Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Ekskursijos iš Maltos, Malta

Ekskursijos iš Maltos, Malta. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Maltos, Malta


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Pažintinė - istorinė ekskursija po Malta ir Valeta

Ekskursijos siauromis Valetos gatvelėmis pirmiausiai Jus nuves link Barracca sodų, iš kurių atsiveria nuostabi panorama į Didijį uostą. Iš čia taip pat atsiveria vaizdai į puošniąją Šv. Jono katedrą, kuri tarsi sugrąžina į Maltos riterių laikus. Šios katedros altoriuje yra pasaulinio garso dailininko - Caravaggio paveikslas. Ekskursijos metu aplankomas ir bažnyčių muziejus, kurio interjeras puoštas flamandiškaisiais gobelenais. Taip pat pamatysite Didikų rūmus, bei kitus garsius istorinius objektus. Galiausiai sustojama pasižiūrėti Malta Experience programos, kurioje vaizduojama Maltos istorija.

Puse dienos
32 EUR
32 EUR

Pažintinė ekskursija į Mdina

Pusės dienos ekskursija po senąją Mdinos sostinę.Vaikščiojant po „tylųjį miestą“, aplankomi įspūdingi bastionai, iš kurių galėsite grožėtis didžiąja salos panoramos dalimi. Vėliau vykstama į Dingli uolas. Aplankomi San Anton botanikos sodai.

Puse dienos
24 EUR
24 EUR

Pažintinė ekskursija į Mdina

Ekskursija pradedama centinėje Maltos dalyje, kurioje dominuojantis objektas yra senoji Mdn‘os tvirtovė. Vingiuojant siauromis Mdn‘os, “tyliojo miesto“ ,gatvelėmis, galėsite grožėtis įspūdingomis tvirtovėmis, už kurių atsiveria didingi panoraminiai salos vaizdai. Prieš išeinant iš Mdn‘os tvirtovės pro „Graikų Vartus“, sustojama katakombose. Aplankomos Dingli uolos. Po pietų lankomi San Antonio botanikos sodas bei įspūdingasis Mosta‘s parapijos bažnyčios kupolas.
Skiriamas laisvas laikas prekybos centre Ta Quali.

1 diena
46 EUR
46 EUR

Ekskursija į Trijų Miestų Turą

Susipažinimas su trimis istoriniais miestais: Vittoriosa, Cospicua ir Senglea. Keliaujama istorinėmis siauriomis gatvelėmis, kuriose pamatysite gausybę istorinių pastatų bei bažnyčių. Iš senosios krantinės vietinėmis valtimis, vadinamomis “fregatina“ keliaujama po įlankas, esančias uoste. Senglea miestelio centre grožimasi Didžiojo uosto vaizdu.

Puse dienos
28 EUR
28 EUR

Pažintinė ekskursija - uosto kruizas

Būsite maloniai įsodinti į valtis, kuriomis plauksiteMarsamxett  kanalu. Natūralios įlankos bei atsiveriantys nuostabūs Didžiojo uosto vaizdai suteikia šiam užutėkiui išskirtinumo visoje Europoje. Įtvirtinimų vaizdai atsiveriantys nuo jūros yra unikalūs ir vadinami „tikru lobiu“ fotografijos megėjams. Po kruizo – laisvas laikas pasivaikščiojimui po pagrindinį Maltos prekybos centrą.

Puse dienos
29 EUR
29 EUR

Ekskursija į Gozo salą

Saulėlydžio grožiu nutvieskiama mažoji Maltos sesutė - Gozo sala. Stabtelėjus akmeninėse Gantijos tvirtovėse, gidas Jums atskleis visą istoriją apie pirmuosius šios salos gyventojus. Apsilankoma kalvotu ir spalvingu kraštovaizdžiu apsuptoje Viktorijos tvirtovėje.Dienos pabaigoje apsilankymas Dweiroje, kurios garsenybė – ispūdingas uolų raizginys, vadinamas kabančiu Azuro langu. Čia atsisveikiname su horizonte pasislepiančia saule. Vakarienė patiekiama viename iš salos restoranų. Į  Maltos salą sugrįžtama beveik vidurnaktį. (Vakarienė yra įskaičiuota į ekskursijos kainą).

 

Puse dienos
57 EUR

Ekskursija į „PLAYMOBIL“ liksmybės

Šeimos, kurios nenori praleisti savo atsostogų vien deginantis prieš saulutę turi puikią galimybę aktyviam poilsiui. Pramogų parkas ir žaislų fabrikas Hal Fare – puiki pramogų vieta visai šeimai.Čia Jūs turėsite galimybę stebėti žaislų gamybos preocesą. Po ekskursijos po fabriką – laisvas laikas Playmobil pramogų ir linksmybių parke, kur galėsite užkąsti bei atsigaivinti.(Ekskursijoje po fabriką gali lankytis vyresni nei 6 metų vaikai, žaidimų ir pramogų parke -vyresni nei 3 metų. Ekskursijoje siūloma avėti sportinę avalynę).

