vietų pasaulyje. Varanasio šilko pramonė stebina visą Indiją: sakoma, jog kiekviena jaunamartė svajoja vestuvių dieną pasipuošti sariu, pasiūtu iš Varanasio šilko, o kiekviena šeimininkė svetainėje pasitiesti iš to šilko išaustą kilimą. Vakare stebėsime įspūdingą „Ganga Arti“ religinį ritualą ant Gangos upės kranto. Šis ritualas – tarsi religinis cirkas: žmonės, žyniai, įvairių dievų stabai, garsiakalbiai, skimbčiojantys varpai, dainavimas, smilkalai, gėlės ir ugnis. Sakoma, kad tai vienas labiausiai įkvepiančių dalykų Indijoje. Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

 • 8 diena

  VARANASIS (pusryčiai)

  Šiandien mūsų laukia ankstyvas rytas – saulei tekant pažadins mantros, nepaprastai mielos ausiai, sklindančios iš daugybės šventyklų. Sėsime į valteles rytiniam pasiplaukiojimui. Ant Gangos upės pakrantės buriasi vediniai šventikai – brahmanai, padedantys paprastiems žmonėms atlikti reikiamus ritualus, o Manikarnikos ghate liepsnojanti amžinoji kremacijos ugnis palaiko niekada nenutraukiamą kūnų deginimo procesą, kuris išlaisvina velionį iš žemiškos priklausomybės ir perkelia jo sielą pas susitelkusias dievybes. Ugnis čia negęsta ištisus metus – kiekvienas hinduizmą išpažįstantis indas svajoja būti sudegintas ant laužo būtent čia, Gangos upės pakrantėje. Mūsų kelionė tęsis aplankant Sarnathą (Sarnath). Tai legendinė vietovė, pasatatyta dar III a. prieš Kristų. Tikima, kad būtent čia Buda savo pasekėjams tarė pirmąjį pamokslą apie budizmo principus. Vakare – laisvas laikas, savarankiškai galėsite susipažinsinti su šiuo įspūdingu miestu. Nakvynė viešbutyje Varanasyje.

  [kluster]Indijosauksinis2[/kluster]

 • 9 diena

  VARANASIS – KOČINAS – ALEPIS (pietūs, vakarienė)

  Šiandien anksti ryte skrisime į Keralos valstiją, Kočino miestą (Cochin). Vakarinę Keralos dalį, Pietų Indijos rojų Žemėje, skalauja nerimstantis Arabijos jūros vanduo. Paukštiška malajalių kalba čiulbanti Kerala galėtų egzistuoti nepriklausomai nuo Indijos valstybės: ji savita ir nepakartojama, vietinių švelniai vadinama kokosų palmių šalimi. 

  Vyksime į Alepio (Alleppey) uostą, kuriame mūsų grupės jau lauks autentiškas Keralos laivas ir visa įgula – kapitonas ir virėjai. Alepis – tai rytų Venecija, gamtos grožiu pralenkianti ne vieną Keralos gyvenvietę. Išvagotas daugybės kanalų, upių ir lagūnų, žaliuojantis skaisčia gaivia augmenija, švelniai atsirėmęs į Arabijos jūrą skaičiuoja lėtai slenkančias dienas. Alepio gamta pasižymi kokosinių palmių gausa, visi ištroškusieji gali mėgautis gaivinančiu ir maistingu kokosų pienu. Čia viskas gyva: vėžliais, žuvimis, krevetėmis knibždantis vandens pasaulis ir žaliuojanti žemės karalystė, kurioje patogiai gyvena tamsios baltadantės moterys ir vandenų kalbą išmanantys vyrai. Saulei leidžiantis prisišvartuosime prie egzotiško kanalo. Laive įrengti patogūs kambariai, kuriuose nakvosime. Vakarienė ir nakvynė laive.

 • 10 diena

  ALEPIS – KOVALAMAS (pusryčiai)

  Po tradicinių Keralos valstijos pusryčių laivo denyje plauksime atgal į Alepio uostą, kur mūsų lauks autobusas. Juo vyksime į Kovalamą (Kovalam) ilsėtis prie Arabijos jūros (kelionė trunka apie 4–5  valandas). Vakarinė Keralos pakrantė, atsiremianti į Arabijos jūrą, nuo seno garsėjo žvejų kaimelių gausa: čia žmogus, dėkingas gėrybes teikiančiam vandenų pasauliui, išmoko gyventi taikiai, ramiai ir tyliai. Kovalame ilsėsimės viešbutyje ant Arabijos jūros kranto. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kovalame.

  [kluster]Indijossiaure4[/kluster]

 • 11–12 diena

  POILSIS KOVALAME (pusryčiai)

  Kovalamas – žalias pakrantės ruožas, apsuptas anakardžių riešutų plantacijų. Nors praktiškai visa 550 km Keralos pakrantė turi smėlio paplūdimius atskirtus uolų ir kokosų giraičių – tik Kovalame plaukiojimas jūroje nėra laikomas ekscentrišku užsiėmimu vietinių indų. Kovalamas laikomas „Pietų rojumi“, jo pavadinimas reiškia „kokosų palmes“. Čia tikras idealus tropinis paplūdimys, tradicinis žvejų kaimelis su šviežia žuvimi, vaisiais ir toddy (kokosų alumi). Šios dienos bus skirtos tik Jums – galėsite jas praleisti pagal savo poreikius: degintis paplūdimyje, mėgautis ajurvediniais masažais*, lepintis tradiciniais pietų Indijos patiekalais. Skanaus ir turiningo poilsio! Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  KOVALAMAS – TRIVANDRUMAS  DELIS (pusryčiai)

  Rytą mėgausimės paskutiniais kurorto malonumais. Atsisveikinę su jūra, skrisime į Delį. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  DELIS – VILNIUS (pusryčiai)

  Kelionę baigsime ten, kur ir pradėjome – Indijos sostinėje Delyje. Pervežimas į oro uostą, skrydis. Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai7

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio vadovo paslaugos pažintinio turo metu (šiaurinėje dalyje);
  • Apgyvendinimas 3–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Delyje, 2 nakvynės Džaipūre, 2 nakvynės Agroje, 2 nakvynės Varanasyje, 3 nakvynės Kovalame, 1 nakvynė laive);
  • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 1 pietūs, 1 vakarienė);
  • Anglakalbių gidų paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lektuvo bilietai Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 590 EUR);
  • Vietiniai skrydžiai Delis – Varanasis, Varanasis – Kočinas, Trivandrumas – Delis (kaina nuo 320 EUR);
  • Viza (115 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas (~23 EUR BTA draudimas);
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~80 EUR);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
  • Priemoka už vienvietį kambarį 489 EUR;
  • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (~2 EUR/asm. dienai);
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovas Artūras. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Kelionės vadovas vyksta susirinkus 10 žmonių skaičiui.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas grupę pasitinka ir išlydi Delyje.
  • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu; Keraloje grupė poilsiauja be vadovo.