Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Kruizas iš Niujorko, aplankant Kanadą, Niagaros krioklius ir Vašingtoną (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė-kruizas kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kanada, JAV, Karibų salos

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Kruizas iš Niujorko, aplankant Kanadą, Niagaros krioklius ir Vašingtoną (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • 2020-09-29 išvykimui ieškoma bendrakeleivė, tel. nr. +370 607 9551
  • Tik „Kelionių Akademijoje“ siūlomas kelionės maršrutas, pasiekiantis tolimąją Kanadą.
  • Plati kelionės programa padės pažinti JAV bei Kanados miestus ir gamtos stebuklus.
  • Išsimaudysime vieno žymiausių pasaulyje Niagaros krioklio pursluose.
  • Plaukiosime Meino įlanka, kur gyvena didžiausi pasaulyje gyvūnai – banginiai.
  • Klaidžiosime niekada nemiegančio Niujorko gatvėmis.
  • Plauksime vienu iš didžiausių MSC kompanijos MSC Meraviglia laivu.
  • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Programa

 • Apsigyvenkite moderniame 5* viešbutyje ant vandens MSC Meraviglia laive ir aplankykite įstabias JAV bei Kanados vietoves. Siūlome unikalią galimybę pažinti kelis JAV miestus – Vašingtoną, Niujorką, Bostoną, Portlandą, Filadelfiją, Kanados rytinės pakrantės miestus bei pasigrožėti žymiuoju Niagaros kriokliu. O svarbiausia, kad kelionės metu turėsime galimybę išvysti didžiausius planetoje gyvūnus – banginius, labai tikimės, jog jie bus geranoriški ir priplauks pasisveikinti, mums viešint Kanadoje. Vakarus ir dienas galėsime leisti kruize, kuris mums pasiūlys įvairias pramogas, baseinus, SPA centrus. Kelionėje jums padės ir patars Jus lydintis lietuviškai kalbantis kelionės vadovas. Prisijunkite prie mūsų ir išvyskite ryškius įdomius nenuspėjamus gamtos bei miestų kontrastus.

 • 1 diena

  VILNIUS – NIUJORKAS – FILADELFIJA – VAŠINGTONAS (maitinimas lėktuve)

  Skrydis iš Vilniaus į Niujorką su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų , tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve patiekiamu maitinimu. Atvykus į Niujorką pradėsime turą*. Pirmiausia pasieksime Filadelfiją ir čia apžiūrėsime miesto svarbiausias vietas – nepriklausomybės aikštę ir laisvės varpą. Toliau tęsime kelionę link Vašingtono. JAV sostinė, apjuosta Potomako upės, parodys tikrąjį didžiosios valstybės charakterį. Apžiūrėsime istoriškai svarbiausius miesto objektus: Baltuosius rūmus – JAV prezidento rezidenciją, memorialą skirtą Vietnamo karo veteranams, Džefersono memorialą, Linkolno memorialą ir daug kitų žymių vietų. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  VAŠINGTONAS – NIAGARA (be maitinimo)

  Pailsėję tęsime kelionę link Niagaros krioklių*. Pakeliui sustosime stiklo muziejuje ir Vatkinso Gleno kaime, įsikūrusiame šalia Senekos ežero. Vakarop pasieksime Niagaros krioklius. Jau 75 metai kaip turistai vakarais gali stebėti Niagaros krioklių šokius apšviestus ryškiaspalvėmis šviesomis. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  NIAGARA – NIUJORKAS (be maitinimo)

  Šią dieną toliau tyrinėsime Niagaros krioklį* ir net priartėsime taip arti, kad galėsime nusiprausti jame. Taip pat apžiūrėsime ir senąjį Niagaros fortą bei naujausią modernų projektą „Niagara power vista“. Milžiniškuose ekranuose vaizduojamas Niagaros krioklio didingumas ir galia, 4D teatre pamatysime kaip gaminama elektros energija. Vakare grįšime į Niujorką. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  NIUJORKAS - KRUIZAS ( pilnas maitinimas laive)

  Ryte pradėsime ekskursiją po įžymųjį Niujorką*. Pakeliui į viršutinį Manhattaną palei Centrinį parką stabtelsime ties Linkolno centru, prieisime Dakotos pastatą, trumpam sustosime pamatyti „Imagine“ plokštelę pagerbiant Johną Lennoną. Toliau važiuojame į Harlemą, kur gidas papasakos, kaip pasikeitė ši miesto dalis iš skurdžios bei nusikalstamumais garsėjančios gyvenvietės į dabartinę kosmopolitinę kaimynystę. Toliau eisime 5-ąja aveniu, stabtelsime ties „Museo del Barrio“, Metropolitano, Frick kolekcijos ir Gugenheimo. Pasieksime ir žymiąją Madisono aikštę, kur sustosime nusifotografuoti ties „Flatiron Building“ ir „Empire State Building“. Toliau eisime į Žemutinį Manheteną per Grenič Vilidžą, Soho, kinų rajoną ir mažąją Italiją. Taip pat ekskursijos metu daugiau suzinosime apie miesto rotušę, teisingumo teismo ir federalinio rezervo pastatus, vyksime į Volstryto teritoriją, pamatysime San Pablo koplyčia, važiuosime apžiūrėti memorialo 911, kuris pastatytas rugsėjo 11d įvykiams atminti. Žinoma, ekskursijos vinis bus Hadsono ir Rytų upių sąjungoje stovinti Laisvės statula. Ekskursijos trukmė 4 valandos. Po ekskursijos mus perveš į uostą, iš kur pradėsime kelionę kruizu. Nakvynė kruize.

