Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

9 naktų kruizas Japonijoje ir pažintis su Tokijumi (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė-kruizas kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Japonija, Pietų Korėja

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

9 naktų kruizas Japonijoje ir pažintis su Tokijumi (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės maršrutas, aplankant Japonijos miestus ir Pietų Korėjos salą.
  • Keliausime moderniu ir vienu didžiausių 2019 metų MSC Bellissima laivu.
  • Aplankysime vieną svarbiausių istorinių vietų Japonijoje – Taikos memorialinį muziejų Hirošimoje.
  • Išgirsime įdomių pasakojimų prie svarbiausių šalies šventyklų bei pilių.
  • Tokiją pažinsime vietinio gido akimis ir iš arti pamatysime dažniausiai paveikslėliuose apie Japoniją matomą vaizdą – Fudži kalną.
  • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Programa

 • Apsigyvenkime moderniame naujame 5* viešbutyje ant vandens – MSC Bellissima, ir tik kartą išsikrovę lagaminus, aplankykime net 7 skirtingus miestus Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Dienomis, lydimi vietinio gido, susipažinsime su viena tolimiausių šalių, stebinančių savo išskirtinia kultūra, virtuve ir istorija, o vakarais linksmai leisime vakarus kruize. Nepraleisime istorija persmelktų šventyklų, tik filmuose matytų pilių ir dziudo meistrų, o vietinės virtuvės šedevrų ragausime ne tik miestuose, bet ir kruize. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

  Planuojami skrydžių laikai:

  Vilnius – Helsinkis 18:05 – 19:20 Helsinkis – Tokijas 23:55 – 15:20 (+1)

  Tokijas – Helsinkis 11:55 – 15:10 (+1) Helsinkis – Vilnius 16:25 – 18:05

 • 1 diena

  VILNIUS – TOKIJAS

  Skrydis iš Vilniaus į Tokiją su vienu persėdimu. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.

 • 2 diena

  TOKIJAS (pusryčiai)

  Atvykus į Tokiją, pervežimas iki viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  KRUIZAS (pusryčiai viešbutyje, pilnas maitinimas kruize)

  Po pusryčių pradėsime pažintį* su Tokijumi. Šią dieną aplankysime žymiausias miesto vietas – didžiausią Asakusos rajono šventyklą Sensodži, kuri yra ir viena seniausių Tokijuje, persikelsime į Haradžiukų rajoną, kur pamatysime senosios ramios religinės Meidži šventyklos kontrastą šiuolaikiškai popkultūros užpildytai Omotesando gatvei, išvysime Šibujos perėją (Shibuya Crossing). Tai pati intensyviausia pėsčiųjų perėja pasaulyje, vietinių gyventojų vadinama „miesto širdimi“. Po ekskursijos mus perveš į kruizinių laivų uostą. Po registracijos pradėsime savo pažintį su vienu didžiausių MSC kompanijos laivų MSC Bellissima. Galėsime eiti papietauti, pasivaikščioti laivo promenadoje ar pasimėgauti vandens zona. Nakvynė laive.

 • 4 diena

  VAKAJAMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)

  Laivas į uostą atvyks tik po pietų apie 14 h. Atvykus mus pasitiks vietinis gidas ir pradėsime savo turą* mieste. Pirmiausia apžiūrėsime XVI a. pastatytą ir po antrojo Pasaulinio karo atstatytą Vakajama pilį, apsuptą išpuoselėtais Japoniškais sodais. Turą tęsime apžiūrėdami įstabią budistinę šventyklą „Temmangu“, kurios ryškus raudonas fasadas išsiskiria žalių kalnų apsuptyje. Ši šventovė skirta Sugawara-no-Michizane, kuris taip pat buvo žinoma kaip akademikų dievas. Šventykla priklauso vienai iš trijų pagrindinių japonų šventovių rūšių. Ekskursijos trukmė 3h. Nakvynė laive.

