Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

ES PARAMA PASPARTINO ŽYGĮ Į UŽSIENIO RINKAS

spausdinti

 

      

 

INFORMACINIS PRANEŠIMAS
2015 m. balandžio 28 d.

 

„Mes dirbame tam, kad klientai galėtų pasitikėti mumis ir mėgautis mūsų suorganizuotomis kelionėmis. Kiekvienam besikreipiančiam padedame išsirinkti savąją kelionę atostogoms ar kitokio pobūdžio išvykai, – apie įmonės atsakomybę klientui ir kertinius veiklos principus sako UAB „Aza tours“ direktorius Donatas Kireilis.  – Svarbu kiekvienam žmogui, šeimai ar net draugų grupei pasiūlyti visų jų norus, galimybes ir poreikius atitinkantį kelionės paslaugų paketą. Atsižvelgiant į pageidavimus padarome viską - užsakome vizas, bilietus, viešbučius, sudarome kelionės maršrutus ir grafikus nuo išvykimo iki parvykimo. Ypač yra pamėgtos mūsų siūlomos egzotinės kelionės į Havajus, Aliaską, Čilę, Madagaskarą ir kitas tolimas šalis.“


Vilniuje įsikūrusi, tačiau savo biurus ir Kaune bei Klaipėdoje, turinti įmonė kasmet aptarnauja per 3 tūkst. klientų. Ir jų skaičius vis auga. Veiklos plėtrai padeda jau sukaupta patirtis, įdirbis, teikiamų paslaugų kokybė bei įvairios reklamos priemonės. Tarp jų, viena, efektyviai veikianti labiau vietos rinkoje, - „iš lūpų į lūpas“. Kita, įtaką klietų skaičiui daranti jau taprtautinėje rinkoje, – dalyvavimas specializuotose parodose.

„Kiekvienais metais naujas programas pagal galimybes pristatome Adventur parodose. Dalyvaujame Maskvoje, Barselonoje, Londone rengiamose tarptautinėse parodose. Tačiau jautėme, kad to nepakanka intensyvesnei skverbčiai į užsienio rinkas. Ieškodami postūmio, sudarėme „drąsų“ parodų planą – per 5 mėnesius sudalyvauti keturiose prestižinėse tarptautinėse parodose – ir pateikėme prašymą ES paramai gauti. Pasisekė. Skyrus finansavimą, kuris sudarė 60 proc. suplanuotos sumos, praėjusių metų lapkritį dalyvavome parodoje „TT Warsaw“, Lenkijoje, šių metų vasario mėnesį parodose „Balttur“ Latvijoje ir „Tourest“ Estijoje, o balandžio mėnesį parodoje „Lato“ Lenkijoje. Užmegztų naujų kontaktų ir potencialių klientų skaičius pranoko lūkesčius,“ – mintimis apie sparčius ir teigiamus veiklos pokyčius dalinasi direktorius D. Kireilis.

Projektui „UAB „Aza tours“ pardavimų užsienio rinkose didinimas“ įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skirta parama– 24 413,52 Eur, 16 275,78 Eur investavo pati įmonė. Bendra projekto išlaidų suma – 40 689,30 Eur.

UAB „Aza tours“ projekto įgyvendinimui skirta parama sudarė finansines sąlygas ne tik per trumpą laiką sudalyvauti keturiose specializuotose tarptautinėse parodose, bet ir tinkamai reprezentuoti įmonę, nes priešingu atveju šiems poreikiams būtų buvęs skirtas ženkliai mažesnis biudžetas.

Aktyviai prisistatydama tarptautinėse tikslinėse parodose įmonė nuosekliai augina įmonės bei teikiamų paslaugų žinomimą ir vis giliau įsitvirtina tarptautinėje rinkoje, o Europos Sąjungos parama, ženkliai prisideda atveriant naujas galimybes įmonei sėkmingai didinti eksporto apimtis ir plėsti geografines rinkas.

Sėkmingai įgyvendinama įmonės strategija - didinti įmonės produktyvumą, skatinant pardavimus užsienio rinkose – Latvijos, Estijos, Lenkijos - jau šiuo metu turi didelį teigiamą poveikį įmonės eksporto apyvartos didėjimui. Suaktyvėję įmonės pardavimai tarptautinėse rinkose sudaro sąlygas ir bendram įmonės pardavimų pajamų didėjimui.


Daugiau informacijos
Tel. +370 671 98701