 • 5 diena

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Diena nuostabiame kruize, kuris primena aukščiausios klasės viešbutį! Pasimėgaukite saulės spinduliais atvirame denyje ar Spa centre, aktyviai leiskite laiką sportuodami ar mokindamiesi salsos judesių, dalyvaukite degustacinėse vakarienėse. Laivo personalas nenustos Jumis rūpintis iki pat kelionės pabaigos, siekiant palikti tik pačius gražiausius prisiminimus. Nakvynė kruize.

 • 6 diena

  BAR HARBOR, JAV (pilnas maitinimas laive)

  Anksti ryte išvyksime į išskirtinį turą – stebėti banginių*. Šios išvykos tikslas vienas – pamatyti kuo daugiau banginių ir stebėti jų gyvenimą laisvėje. Mūsų partneriai jau daugiau kaip 25 metus plukdina tursitus į geriausias vietas banginių stebėjimui, tad tikimės tikrai įsimintinų akimirkų. Dėja, esant prastoms oro sąlygoms, vykti negalėtume, tuomet leistume laiką apžiūrėdami miestelį. Ekskursijos trukmė apie 3 - 5h. Nakvynė kruize.

 • 7 diena

  SENT DŽONO UOSTAMIESTIS, KANADA (pilnas maitinimas laive)

  Ekskursiją pradėsime vienos valandos apžvalginiu turu*. Apžiūrėsime įlanką, kur dėl unikalios deltos formos užfiksuoti aukščiausi pasaulio potvyniai. Skirtumas tarp potvynio ir atoslūgio gali siekti net 19 metrų. Toliau keliausime į istorinį Sent Džono „Trinity Royal“ rajoną, kur pėsčiomis apeisime garsiausių rajone amatininkų alaus daryklas. Turėsime galimybę paragauti šio išskirtinio alaus kiekvienoje alaus darykloje. Ekskursijos metu gidai pasidalins įdomiais faktais ir asmeninėmis įžvalgomis apie šią nepaprastai nuostabią Naujojo Brunsviko dalį. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė kruize.

 • 8 diena

  HALIFAKSAS, KANADA (pilnas maitinimas laive)

  Kelionė prasideda apžvalginiu turu po Halifaksą*, kuris įkurtas 1749 m. Tarp svarbiausių šios ekskursijos dalių yra Didžioji parado aikštė ir šv. Pauliaus bažnyčia, kuri yra seniausia Kanados anglikonų bažnyčia. Kitas turo akcentas yra Vakarų Doveris. Šioje mažoje žvejų bendruomenėje, turinčioje žavingą ir nuostabią aplinką, gyvena apie 275 žmonės. Iš ten kelionė tęsiasi vaizdingu pakrančių keliu į Pegės įlanką – vieną labiausiai lankomų Kanados vietų. Namas, įsikūręs ant uolėto Šv. Margareto įlankos kranto, siūlo įspūdingus, visame pasaulyje žinomus peizažus. Pamatysite Devono granito uolienų formacijas, kurios daro didelę įtaką Peggy įlankos kraštovaizdžiui. Šie didžiuliai nuo 350 iki 415 milijonų metų rieduliai buvo išsibarstę besitraukiant ledynams maždaug prieš 10 000 metų paskutiniojo ledynmečio pabaigoje. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė kruize.

 • 9 diena

  SIDNĖJUS, KANADA (pilnas maitinimas laive)

  „Cabot Trail“ yra Keip Bretono salos „karūnėlė“. Važiuosime* 300 km palei įspūdingas pakrantes, nepaliestas žmogaus, stebėsime gamtos grožį, laukinę gamtą ir šiltą žmonių svetingumą keltų ir akadų kaimuose. Bus daugybe apžvalgos stotelių pakeliui, kur galėsime grožėtis gamtos didybe ir ją įamžinti. Ekskursijos trukmė apie 5h. Nakvynė kruize.

 • 10 diena

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Nuotaika laive visada pakili, nes čia nėra kada liūdėti. Personalas patars ką laisvą dieną laive pamatyti, kur sudalyvauti ar kokį gėrimą paragauti. Išbandykite ir specialiuosius laivo restoranus, rinkitės iš jūrų gėrybių, itališko ar meksikietiško restoranų, maistas tikrai nenuvils. Nakvynė kruize.