 • 5 diena

  VAKAJAMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną ekskursiją* pradėsime iš karto po pusryčių. Važiuosime apžiūrėti įspūdingos vietos – Sandanbeki urvų. Vienos iš šių trijų uolų apačioje įkurtas Sandanbeki Doukutsu urvas, kuriame kadaise slėpėsi valtys Kumano Heianų eros piratų (794–1185). Toliau tęsime pažintį ir keliausime iki Senjojiki uolų plokščiakalnio. Senjojiki pažodžiui „tūkstantis tatamio kilimėlių“, yra platus uolų plokščiakalnis populiariame paplūdimio kurortiniame mieste Širahama, kuris driekiasi ties Ramiuoju vandenynu. Turą pabaigsime pasivaikščiodami Toretore žuvų turguje. Galbūt pavyks apžiūrėti ką tik parplukdytą vietinių žvejų laimikį. Ekskursijos trukmė 6 h. Laivas išplaukia 15 h. Nakvynė laive.

 • 6 diena

  HIROŠIMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)

  Laivas į uostą atplauks apie 9 h. Po pusryčių pradėsime turą* viename svarbiausių Japonijos miestų HirošimojeItsukušimos šventovė bus pirmoji aplankoma vieta. Tai yra šintoistų šventovė geriausiai žinoma dėl plūduriuojančių vartų. Šventyklų kompleksas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, o Japonijos vyriausybė keletą pastatų ir valdų paskelbė nacionaliniais lobiais. Savo turą tęsime miesto svarbiausioje vietoje – Hirošimos taikos memorialiniame parke. Čia stovi 1915 metais pastatytas ir šiuo metu pusiau sugriautas pastatas. 1915-aisiais užbaigtame trijų aukštų plytiniame pastate buvo įrengta parodų salė. Tačiau 1945 metų rugpjūčio 6 dieną 8 val. 15 min. viskas apvirto aukštyn kojomis. Tą akimirką maždaug 550 metrų aukštyje virš miesto, galima sakyti, tiesiai virš minėto pastato, buvo detonuota pirmoji žmonijos istorijoje kare panaudota atominė bomba. Statinys buvo paliktas neremontuojamas, ir tai, kaip teigiama viename UNESCO dokumente, yra „kraupus iki širdies gelmių sukrečiantis žmonių kada nors panaudotos didžiausios griaunamosios jėgos simbolis“. 1996 metais pastatas buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo objektų sąrašą kaip Hirosimos Taikos memorialinis parkas. Turą baigsime Hirošimos memorialiniame muziejujeEkskursijos trukmė 6 h. Laivas uostą paliks apie 2 h nakties. Nakvynė laive.

 • 7 diena

  MATSUJAMA, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)

  Laivas pasieks uostą apie 7h. Dienos turą* pradėsime apsilankydami Matsujama pilyje, kuri yra viena iš dvylikos išlikusių originalių pilių Japonijoje. Į šią pilį užkilsime keltuvu, gerėdamiesi miesto panorama. Toliau keliausime link seniausios SPA Japonijoje „Dogo Onsen“. Tai terminių vandenų pirtys, pradėtos naudoti nuo VII a. Čia turėsime 2 valandas pasimėgauti japoniškomis karštomis versmėmis. Turą tęsime apsilankydami Učiko mieste, kuris vadinamas mažuoju Kijotu. Čia pažinsime senąją japonų kultūrą, vaikščiodami miestelio senamistyje, kur pagrindinėje gatvėje nameliai išsidėstę ir atrodo taip, kaip prieš 100 metų. Ekskursijos trukmė 8 h. Miestą paliksime 19 h. Nakvynė laive.

 • 8 diena

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Šią dieną praleisime laive, kur atsipalaiduosime vandens zonoje, galėsime dalyvauti organizuojamose užsiėmimuose ar tiesiog pasimėgauti vaizdais atvirame denyje. Norintiems aktyviai leisti laiką tikrai netrūks pramogų, o norintiems atsipalaiduoti, Aurea SPA pasiūlys įvairių tipų masažų..