 


26 EUR

Ekskursija į kitokią Maltą

Dvi pagrindinės vietos, kurių tiesiog negalima nepamatyti lankantis Maltoje – tai didingieji Maltos rūmai – Palazzo Parisio ir 400 metų senumo vynrūsiai, kuriuose ir šiandien brandinamas aukščiausios kokybės maltietiškas vynas.
Mažuoju Versaliu“ rūmai vadinami neveltui. Subtilios freskos, didingos marmuro skulptūros, reti paveikslai ir ekstravagantiškas aukso blizgesys tiesiog užburia... Tarptautiniu mąstu pripažinti sodai supantys kraštovaizdį – sakoma, yra vieni gražiausių Europoje.
Vėliau, vienas iš geriausių Maltos vyndarių pakvies Jus į savo vyno rūsius, kur Jums bus papasakota apie tradicinio vyno gamybą ir galėsite paragauti skirtingų, vietinės gamybos vyno rūšių.

Puse dienos
35 EUR
35 EUR

Išvyka į Vakarinį Šou

Įspūdingas vakarinis muzikinis šou, su 50 talentigų artistų ir 8 žirgais! Galėsite mėgautis net trijų skirtingų patiekalų vakariene bei nemokamu vynu. Vakarienės metu išvysite, kaip tviskančiais šarvais persirengę riteriai pradeda spalvingą kovą, kuri nukels Jus į 1565 metus. Taip pat išvysite ir dviejų įsimylėjelių, gyvenusių XVI amžiuje meilės istoriją.

Vakaras
48 EUR
48 EUR

Pažintinė ekskursija į Animētu Fort Rinella

Eksursija po pietinę salos dalį. Pradedama supažindinant poilsiautojus su Maltos salos istorija. Sužinosite apie vieną iš populiariausių puošybos elementų Maltoje – kalkakmenį, susipažinsite su šio akmens paveldu saloje. Eksursija pratęsiama apsilankant priešistoriniame  šventyklų komplekse HAGAR QIM, kuris buvo atkastas 1839 metais. Eksursija tęsiama apsilankant Wied iz-Zurrieq užutėkyje, kur turėsite galimybę valtimis nuplaukti iki įspūdingo uolų urvo, vadinamo Blue Grotto (už valtis reikia susimokėti papildomai). Ekskursijos metu apsilankoma vynuogynų apsuptame Marasaxlokk kaimelyje, grožimasi saplvingais pakrantės gyvenvietės vaizdais, kur susilieja senovės turkų ir prancūzų palikti istoriniai pėdsakai laisvas laikas apsipirkinėjimui vietiniame prekybos centre. Dienos pabaigoje apsilankymas Ghar Dalam urvuose.


4 val.
20 EUR
20 EUR

Pažintinė ekskursija į Blue Grotto, Marsaxlook turgavietę

Apsilankymas viename unikaliausių pietinės Maltos kaimelių.
Kartu su gidu keliausite siauromis  gatvelėmis, kur pamatysite daugybę maltietiškų verandų. Ekskursija tęsiama apsilankant įspūdingame uolų urve, vadinamame Blue Grotto (už valtis reikia susimokėti papildomai). Galiausiai aplankomas pagrindinis žvejų miestelis  Marsaxlokk. Laisvas laikas apsipirkimui vietinėje turgavietėje.

Puse dienos
26 EUR
26 EUR

Pažintinė ekskursija į Village Festa

Birželio – rugsėjo mėnesiais Maltos kaimeliuose sekmadienio vakarais vyksta tradicinės šventės-fiestos. Vasaros šventės  -tai tradicijų ir religijos papročių mišinys, skirtos pagerbti šventąjį miestelio globėją. Įsiliejant į šventės sūkūrį ,kartu su visa procesija keliaujama bažnyčios link. Ekskursijos metu aplankoma specialiai šiai šventei išpuošta  parapijinė bažnyčia.
Vietinės miestelio grupės gyvai atliekamos muzikos fone į dangų paleidžiami fejerverkai. Miestelio gatvės išpuoštos margomis, šviečiančiomis girliandomis, draugiški ir bendraujantys šventės dalyviai  sukuria jaukią ir  energingą šventės  vakaro  atmosferą, kurios Jūs tikrai nepamišite !

Puse dienos
20.50 EUR
20.50 EUR

Pažintinė ekskursija į Siciliją, Etnos ugnikalnį, Taorminos kurortą

Atvykus į Pozzallo miestą Sicilijoje, ekskursija kartu su gido pasakojimais apie miestą ir Etnos ugnikalnį tęsiama turistiniu autobusu važiuojant pagrindine miesto gatve. Keliaujama link Silvesterio kraterių. Laisvas laikas papietavimui ir siuvenyrams.Važiuojama link Taorminos kurorto, laisvas laikas miesto centre, kur galima pasigrožėti įspūdingais panoraminiais vaizdais. Grįžimas į Maltą. (Ekskursijos metu būtina tūrėti pasą ir įlaipinimo į keltą kortelę).
Į kainą įeina:

  • Tranportas į/iš viešbutį.
  • Kelto mokestis.
  • Kelionės vadovo paslaugos.
  • Turistinio autobuso ir vietinio gido paslaugos.

                                                                                       

 

1 diena
127 EUR
127 EUR
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.

Ekskursijos iš visų Maltos regionų

Šią užklausą gaus pardavimo agentūra Kelionių akademija
Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 243 0636 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
Kokybės telefonas:
8 671 98701