 • 11 diena

  PORTLANDAS, JAV (pilnas maitinimas laive)

  Portlandas neatsiejamas nuo šviežių jūros gėrybių, o ypatingą dėmesį čia skiria omarams. Ekskursijos* metu mes apvaikščiosime senąjį Portlando uostą, sužinosime spalvingą šios miesto dalies istoriją. Svarbiausiu ekskursijos akcentu bus pagal Meino tradicijas paruoštas maistas. Pajusime kulinarinę kultūrą, kurią sudaro talentingi maisto ir gėrimų amatininkai, pradedant kepėjais ir aludariais, baigiant konditeriais ir dar daugiau. Ekskursijos trukmė apie 3h. Po šio turo dar turėsite laiko savarankiškai paklaidžioti Portlando gatvelėmis. Nakvynė kruize.

 • 12 diena

  BOSTONAS, JAV (pilnas maitinimas laive)

  Bostonas yra triukšmingas miestas, pripildytas šimtmečių istorijos. Populiariausios ekskursijos* vietos yra Naujosios Anglijos akvariumas ir Quincy turgus. Naujai atnaujintame Naujosios Anglijos akvariume gyvena „Bonnethead“ rykliai, afrikiniai pingvinai, mėnulio medūzos ir kita. Quincy turgus yra maisto fiesta. 40 maisto parduotuvėlių ir 14 restoranų galite rasti beveik bet kokio tipo maisto. Sustosime ir ištiesime kojas Copley aikštėje, kurioje yra nuostabi Trejybės bažnyčia ir Bostono biblioteka. Ekskursijos metu pamatysime „Fenway“ parką ir „Bunker Hill“. Vietas, kur buvo pirmoji 1775 m. Amerikos revoliucijos mūšio vieta. Ekskursijos pabaigoje dar turėsime galimybę pasigrožėti miestu plaukdami laiveliu. Šis 45 minučių kruizas parodys mums Bostono uostą iš kitos perspektyvos. Ekskursijos trukmė apie 4h. Nakvynė kruize.

 • 13 diena

  DIENA JŪROJE (pilnas maitinimas laive)

  Atsipalaiduokite atvirame laivo denyje ir prisiminkite pačias gražiausias ir įsimintiniausias turo akimirkas. Mėgaukites diena jūroje ir išbandykite likusias pramogas laive. Pasilinksminkite gyvos muzikos vakare ar žiūrėdami šou teatre. Nakvynė kruize.

 • 14 diena

  (pusryčiai laive)

  Grįžimas į Niujorką. Iš uosto mus perveš į oro uostą. Pradėsime kelionė link Vilniaus.

 • 15 diena

  Grįžtame į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 rugsėjis
Antr, Rugs 29Antr, Spal 13 14

Pritaikyk kelionę sau

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime pakoreguoti pagal individualius pageidavimus:

 • mes galime pakoreguoti kelionės pradžią, pabaigą arba sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • galime pakoreguoti viską - viešbučių lygį, ekskursijas ir lankomus objektus, skrydžius ir pervežimus

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo: 2139 EUR
 

+ skrydis nuo 650 EUR
su skrydžiu nuo 2789 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Kaina pasirinkus vidinę kajutę Bella klase – 2139  eur/asm, su skrydžiu 2789 eur/asm 
Kaina pasirinkus su langu kajutę Bella klase – 2339  eur/asm, su skrydžiu 2989 eur/asm 
Kaina pasirinkus su balkonu kajutę Bella klase – 2639  eur/asm, su skrydžiu 3289 eur/asm

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Vietinio gido paslaugos;
  • Skrydis Vilnius – Niujorkas – Vilnius su persėdimu (įskaičiuotas 23kg bagažas);
  • 1 nakvynė 3* viešbutyje Vašingtone, 1 nakvynė Niagaroje, 1  nakvynė Niujorke prieš kruizą;
  • 3 dienų turas JAV;
  • 10 naktų kruizas pasirinktos klasės kajutėje
  • Uostų mokesčiai;
  • Visi pervežimai paminėti kelionės aprašyme;
  • Pilnas maitinimas ir gaivieji gėrimai (kava, arbata, vanduo savitarnos restorane) laive;
  • Laivo pramogos (vakaro šou, baseinai, animacija);
  • Kapitono vakarienė (pageidaujama vakarinė apranga).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • JAV leidimo forminimas 20 eur/asm
  • Niujorko, Vašingtono ir Niagaros kurortinis mokestis (apie 15-30 USD kambariui);
  • Aptarnavimo mokestis laive (12,5 dol/asm per naktį asmeniui);
  • Ekskursijos (nurodytų ekskursijų anglų kalba paketo kaina apie 600eur/asm) su lydinčiojo asmens vertimu į lietuvių kalbą;
  • Maitinimas ekskursijų metu;
  • Gėrimų paketai laive, visi gėrimai specialiuose restoranuose ir baruose;
  • Skalbimo, lyginimo paslaugos;
  • Boulingas, 5D kino teatras, SPA;
  • Arbatpinigiai ekskursijų metu;
  • kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
  • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su grupe ir lietuviškai kalbančiu kelionės vadovu (susirinkus ne mažiau 14 asmenų grupei)
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.