 • 9 diena

  ČEDŽU SALA, PIETŲ KORĖJA (pilnas maitinimas laive)

  Laivas į uostą atplauks apie 7 h. Šią dieną praleisime Pietų Korėjoje*. Viena iš apžiūrimų vietų bus „Saulėtekio viršūnė“ - UNESCO pasaulio gamtos paveldo objektas. Tai didžiulis krateris kalno viršuje, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į saulėtekį, ši viršūnė iškilo po ugnikalnio išsiveržimo daugiau nei prieš 100 000 metų. Taip pat sustosime „Seongeup“ liaudies kaime, kur buvo išsaugoti šiaudiniai namai, šventykla, tvirtovė ir antkapiai, galėsime mėgautis liaudies dainomis ir vietiniu maistu. Šis turas bus dalinai verčiamas į lietuvių kalbą, grupė prijungiama prie anglakalbių MSC kruizų laive surinktos grupės. Ekskursijos trukmė 4 h. Laivas uostą paliks apie 19h. Nakvynė laive.

 • 10 diena

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Diena, kurią praleisime mėgaudamiesi laivu. Dalyvausime įvairiuose laivo personalo rengiamuose užsiėmimuose, sporto varžybose, šokių pamokose ar tiesiog atsipalaiduosime SPA ir vandens zonoje. Norintys galės išbandyti Formule 1 simuliatorių, 4D kino teatrą ar virtualius žaidimus. Čia veiklos ras visi. Nakvynė laive.

 • 11 diena

  JOKAIČI, JAPONIJA (pilnas maitinimas laive)

  Laivas į uostą atplauks apie 8 h. Tai paskutinė mūsų stotelė, aplankoma kruiziniu laivu. Turą* pradėsime apžiūrėdami Jokaiči uosto 100 metrų aukščio pastatą. Lydimi vietinio gido, išgirsime pasakojimus apie Suva šventyklą, savivaldybės muziejų ir apsilankysime centrinėje miesto gatvėje su gausybe parduotuvių, restoranėlių ir vietinių kavinukių. Ekskursijos trukmė 6 h. Laivas uostą paliks apie 17 h. Nakvynė laive.

 • 12 diena

  JOKOHAMA, JAPONIJA (pusryčiai laive)

  Grįžtame į uostą apie 7 h. Grįžtame į uostą. Tiesiai iš Yokohamos pradėsime turą* link Fudži kalno. Čia stebėsime į UNESCO paveldo sąrašą patenkantį Fudži kalną ir iš tolo, ir iš arti. Kelionės metu grožėsimės Kavaguči ežeru ir vaizdinga kalnų panorama. Kilsime aukštyn į kalną Kači Kači kur pamatysime nuostabius miesto vaizdus, supančius Fudži. Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  VILNIUS

  Iš ryto perveš į oro uostą. Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 spalis
Ketv, Spal 15Pirm, Spal 26 16

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2176 EUR
 

+ skrydis nuo 750 EUR
su skrydžiu nuo 2926 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Vidinė kajutė - 2176 EUR, skrydis 800 eur
Kajutė su langu – 2335 EUR, skrydis 800 eur
Kajutė su balkonu – 2845 EUR, skrydis 800 eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Vietinio gido paslaugos;
  • 2 nakvynės viešbutyje Tokijuje;
  • 9 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje;
  • Uostų mokesčiai;
  • Visi pervežimai, paminėti programoje;
  • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
  • Pramogos laive – pasirodymai teatre, gyvos muzikos vakarai, sporto renginiai, šokių pamokos;
  • Vandens parkai laive;
  • Prabangios vakarienės (pageidaujama vakarinė apranga);

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius – Tokijas – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas 23kg bagažas)
  • Aptarnavimo mokestis laive (12,5 USD per naktį asmeniui);
  • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 760eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
  • Maitinimas ekskursijų metu;
  • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
  • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
  • Boulingas, 5D kino teatras, SPA
  • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
  • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Vadovas vyksta susirinkus ne mažiau kaip 12 asmenų grupei.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.