Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.Islandija | Apie Islandiją

Bendra informacija apie Islandiją, Islandijos miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, Islandijos klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Islandijoje.

Krioklių šniokštimas, geizerių išsiveržimai, naktinio gyvenimo ritmas, užburianti „pasaulio krašto“ tyla – visa tai sudaro savitą Islandijos stilių.

Islandija yra subarktinėje klimato juostoje. Dėl šiltosios Šiaurės Atlanto srovės atšakos, kuri veikia Islandijos orus, pakrantėse vyrauja švelnus jūrinis klimatas. Salos pakrantėse žiemos nėra labai šaltos (šiek tiek šiltesnės nei Lietuvoje), tačiau salos viduryje jos atšiaurios. Vasaros laikotarpiu temperatūra retai pakyla aukščiau 18 laipsnių, dažniausiai svyruoja nuo 12 iki 14 laipsnių žemumose, aukštikalnėse nuo 5 iki 10 laipsnių. Be to, saloje vėjuota. Žiema Islandijoje tęsiasi nuo spalio iki balandžio mėnesio, tokiu metu itin sutrumpėja dienos (dienos šviesa viduržiemy džiugina tik apie 4 val.).
Geriausia į Islandiją keliauti yra birželio–rugsėjo mėnesiais.

Pažintį su Islandija dauguma keliautojų pradeda nuo sostinės Reikjaviko. Miestas patrauklus gražiomis skandinaviško tipo senamiesčio gatvelėmis ir skverais, nuostabia krantine. Daugelį sudomins ir Reikjaviko uostas, kuriame gausu šviežios žuvies restoranėlių.
Skogar-Landmanalaugar regionas pradžiugins keliautojus, mėgstančius žygius su kuprinėmis. Keliaujama samanotais žaliais krioklių ir geizerių slėniais, spalvingais kalnais, akmenų, lavos, sniego laukais ir netgi ledynais.
Jokulsargljufur nacionaliniame parke yra vandeningiausias ir bene įspūdingiausias Europoje Detifosso krioklys. Turistai gali išsirengti į žygį dolomitinių uolienų kanjonu palei Jokul upę.
Geysir ir Gullfoss. Didysis geizeris (Geysir) – vienas seniausių ir įspūdingiausių geizerių. Šalia jo yra  Strokkuras. Šis geizeris, kitaip nei Didysis geizeris, ištrykšta maždaug kas 5–10 minučių. Netoli geizerių yra įspūdingas Gullfoss krioklys, kaskadomis krentantis iš 32 m aukščio.
Pietinė pakrantė. Keliaujant iš Reikjaviko, pravažiavus kalnų grandinę, atsiveria plati lyguma. Esant giedram orui, pamatysite tolumoje plytinčias aukštikalnes ir didžiulius Eyjafjallajokull ir Myrdalsjokull ledynus, dengiančius du ugnikalnius.
Husavikas – nedidelis, bet labai gražus miestelis šiaurinėje salos dalyje. Čia galima aplankyti įdomų banginių muziejų bei užsisakyti išvyką stebėti banginius.
Tingveliro nacionalinis parkas – vienintelė vieta pasaulyje, kurioje matoma dviejų tektoninių plokščių sandūros vieta. Galima atsistoti ant Amerikos tektoninės plokštės ir žvelgti į Europą.
Dar vienas unikalus reiškinys, kuriuo galima grožėtis Islandijoje – Šiaurės pašvaistė, dangaus skliaute matomas įvairiaspalvis švytėjimas. Šiaurės pašvaistė matoma beveik visoje Arktyje.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
Kokybės telefonas:
8 671 98701

Šią užklausą gaus pardavimo agentūra Kelionių akademija
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.